PSV klopt Liverpool en staat in tussenronde Champions League
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Het elftal van trainer Peter Bosz won voor eigen publiek met 3-2 van Liverpool en eindigde daardoor ruimschoots in de top 24 van het hoofdtoernooi.
Liverpool had zich al verzekerd van een plek in de achtste finales en trad aan met een sterk verzwakt elftal. Cody Gakpo was een van de weinige vaste krachten die wel waren meegereisd naar Nederland. De oud-PSV'er opende de score na een klein half uur spelen uit een strafschop.
Johan Bakayoko maakte in de 35e minuut op fraaie wijze gelijk door twee verdedigers uit te kappen en in de hoek raak te schieten: 1-1. Ook de andere doelpunten vielen nog voor rust. Harvey Elliott zette Liverpool weer op voorsprong, waarna Ismael Saibari en Ricardo Pepi PSV aan de leiding brachten. Na rust bleven treffers uit. Liverpool-speler Amara Nallo kreeg rood.
De loting voor de tussenronde is vrijdag.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
5 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
5 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
12 uur geleden