PSV klopt amateurs Spakenburg (1-2) en staat weer in bekerfinale
BUNSCHOTEN-SPAKENBURG (ANP) - PSV heeft zich voor het tweede jaar op rij geplaatst voor de finale van het toernooi om de KNVB-beker. De titelhouder was in de halve eindstrijd te sterk voor de amateurs van Spakenburg, die uitkomen in de tweede divisie: 1-2. Sportpark De Westmaat was met 6300 toeschouwers tot de laatste plaats bezet.
Erick Gutiérrez zette PSV pas in de 41e minuut op voorsprong. De Mexicaan scoorde van dichtbij, nadat André Ramalho de bal uit een hoekschop met zijn hoofd had verlengd.
Direct na rust schoot Patrick van Aanholt, op aangeven van Xavi Simons, de tweede treffer binnen voor het elftal van trainer Ruud van Nistelrooij. Spakenburg kwam na een uur spelen terug in de wedstrijd. Linksback Dwayne Green schoot de bal vanaf een meter of 35 schitterend in het doel (1-2).
Finale
PSV miste daarna nog een aantal kansen. Spakenburg werd via Wimilio Vink nog een keer gevaarlijk.
In de finale speelt PSV op zondag 30 april tegen Feyenoord of Ajax.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
1 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
8 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden