PSV in Europa League in slotfase onderuit tegen AS Monaco
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft zichzelf in de Europa League in een lastige situatie gebracht. De Eindhovenaren verloren voor eigen publiek van AS Monaco, de huidige nummer 10 uit Frankrijk: 1-2. De eerste thuiswedstrijd in Groep B wist PSV vorige maand ook niet te winnen. Tegen Real Sociedad werd het toen 2-2.
Oud-AZ'er Myron Boadu opende in de 19e minuut, met zijn eerste doelpunt voor AS Monaco, de score: 0-1. De gelijkmaker kwam na een uur spelen op naam van Cody Gakpo.
Gakpo viel kort na die treffer uit. Even voor de 1-1 liet ook Noni Madueke zich met een blessure vervangen. Het is voor trainer Roger Schmidt te hopen dat zijn twee aanvallers op tijd fit zijn voor de uitwedstrijd tegen koploper Ajax van zondag in de Eredivisie.
Stand
PSV viel in de slotfase aan, maar het was juist Monaco dat toesloeg in een counter. Invaller Sofiane Diop scoorde in de 89e minuut: 1-2.
Real Sociedad won dankzij een treffer van oud-Willem II'er Alexander Isak bij het nog puntloze Sturm Graz: 0-1. Monaco is nu koploper met 7 punten, gevolgd door Sociedad (5) en PSV (4).
Over twee weken speelt PSV de uitwedstrijd tegen AS Monaco.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
41 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
9 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.
22 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.
22 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.
1 dag geleden