PSV in derde voorronde Champions League ruim langs Sturm Graz
EINDHOVEN (ANP) - PSV is uitstekend aan het Europese voetbalseizoen begonnen. De Eindhovenaren versloegen Sturm Graz in de derde voorronde van de Champions League met overtuigende cijfers: 4-1.
Volgende week dinsdag treffen beide clubs elkaar opnieuw, dan in Oostenrijk. De winnaar neemt het in de play-offs op tegen Rangers FC uit Schotland of Servette FC uit Zwitserland.
PSV leidde na ruim een half uur spelen al met 3-0. De jonge middenvelder Isaac Babadi (18) opende in de 4e minuut de score. Aanvoerder Luuk de Jong kopte halverwege de eerste helft de tweede treffer binnen en in de 32e minuut was hij vanuit de rebound met een fraai schot opnieuw trefzeker: 3-0.
Verdediger Jon Gorenc-Stankovic kopte Sturm Graz kort voor rust uit een hoekschop naar 3-1. Middenvelder Ibrahim Sangaré bepaalde in de 73e minuut, met een kopbal uit een vrije trap van Joey Veerman, de eindstand op 4-1.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.
6 uur geledenBURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
7 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.
11 uur geleden