PSV in Europa League met 4-2 onderuit bij Olympiakos
PIRAEUS (ANP) - PSV moet in de Europa League vrezen voor uitschakeling. De Eindhovenaren gingen donderdag in de eerste knock-outronde met 4-2 onderuit bij de Griekse koploper Olympiakos Piraeus. PSV moet volgende week in het Philips Stadion dus sowieso met twee doelpunten verschil winnen om alsnog naar de achtste finales te gaan.
Halverwege was de stand in Piraeus al 3-2. Eran Zahavi bracht PSV tot twee keer toe terug van een achterstand, eerst met een van richting veranderd schot en daarna met een kopbal.
PSV verloor het duel door grote defensieve fouten. Bij de 3-2 liet invaller Timo Baumgartl zich eenvoudig aftroeven. Na rust ging linksback Philipp Max bij de 4-2 in de fout.
Middenvelder Ibrahim Sangaré mist volgende week de return. De Ivoriaanse middenvelder van PSV kreeg een gele kaart en is geschorst. Centrale verdediger Olivier Boscagli viel in de eerste helft geblesseerd uit.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich met de nodige moeite gehandhaafd in de Premier League. De club uit Londen won de laatste competitiewedstrijd thuis van Everton met 1-0 en eindigt als zeventiende met 41 punten.
4 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - De Mobiele Eenheid is na de wedstrijd Ajax - FC Utrecht het veld in Volendam opgekomen om de orde te bewaren. Nadat Ajax ten koste van FC Utrecht de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de Conference League had gewonnen, moesten fans van beide clubs gescheiden worden gehouden.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax heeft zich na strafschoppen ten koste van FC Utrecht gekwalificeerd voor de tweede voorronde van de Conference League. Het elftal van coach Óscar García voorkwam in Volendam dat de Amsterdamse club zich voor het eerst sinds 1965 niet zou kwalificeren voor Europees voetbal. Na een eindstand van 1-1 misten Sébastien Haller en Souffian El Karouani voor FC Utrecht.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen neemt afscheid van Hidde Jurjus. Het aflopende contract van de 32-jarige doelman wordt niet verlengd, meldt de Eredivisieclub.
6 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Een groep Senegalese supporters die sinds de finale van de Afrika Cup in januari gevangen zat in Marokko, mag naar huis. De fans hebben "op humanitaire gronden" gratie gekregen van de Marokkaanse koning ter gelegenheid van het islamitische feest Eid al-Adha. Dat maakte het Marokkaanse koninklijk hof zondag bekend.
8 uur geledenGIRONA (ANP) - Girona en Real Mallorca zijn op de slotdag gedegradeerd uit La Liga. Girona, waar Daley Blind en Donny van de Beek onder contract staan, had niet genoeg aan een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen directe concurrent Elche. Die ploeg handhaafde zich dankzij het behaalde punt ten koste van Real Mallorca.
20 uur geledenBERLIJN (ANP) - Harry Kane heeft Bayern München naar de eerste winst van het Duitse bekertoernooi sinds 2020 geleid. De Engelse spits zorgde voor alle drie de doelpunten in de 3-0-zege op VfB Stuttgart in het Berlijnse Olympiastadion.
20 uur geleden