Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV klopt Liverpool en staat in tussenronde Champions League

PSV klopt Liverpool en staat in tussenronde Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Het elftal van trainer Peter Bosz won voor eigen publiek met 3-2 van Liverpool en eindigde daardoor ruimschoots in de top 24 van het hoofdtoernooi.

Liverpool had zich al verzekerd van een plek in de achtste finales en trad aan met een sterk verzwakt elftal. Cody Gakpo was een van de weinige vaste krachten die wel waren meegereisd naar Nederland. De oud-PSV'er opende de score na een klein half uur spelen uit een strafschop.

Johan Bakayoko maakte in de 35e minuut op fraaie wijze gelijk door twee verdedigers uit te kappen en in de hoek raak te schieten: 1-1. Ook de andere doelpunten vielen nog voor rust. Harvey Elliott zette Liverpool weer op voorsprong, waarna Ismael Saibari en Ricardo Pepi PSV aan de leiding brachten. Na rust bleven treffers uit. Liverpool-speler Amara Nallo kreeg rood.

De loting voor de tussenronde is vrijdag.

Meer uit Voetbal

Sparta en Fortuna spelen gelijk op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.

41 minuten geleden
Heracles wint ook vierde duel onder interim-trainer Krüzen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).

42 minuten geleden
Aanvaller Lang maakt eerste doelpunt voor Napoli in Serie A

NAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.

1 uur geleden
Naujoks vergroot problemen Ajax met twee treffers voor Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.

2 uur geleden
Mühren redt punt voor Volendam tegen FC Twente

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.

2 uur geleden
Ajax verliest van Excelsior in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.

2 uur geleden
PSV wint met uitblinkende doelman Kovar van NAC Breda

BREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).

5 uur geleden