PSV in Europa League met 4-2 onderuit bij Olympiakos
PIRAEUS (ANP) - PSV moet in de Europa League vrezen voor uitschakeling. De Eindhovenaren gingen donderdag in de eerste knock-outronde met 4-2 onderuit bij de Griekse koploper Olympiakos Piraeus. PSV moet volgende week in het Philips Stadion dus sowieso met twee doelpunten verschil winnen om alsnog naar de achtste finales te gaan.
Halverwege was de stand in Piraeus al 3-2. Eran Zahavi bracht PSV tot twee keer toe terug van een achterstand, eerst met een van richting veranderd schot en daarna met een kopbal.
PSV verloor het duel door grote defensieve fouten. Bij de 3-2 liet invaller Timo Baumgartl zich eenvoudig aftroeven. Na rust ging linksback Philipp Max bij de 4-2 in de fout.
Middenvelder Ibrahim Sangaré mist volgende week de return. De Ivoriaanse middenvelder van PSV kreeg een gele kaart en is geschorst. Centrale verdediger Olivier Boscagli viel in de eerste helft geblesseerd uit.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.
52 minuten geledenKINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.
1 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft algemeen directeur Rob Toussaint weggestuurd. Dat besluit is genomen na de degradatie van de club naar de eerste divisie.
2 uur geledenWENEN (ANP) - Gernot Trauner is niet opgeroepen voor de Oostenrijkse selectie voor het wereldkampioenschap voetbal. De centrale verdediger van Feyenoord keerde in april na bijna een jaar terug na een zware blessure aan zijn achillespees. Wel staat Trauner nog op een lijst van zestien door bondscoach Ralf Rangnick aangewezen reserves. De Feyenoorder was van de partij op het EK in 2024 toen Oostenrijk Nederland versloeg in de groepsfase.
2 uur geledenZAGREB (ANP) - Kroatië reist met PSV-aanvaller Ivan Perisic en Ajax-verdediger Josip Sutalo af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verliezend finalist van het WK van 2018 treft in de groepsfase Engeland, Panama en Ghana.
3 uur geledenPRAIA (ANP) - Kaapverdië reist af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met zes in Nederland geboren spelers. De Afrikaanse eilandengroep debuteert op het WK in een groep met Spanje, Uruguay en Saudi-Arabië.
3 uur geleden