PSV klopt Galatasaray en bereikt derde voorronde Champions League
ISTANBUL (ANP) - PSV heeft de derde voorronde van de Champions League bereikt. De Eindhovenaren versloegen woensdag Galatasaray in Istanbul met 2-1. Vorige week won PSV in eigen stadion al met 5-1, waardoor de return in feite een formaliteit was.
Noni Madueke maakte in de 37e minuut het openingsdoelpunt. De jonge Britse aanvaller schoot de bal van buiten het zestienmetergebied via de Braziliaanse verdediger Marcão Teixeira in het doel. Madueke kreeg de bal voor zijn voeten nadat doelman Fernando Muslera de bal weg stompte na een vrije trap van Cody Gakpo.
Aanvoerder Marco van Ginkel schoot, na een uur spelen, op aangeven van Mario Götze fraai de tweede treffer binnen. Mbaye Diagne scoorde in de slotfase tegen. PSV stond toen al met een man minder op het veld na rood (twee keer geel) voor Olivier Boscagli.
PSV speelt in de derde voorronde tegen Celtic of FC Midtjylland. De eerste ontmoeting is op 3 of 4 augustus en de return op 10 augustus.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
53 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
3 uur geleden