Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV lijdt bij FC Twente (2-1) eerste nederlaag in Eredivisie

PSV lijdt bij FC Twente (2-1) eerste nederlaag in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - PSV heeft voor het eerst dit seizoen een wedstrijd in de Eredivisie verloren. FC Twente was in Enschede met 2-1 te sterk voor het elftal van trainer Ruud van Nistelrooij: 2-1. PSV raakte door het verlies de koppositie kwijt aan Ajax.

Twente was PSV in de eerste helft op alle gebieden de baas en de voorsprong van 2-0 halverwege was verdiend. Beide doelpunten kwamen op naam van Vaclav Cerny. De Tsjechische aanvaller opende in de 17e minuut de score met een laag geplaatst schot in de hoek. In de 24e minuut stond Cerny na een vrije trap op de juiste plek om de bal hard en hoog raak te schieten (2-0).

PSV, waar Anwar El Ghazi na rust debuteerde, deed in de 55e minuut via Guus Til wat terug. De Eindhovenaren gingen daarna op jacht naar de gelijkmaker, maar Twente bleef redelijk makkelijk overeind.

Ajax is na vijf speelronden koploper met 15 punten. PSV en FC Twente hebben 12 punten.

Meer uit Voetbal

Arsenal-coach Arteta wil met titel historische vloek verbreken

LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.

5 uur geleden
Trainer Slot beschouwt Liverpool niet als titelkandidaat

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.

5 uur geleden
AC Milan huurt spits Füllkrug van West Ham United

MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.

8 uur geleden
PSV gaat met revaliderende Pléa en Olij op trainingskamp

EINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.

8 uur geleden
Verdediger Botman staat voor rentree bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."

11 uur geleden
Guardiola ziet Manchester City veel kansen missen in Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."

14 uur geleden
Dick Advocaat: 'Na het WK stop ik als trainer'

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.

17 uur geleden