PSV in thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen zonder Schouten
EREDIVISIE (ANP) - Jerdy Schouten ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de basisopstelling van PSV. De middenvelder is niet fit. Schouten speelde zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-2) nog een belangrijke rol als centrale verdediger.
Jordan Teze is er tegen de Friezen ook niet bij. De rechtsback liep in De Kuip al vroeg een hoofdwond op en moet daarvan herstellen. Patrick van Aanholt start als linksback en Sergiño Dest verhuist naar de positie van Teze op rechts. Joey Veerman viel in de tweede helft tegen Feyenoord ook uit, maar hij kan tegen Heerenveen wel vanaf het begin meedoen. Ismael Saibari en Guus Til zijn de andere middenvelders.
Voorin kiest trainer Peter Bosz voor Malik Tillman in plaats van Yorbe Vertessen. Luuk de Jong en Johan Bakayoko spelen naast hem.
PSV won de eerste veertien competitiewedstrijden en heeft een voorsprong van 10 punten op nummer 2 Feyenoord. Volgende week zondag is de laatste competitiewedstrijd van de Eindhovenaren voor de winterstop, in Alkmaar tegen AZ.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Samir Lagsir neemt afscheid als profvoetballer. De 22-jarige aanvaller van PEC Zwolle voelt dat hij niet volledig meer is hersteld van twee zware knieblessures.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Maurice Verberne keert niet meer terug bij FC Eindhoven. De huidige nummer 14 van de eerste divisie maakt het seizoen af met Jan Poortvliet. Het is nog niet bekend hoe de technische staf voor het komende seizoen eruitziet.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Oranje-international Jeremie Frimpong nadert zijn rentree bij Liverpool. De rechtervleugelverdediger liep eind vorige maand een spierblessure op in de Champions League-wedstrijd tegen FK Qarabag, waarna werd verwacht dat hij enkele weken zou moeten missen. "We hopen dat hij volgende week (tegen West Ham United) weer kan spelen. Dan moet wel alles gaan zoals gepland", zei trainer Arne Slot tijdens zijn persconferentie voor het competitieduel met Nottingham Forest van zondag.
5 uur geledenJEREVAN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld is blij dat hij donderdag voor het uitduel met het Armeense FC Noah in de tussenronde van de Conference League weer een beroep kan doen op Kees Smit, Sven Mijnans en Mexx Meerdink. "Dat is natuurlijk fantastisch voor ons. Het zijn natuurlijk de sterkhouders", zei de coach woensdag.
20 uur geledenBAKOE (ANP) - Newcastle United heeft een zeer ruime zege geboekt in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Champions League bij FK Qarabag. De nummer 10 van Engeland won met 6-1 in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan. Anthony Gordon was nog voor rust goed voor vier doelpunten.
20 uur geledenZÜRICH (ANP) - Gianni Infantino is "geschokt" en "bedroefd" door het vermeende racisme tegen Vinícius Júnior dinsdagavond in het Champions League-duel tussen Benfica en Real Madrid. Dat heeft de voorzitter van de FIFA in een verklaring aan het ANP laten weten. "Er is absoluut geen plaats voor racisme in onze sport en in de samenleving. Alle relevante belanghebbenden moeten actie ondernemen en de verantwoordelijken ter verantwoording roepen", aldus Infantino in een verklaring.
23 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft het schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd voor het afsteken van vuurwerk tijdens de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de Eredivisie op 1 november 2025. Het voorstel betreft een boete van 10.000 euro, waarvan 2500 euro voorwaardelijk. Dat heeft de club woensdag bekendgemaakt.
1 dag geleden