PSV in thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen zonder Schouten
EREDIVISIE (ANP) - Jerdy Schouten ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de basisopstelling van PSV. De middenvelder is niet fit. Schouten speelde zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-2) nog een belangrijke rol als centrale verdediger.
Jordan Teze is er tegen de Friezen ook niet bij. De rechtsback liep in De Kuip al vroeg een hoofdwond op en moet daarvan herstellen. Patrick van Aanholt start als linksback en Sergiño Dest verhuist naar de positie van Teze op rechts. Joey Veerman viel in de tweede helft tegen Feyenoord ook uit, maar hij kan tegen Heerenveen wel vanaf het begin meedoen. Ismael Saibari en Guus Til zijn de andere middenvelders.
Voorin kiest trainer Peter Bosz voor Malik Tillman in plaats van Yorbe Vertessen. Luuk de Jong en Johan Bakayoko spelen naast hem.
PSV won de eerste veertien competitiewedstrijden en heeft een voorsprong van 10 punten op nummer 2 Feyenoord. Volgende week zondag is de laatste competitiewedstrijd van de Eindhovenaren voor de winterstop, in Alkmaar tegen AZ.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
7 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
8 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
9 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
9 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
10 uur geleden