Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV legt Duitse linksback Max voor 4 jaar vast

PSV legt Duitse linksback Max voor 4 jaar vast

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft linkervleugelverdediger Philipp Max overgenomen van FC Augsburg. De voormalige Duitse jeugdinternational ondertekent in Eindhoven een contract voor vier seizoenen. "Ik wil om de prijzen gaan spelen. Dat is de reden waarom ik voor PSV heb gekozen", liet de 26-jarige Duitser weten.

Max speelde in de jeugdopleiding van Bayern München. Hij maakte in 2014 zijn profdebuut voor Schalke 04. Via Karlsruhe SC kwam hij in 2016 bij Augsburg terecht, waar hij uitgroeide tot een vaste waarde.

"Philipp is een aanvallende back die zijn positie invult zoals wij dat graag zien", gaf technisch manager John de Jong van PSV te kennen. "Zijn ontwikkeling hebben we goed gevolgd. Inmiddels heeft hij bijna 150 duels in de Bundesliga achter zijn naam en nu ontstond er een mogelijkheid om hem te halen. We zijn blij dat het is gelukt. Phillipp voegt naast zijn verdedigende kwaliteiten en drang naar voren ook routine toe en dat kunnen wij goed gebruiken."

De net over de grens bij Venlo geboren Max arriveerde dinsdag in Eindhoven en doorstond in de avonduren de medische keuring. Woensdag trainde hij al mee onder leiding van de Duitse trainer Roger Schmidt. "Zijn manier van voetbal spreekt me erg aan. Net als de club PSV. Ze spelen hier altijd om de prijzen en dat wil ik ook. Het totaalplaatje klopt voor mij. Ik heb er ontzettend veel zin in."

Meer uit Voetbal

Messi krijgt met González weer Argentijnse trainer in Miami

MIAMI (ANP) - De Argentijnse sterspeler Lionel Messi heeft opnieuw een landgenoot als trainer gekregen bij Inter Miami. De club uit Florida stelde de 52-jarige Kily González aan als vervanger van de in april opgestapte Javier Mascherano. Interim-trainer Guillermo Hoyos blijft verantwoordelijk voor het elftal tot González de benodigde werkvergunningen heeft.

49 minuten geleden
FC Barcelona aan kop na overwinning op Athletic Club

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in de Spaanse voetbalcompetitie overgenomen van Real Madrid. Het elftal van trainer Hansi Flick boekte in eigen stadion een overwinning op Athletic Club: 2-0.

10 uur geleden
Winnend Ajax geeft ook in de Conference League veel kansen weg

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met een ruime zege het hoofdtoernooi van de Conference League bereikt. De club was opnieuw veel te sterk voor FC Sion (5-3), na de zege van vorige week in Zwitserland (2-4).

11 uur geleden
Ajax verslaat Sion en staat in hoofdtoernooi Conference League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax staat in het hoofdtoernooi van de Conference League. De club won ook de thuiswedstrijd tegen FC Sion (5-3), na een zege vorige week in Zwitserland (2-4).

11 uur geleden
FC Twente na verlenging naar hoofdtoernooi Conference League

BAKOE (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor het hoofdtoernooi van de Conference League. De Enschedeërs wonnen in de play-offs in Azerbeidzjan na verlenging met 4-1 van FK Qarabağ. FC Twente had de thuiswedstrijd vorige week met 1-0 verloren.

12 uur geleden
Go Ahead Eagles strikt Kroatische verdediger Jukić

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft Tino Jukić aan de selectie toegevoegd. De 24-jarige Kroatische centrale verdediger komt over van NK Lokomotiva, dat in Kroatië op het hoogste niveau speelt.

13 uur geleden
Feyenoord ontvangt Inter, Como, Porto en Leipzig in CL

MONACO (ANP) - Feyenoord speelt in de competitiefase van de Champions League thuis tegen Inter, Como, FC Porto en Leipzig. De Rotterdammers gaan op bezoek bij FC Barcelona, Betis Sevilla, Galatasaray en Viking. Dat heeft de loting in Monaco uitgewezen.

14 uur geleden