PSV laat spits Van Duiven naar Lommel vertrekken
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft afscheid genomen van Jason van Duiven. De 19-jarige spits vertrekt naar het Belgische Lommel SK, dat deel uitmaakt van de City Group.
Van Duiven moest vorig seizoen concurreren met Luuk de Jong en Ricardo Pepi bij PSV. Hij kreeg weinig speeltijd en werd verhuurd aan Almere City. "Jason is een groot talent en heeft speelminuten nodig om zich verder te ontwikkelen", vertelt directeur voetbalzaken Earnest Stewart op de website van de kampioen uit Eindhoven. "Onze spitspositie is sterk bezet. Om Jasons ontwikkeling niet te belemmeren waren we bereid om mee te werken aan een transfer."
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - De tuchtcommissie van de FIFA heeft forse straffen uitgedeeld aan de Argentijnse spelers Leandro Paredes en Nahuel Molina voor hun wangedrag tijdens het afgelopen WK voetbal. Ook Thiago Almada en het staflid Roberto Ayala werden bestraft, evenals de Spanjaard Gavi. Dat maakte de FIFA vrijdag bekend.
6 minuten geledenLONDEN (ANP) - Micky van de Ven is de nieuwe aanvoerder van Tottenham Hotspur. Dat heeft trainer Roberto De Zerbi vlak voor de start van het nieuwe seizoen van de Premier League bekendgemaakt.
18 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Jordy Clasie keert terug bij AZ. De aanvoerder is weer fit en maakt deel uit van de selectie voor het uitduel van zaterdag met Fortuna Sittard. "Hij is inzetbaar maar zal niet starten", vertelt trainer Leeroy Echteld op de website van zijn club.
28 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz gaat Joey Veerman missen bij PSV. "Ik heb hem altijd opgesteld vanwege zijn kwaliteiten", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met FC Groningen. "In de drie jaar dat ik hier ben, zijn we regelmatig bepalende spelers kwijtgeraakt. Dat hebben we steeds opgevangen. Dat gaan we nu weer doen."
38 minuten geledenKOPENHAGEN (ANP/RTR) - De Deense voetbalbond (DBU) heeft zich in navolging van andere landen uitgesproken tegen FIFA-voorzitter Gianni Infantino na zijn mislukte poging om aandelen in het WK te verkopen. De DBU wil een tegenkandidaat helpen vinden voor de voorzittersverkiezing van volgend jaar.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst wenst Lutsharel Geertruida alle succes bij PSV. "Ik heb hem bij Feyenoord laten debuteren en later stappen zien zetten in zijn carrière", zei hij op een persconferentie voor de uitwedstrijd van zondag tegen SC Cambuur. "Hij is een echte Feyenoorder. We zijn achterin voorzien, maar hebben wel contact met Lutsharel gehad. Maar hij is financieel onhaalbaar voor ons."
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz is blij met de komst van Lutsharel Geertruida. "Hij is een goede speler en brengt ons kwaliteit", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met FC Groningen.
2 uur geleden