Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV legt Duitse linksback Max voor 4 jaar vast

PSV legt Duitse linksback Max voor 4 jaar vast

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft linkervleugelverdediger Philipp Max overgenomen van FC Augsburg. De voormalige Duitse jeugdinternational ondertekent in Eindhoven een contract voor vier seizoenen. "Ik wil om de prijzen gaan spelen. Dat is de reden waarom ik voor PSV heb gekozen", liet de 26-jarige Duitser weten.

Max speelde in de jeugdopleiding van Bayern München. Hij maakte in 2014 zijn profdebuut voor Schalke 04. Via Karlsruhe SC kwam hij in 2016 bij Augsburg terecht, waar hij uitgroeide tot een vaste waarde.

"Philipp is een aanvallende back die zijn positie invult zoals wij dat graag zien", gaf technisch manager John de Jong van PSV te kennen. "Zijn ontwikkeling hebben we goed gevolgd. Inmiddels heeft hij bijna 150 duels in de Bundesliga achter zijn naam en nu ontstond er een mogelijkheid om hem te halen. We zijn blij dat het is gelukt. Phillipp voegt naast zijn verdedigende kwaliteiten en drang naar voren ook routine toe en dat kunnen wij goed gebruiken."

De net over de grens bij Venlo geboren Max arriveerde dinsdag in Eindhoven en doorstond in de avonduren de medische keuring. Woensdag trainde hij al mee onder leiding van de Duitse trainer Roger Schmidt. "Zijn manier van voetbal spreekt me erg aan. Net als de club PSV. Ze spelen hier altijd om de prijzen en dat wil ik ook. Het totaalplaatje klopt voor mij. Ik heb er ontzettend veel zin in."

Meer uit Voetbal

Xavi schuldbewust na slechte eerste helft: dit was mijn fout

THESSALONIKI (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández heeft donderdag zijn excuses aangeboden voor het slechte spel van het Nederlands elftal in de uitwedstrijd tegen Griekenland (2-2) in de Nations League. "Dit was mijn fout. Hier neem ik de volledige verantwoordelijkheid voor. Dit was niet het systeem en niet de manier waarop we het moesten doen", sprak de Spanjaard tijdens een persconferentie in het Thoumba-stadion in Thessaloniki.

1 uur geleden
Casparij met Manchester City gelijk tegen Real Madrid

MANCHESTER (ANP) - Voetbalster Kerstin Casparij heeft met Manchester City in de Champions League gelijkgespeeld tegen Real Madrid. In Engeland eindigde de wedstrijd in 1-1.

1 uur geleden
Dumfries geeft Oranje complimenten voor wilskracht na rust

THESSALONIKI (ANP) - Denzel Dumfries maakte de spelers van het Nederlands elftal de complimenten dat ze zich in de uitwedstrijd tegen Griekenland in de Nations League na een achterstand van 2-0 alsnog terug wisten te knokken tot 2-2.

1 uur geleden
Van Dijk noemt eerste helft Oranje bij Grieken onacceptabel

THESSALONIKI (ANP) - Virgil van Dijk was niet te spreken over het spel van het Nederlands elftal in de eerste helft tegen Griekenland in de Nations League. "We werden afgetroefd, dat is onacceptabel", zei de aanvoerder na het gelijkspel (2-2) in een eerste reactie bij de NOS.

2 uur geleden
Portugal wint ook zonder Ronaldo van Denemarken

KOPENHAGEN (ANP) - De voetballers van Portugal hebben zonder vedette Cristiano Ronaldo tegen Denemarken de derde zege in de Nations League geboekt. In Kopenhagen wonnen de Portugezen met 4-2 na eerdere zeges op Wales en Noorwegen.

2 uur geleden
Oranje redt na zwakke eerste helft in Griekenland alsnog een punt

THESSALONIKI (ANP) - Het Nederlands elftal heeft een eerste nederlaag onder leiding van bondscoach Xavi Hernández moeizaam voorkomen. De uitwedstrijd tegen Griekenland eindigde in Thessaloniki in 2-2. Bij rust keek Oranje nog tegen een achterstand van 2-0 aan.

2 uur geleden
Oranje speelt in Nations League gelijk (2-2) bij Griekenland

THESSALONIKI (ANP) - Het Nederlands elftal heeft een eerste nederlaag in de Nations League moeizaam voorkomen. Na een slechte eerste helft kwam het elftal van bondscoach Xavi Hernández in Thessaloniki tegen Griekenland na rust alsnog langszij: 2-2.

2 uur geleden