Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV klopt Liverpool en staat in tussenronde Champions League

PSV klopt Liverpool en staat in tussenronde Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Het elftal van trainer Peter Bosz won voor eigen publiek met 3-2 van Liverpool en eindigde daardoor ruimschoots in de top 24 van het hoofdtoernooi.

Liverpool had zich al verzekerd van een plek in de achtste finales en trad aan met een sterk verzwakt elftal. Cody Gakpo was een van de weinige vaste krachten die wel waren meegereisd naar Nederland. De oud-PSV'er opende de score na een klein half uur spelen uit een strafschop.

Johan Bakayoko maakte in de 35e minuut op fraaie wijze gelijk door twee verdedigers uit te kappen en in de hoek raak te schieten: 1-1. Ook de andere doelpunten vielen nog voor rust. Harvey Elliott zette Liverpool weer op voorsprong, waarna Ismael Saibari en Ricardo Pepi PSV aan de leiding brachten. Na rust bleven treffers uit. Liverpool-speler Amara Nallo kreeg rood.

De loting voor de tussenronde is vrijdag.

Meer uit Voetbal

Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

1 uur geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

1 uur geleden
Karlsson helpt FC Utrecht aan tweede zege binnen vier dagen

GRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.

1 uur geleden
Ajax verslaat Fortuna Sittard en ziet Zintsjenko uitvallen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.

2 uur geleden
Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

3 uur geleden
AZ draait bij Excelsior in blessuretijd achterstand om in zege

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.

3 uur geleden
Ajax-aanwinst Zintsjenko valt direct geblesseerd uit

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.

3 uur geleden