PSV in Europa League met 4-2 onderuit bij Olympiakos
PIRAEUS (ANP) - PSV moet in de Europa League vrezen voor uitschakeling. De Eindhovenaren gingen donderdag in de eerste knock-outronde met 4-2 onderuit bij de Griekse koploper Olympiakos Piraeus. PSV moet volgende week in het Philips Stadion dus sowieso met twee doelpunten verschil winnen om alsnog naar de achtste finales te gaan.
Halverwege was de stand in Piraeus al 3-2. Eran Zahavi bracht PSV tot twee keer toe terug van een achterstand, eerst met een van richting veranderd schot en daarna met een kopbal.
PSV verloor het duel door grote defensieve fouten. Bij de 3-2 liet invaller Timo Baumgartl zich eenvoudig aftroeven. Na rust ging linksback Philipp Max bij de 4-2 in de fout.
Middenvelder Ibrahim Sangaré mist volgende week de return. De Ivoriaanse middenvelder van PSV kreeg een gele kaart en is geschorst. Centrale verdediger Olivier Boscagli viel in de eerste helft geblesseerd uit.
Meer uit Voetbal
PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.
1 uur geledenHEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
12 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
14 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
15 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
19 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
19 uur geleden