PSV krijgt langer steun van rugsponsor
EINDHOVEN (ANP) - PSV krijgt langer steun van Energiedirect.nl, het bedrijf dat sinds vorig jaar op de achterkant van de Eindhovense shirts staat. Het sponsorcontract is tussentijds met een jaar verlengd tot de zomer van 2022. "Een bijzonder krachtig signaal in deze moeilijke periode", zegt commercieel directeur Frans Janssen van PSV.
Het Brabantse energiebedrijf nam in 2016 de plaats over van Philips als hoofdsponsor van PSV, voor een jaarlijks bedrag van ruim 6 miljoen euro. Vorig jaar verhuisde Energiedirect.nl van de voorkant naar de achterkant van de shirts. Naar verluidt betaalt het bedrijf nu zo'n 1 miljoen euro per jaar. Een groep grote bedrijven uit de regio nam het hoofdsponsorschap over onder de overkoepelende naam Metropoolregio Brainport Eindhoven.
"Wij zijn er trots op dat Energiedirect.nl juist nu in deze voor PSV lastige periode het vertrouwen in het partnership uitspreekt en dat bevestigt door nog een seizoen door te gaan op de achterzijde van ons mooie shirt", aldus Janssen. "De samenwerking straalt in alles 'Eendracht maakt macht' uit."
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.
2 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
1 dag geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
1 dag geleden