PSV klopt Galatasaray en bereikt derde voorronde Champions League
ISTANBUL (ANP) - PSV heeft de derde voorronde van de Champions League bereikt. De Eindhovenaren versloegen woensdag Galatasaray in Istanbul met 2-1. Vorige week won PSV in eigen stadion al met 5-1, waardoor de return in feite een formaliteit was.
Noni Madueke maakte in de 37e minuut het openingsdoelpunt. De jonge Britse aanvaller schoot de bal van buiten het zestienmetergebied via de Braziliaanse verdediger Marcão Teixeira in het doel. Madueke kreeg de bal voor zijn voeten nadat doelman Fernando Muslera de bal weg stompte na een vrije trap van Cody Gakpo.
Aanvoerder Marco van Ginkel schoot, na een uur spelen, op aangeven van Mario Götze fraai de tweede treffer binnen. Mbaye Diagne scoorde in de slotfase tegen. PSV stond toen al met een man minder op het veld na rood (twee keer geel) voor Olivier Boscagli.
PSV speelt in de derde voorronde tegen Celtic of FC Midtjylland. De eerste ontmoeting is op 3 of 4 augustus en de return op 10 augustus.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
15 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
16 minuten geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
24 minuten geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
1 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.
3 uur geleden