PSV is veel te sterk voor Vitesse in Arnhem
ARNHEM (ANP) - PSV heeft de uitwedstrijd tegen Vitesse met ruim verschil gewonnen. De club uit Eindhoven zegevierde met maar liefst 0-5 in het Gelredome. Na 27 minuten stond het al 0-3.
Eran Zahavi, Mauro Junior en Cody Gakpo droegen met doelpunten bij aan een snelle en comfortabele voorsprong voor de bezoekers uit Eindhoven. Noni Madueke had een groot aandeel in de 0-1 en 0-3. Invaller Carlos Vinícius tekende in de 62e minuut voor de 0-4. Ritsu Doan, eveneens ingevallen, bepaalde in de slotfase de eindstand.
PSV had de vorige competitiewedstrijden, tegen Ajax en AZ, verloren. De nummer 2 van de ranglijst verkleinde de achterstand op Ajax tot 2 punten. De koploper uit Amsterdam speelt zondag nog wel tegen FC Twente in de Johan Cruijff ArenA.
Vitesse leed alweer de derde competitienederlaag op rij. De ploeg van trainer Thomas Letsch werd woensdag ook door Ajax (5-0) uitgeschakeld in de kwartfinale van de KNVB-beker.
Meer uit Voetbal
EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
2 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
4 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
5 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
10 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
17 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Jürgen Locadia kan in de eerste groepswedstrijd van Curaçao op het wereldkampioenschap tegen Duitsland gewoon meedoen. De spits is voor één duel geschorst na zijn rode kaart in de oefenwedstrijd van vorig weekend tegen Schotland. Dat melden de FIFA en een woordvoerder van de voetbalbond van Curaçao.
17 uur geleden