PSV klopt Galatasaray en bereikt derde voorronde Champions League
ISTANBUL (ANP) - PSV heeft de derde voorronde van de Champions League bereikt. De Eindhovenaren versloegen woensdag Galatasaray in Istanbul met 2-1. Vorige week won PSV in eigen stadion al met 5-1, waardoor de return in feite een formaliteit was.
Noni Madueke maakte in de 37e minuut het openingsdoelpunt. De jonge Britse aanvaller schoot de bal van buiten het zestienmetergebied via de Braziliaanse verdediger Marcão Teixeira in het doel. Madueke kreeg de bal voor zijn voeten nadat doelman Fernando Muslera de bal weg stompte na een vrije trap van Cody Gakpo.
Aanvoerder Marco van Ginkel schoot, na een uur spelen, op aangeven van Mario Götze fraai de tweede treffer binnen. Mbaye Diagne scoorde in de slotfase tegen. PSV stond toen al met een man minder op het veld na rood (twee keer geel) voor Olivier Boscagli.
PSV speelt in de derde voorronde tegen Celtic of FC Midtjylland. De eerste ontmoeting is op 3 of 4 augustus en de return op 10 augustus.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
12 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
21 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
23 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
23 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
1 dag geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
1 dag geleden