Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV met bereiken achtste finales CL al zeker van 50 miljoen euro

PSV met bereiken achtste finales CL al zeker van 50 miljoen euro

SEVILLA (ANP) - Het bereiken van de achtste finales van de Champions League is voor PSV niet alleen op sportief gebied belangrijk. De Eindhovenaren mogen dankzij die prestatie ruim 50 miljoen euro bijschrijven. Dat bedrag kan nog verder oplopen in het laatste pouleduel met Arsenal en vanaf de achtste finales.

PSV was met plaatsing voor de groepsfase al zeker van meer dan 30 miljoen. De startpremie voor de deelnemers aan het hoofdtoernooi is 15,64 miljoen euro. PSV had op basis van de zogenoemde coƫfficiƫntenlijst met oude en recente prestaties in Europa nog eens recht op 12,51 miljoen. Daar kwam 4 tot 5 miljoen euro aan recettes en 'extraatjes' uit de UEFA-pot, zoals tv-gelden, bovenop.

PSV won in de groepsfase van RC Lens (1-0) en Sevilla (2-3). Dat levert 5,6 miljoen euro, 2,8 miljoen euro per zege. Een gelijkspel in de Champions League is goed voor 900.000 euro. PSV speelde gelijk bij Lens (1-1) en thuis tegen Sevilla (2-2).

De ploegen die de achtste finales bereiken, mogen nog eens 9,6 miljoen euro bijschrijven.

Meer uit Voetbal

Sc Heerenveen huurt Noorse spits Nordas van Luton Town

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen neemt de Noorse spits Lasse Nordas voor een half jaar op huurbasis over van Luton Town. De 23-jarige Nordas kwam dit seizoen 18 keer in actie voor de Engelse club die actief is in de League One, daarin kwam hij tot vier doelpunten en drie assists.

2 uur geleden
Knieoperatie Kluivert na uitvallen tegen Arsenal

BOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert zal worden geopereerd aan zijn knie. Dat meldt zijn club Bournemouth dinsdag. Het is nog onduidelijk hoe lang het herstel van de Nederlandse international gaat duren.

3 uur geleden
Sc Heerenveen zoekt naar manier om terug te keren uit Spanje

HEERENVEEN (ANP) - De selectie van sc Heerenveen moet nog zien hoe het terug kan keren van een trainingskamp in Spanje. De vlucht die de Friezen op woensdagavond vanaf Barcelona naar Schiphol hadden geboekt, is wegens winterse omstandigheden geannuleerd. Dat heeft een woordvoerder van de club aan het ANP bevestigd.

4 uur geleden
Chelsea bevestigt komst Rosenior als nieuwe coach

LONDEN (ANP) - Liam Rosenior wordt de nieuwe hoofdtrainer van Chelsea. De 41-jarige Engelsman komt over van het Franse RC Strasbourg en tekent tot 2032.

5 uur geleden
Aanvaller Namli keert terug bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Younes Namli keert terug naar de Eredivisie voor zijn derde periode bij PEC Zwolle. De 31-jarige Deense rechtsbuiten komt over van de Franse club Le Havre AC, waar hij slechts een half seizoen speelde.

6 uur geleden
Trainer Rosenior verlaat Strasbourg, meldt akkoord met Chelsea

LONDEN (ANP) - Liam Rosenior heeft bevestigd dat hij op het punt staat te tekenen als trainer van Chelsea. De 41-jarige Engelse trainer maakte dinsdagochtend zijn vertrek als coach van RC Strasbourg bekend.

7 uur geleden
Ajax wil Ophof als opvolger Blind in raad van commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax is in gesprek met Edo Ophof als opvolger van Danny Blind als lid van de rvc. Dat heeft de Amsterdamse club bekendgemaakt.

8 uur geleden