PSV is veel te sterk voor Vitesse in Arnhem
ARNHEM (ANP) - PSV heeft de uitwedstrijd tegen Vitesse met ruim verschil gewonnen. De club uit Eindhoven zegevierde met maar liefst 0-5 in het Gelredome. Na 27 minuten stond het al 0-3.
Eran Zahavi, Mauro Junior en Cody Gakpo droegen met doelpunten bij aan een snelle en comfortabele voorsprong voor de bezoekers uit Eindhoven. Noni Madueke had een groot aandeel in de 0-1 en 0-3. Invaller Carlos Vinícius tekende in de 62e minuut voor de 0-4. Ritsu Doan, eveneens ingevallen, bepaalde in de slotfase de eindstand.
PSV had de vorige competitiewedstrijden, tegen Ajax en AZ, verloren. De nummer 2 van de ranglijst verkleinde de achterstand op Ajax tot 2 punten. De koploper uit Amsterdam speelt zondag nog wel tegen FC Twente in de Johan Cruijff ArenA.
Vitesse leed alweer de derde competitienederlaag op rij. De ploeg van trainer Thomas Letsch werd woensdag ook door Ajax (5-0) uitgeschakeld in de kwartfinale van de KNVB-beker.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
2 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
9 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden