Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV - Leicester en Feyenoord - Slavia Praag in Conference League

PSV - Leicester en Feyenoord - Slavia Praag in Conference League

NYON (ANP) - PSV neemt het in de kwartfinales van de Conference League op tegen de Engelse club Leicester City. Feyenoord moet over twee wedstrijden zien af te rekenen met Slavia Praag uit Tsjechië om de halve finales van het derde Europese toernooi te bereiken. De wedstrijden zijn op donderdag 7 en 14 april.

Feyenoord trof de Tsjechen ook al in de groepsfase. Toen speelden de Rotterdammers in Praag gelijk (2-2) en won de ploeg van trainer Arne Slot in eigen huis met 2-1. Feyenoord werd groepswinnaar.

Leicester staat twaalfde in Engeland. De loting wees ook uit dat PSV en Feyenoord elkaar pas in de finale kunnen tegenkomen. Die is op 25 mei in de hoofdstad van Albanië, Tirana.

Mocht PSV de Engelsen verslaan, is Bodø/Glimt of AS Roma de laatste tegenstander voor een plek in de finale. De Noorse club was in de achtste finales over twee duels te sterk voor AZ. Roma, waar verdediger Rick Karsdorp speelt, schakelde Vitesse uit. Feyenoord speelt na de eventuele winst op Slavia Praag tegen het Franse Olympique Marseille of de Griekse club PAOK in de halve eindstrijd.

Feyenoord bereikte de kwartfinales door de Servische club Partizan Belgrado uit te schakelen. PSV versloeg FC Kopenhagen uit Denemarken.

Meer uit Voetbal

Portugees Fernandes verkozen tot beste speler in Premier League

MANCHESTER (ANP/RTR) - Bruno Fernandes is zaterdag verkozen tot beste speler van de Premier League dit seizoen. De 31-jarige Portugese middenvelder leidde Manchester United met een record aan assists naar de derde plaats. De Engelse topclub, die het seizoen zondag afsluit bij Brighton & Hove Albion, kwalificeerde zich daarmee voor het hoofdtoernooi van de Champions League.

1 uur geleden
Eenhoorn nieuwe algemeen directeur Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn is de nieuwe algemeen directeur van Feyenoord. De 58-jarige Rotterdammer volgt per 1 juli de naar Mexico vertrekkende Dennis te Kloese op.

2 uur geleden
FC Utrecht hoopt dat spits Min tegen Ajax weer beschikbaar is

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.

3 uur geleden
Voetballers Congo moeten van VS 21 dagen in quarantaine om ebola

NEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.

3 uur geleden
Mexico doet richting WK vertrouwen op met zege op Ghana

PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.

5 uur geleden
Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

16 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

16 uur geleden