PSV in Europa League met 4-2 onderuit bij Olympiakos
PIRAEUS (ANP) - PSV moet in de Europa League vrezen voor uitschakeling. De Eindhovenaren gingen donderdag in de eerste knock-outronde met 4-2 onderuit bij de Griekse koploper Olympiakos Piraeus. PSV moet volgende week in het Philips Stadion dus sowieso met twee doelpunten verschil winnen om alsnog naar de achtste finales te gaan.
Halverwege was de stand in Piraeus al 3-2. Eran Zahavi bracht PSV tot twee keer toe terug van een achterstand, eerst met een van richting veranderd schot en daarna met een kopbal.
PSV verloor het duel door grote defensieve fouten. Bij de 3-2 liet invaller Timo Baumgartl zich eenvoudig aftroeven. Na rust ging linksback Philipp Max bij de 4-2 in de fout.
Middenvelder Ibrahim Sangaré mist volgende week de return. De Ivoriaanse middenvelder van PSV kreeg een gele kaart en is geschorst. Centrale verdediger Olivier Boscagli viel in de eerste helft geblesseerd uit.
Meer uit Voetbal
GENUA (ANP/AFP) - De Italiaanse voetbalclub Genoa heeft trainer Patrick Vieira ontslagen. Dat meldt de club uit Genua zaterdag in een korte verklaring op de website. Genoa staat laatste in de Serie A met slechts 3 punten uit negen duels. Voormalig Frans international Vieira (49) was sinds november 2024 in dienst van de club.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen neemt het zondag tegen FC Twente op met Etienne Vaessen in het doel. De keeper ontving donderdag in het verloren bekerduel met Sparta in Rotterdam (5-2) een rode kaart wegens hands buiten het strafschopgebied. Die kaart is geseponeerd, melden de Groningers zaterdagochtend.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari blijft toveren voor PSV. De spelmaker had met twee fraaie doelpunten een groot aandeel in de eenvoudige zege van de kampioen op Fortuna Sittard (5-2). Hij scoorde zondag drie keer in de topper tegen Feyenoord in De Kuip (2-3).
14 uur geledenPARIJS (ANP) - Jannik Sinner staat in de halve finale van het masterstoernooi van Parijs. De als tweede geplaatste Italiaan versloeg Ben Shelton in de kwartfinale : 6-3 6-3. De Amerikaan was als vijfde geplaatst.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV verwacht in 2027 te beginnen met de uitbreiding van het Philips Stadion met minimaal 10.000 plekken. Tijdens de verbouwing, die naar verwachting drie jaar duurt, denken de Eindhovenaren in het stadion te kunnen blijven voetballen. Dat meldt de landskampioen in een persbericht.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV begint met Guus Til in de spits aan het thuisduel met Fortuna Sittard. Hij krijgt de voorkeur boven Ricardo Pepi, die op de bank zit als de wedstrijd om 20.00 uur in het Philips Stadion begint.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Feyenoord speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de tweede ronde van de KNVB-beker. Beide clubs werden tijdens de loting aan elkaar gekoppeld.
18 uur geleden