PSV in derde voorronde Champions League ruim langs Sturm Graz
EINDHOVEN (ANP) - PSV is uitstekend aan het Europese voetbalseizoen begonnen. De Eindhovenaren versloegen Sturm Graz in de derde voorronde van de Champions League met overtuigende cijfers: 4-1.
Volgende week dinsdag treffen beide clubs elkaar opnieuw, dan in Oostenrijk. De winnaar neemt het in de play-offs op tegen Rangers FC uit Schotland of Servette FC uit Zwitserland.
PSV leidde na ruim een half uur spelen al met 3-0. De jonge middenvelder Isaac Babadi (18) opende in de 4e minuut de score. Aanvoerder Luuk de Jong kopte halverwege de eerste helft de tweede treffer binnen en in de 32e minuut was hij vanuit de rebound met een fraai schot opnieuw trefzeker: 3-0.
Verdediger Jon Gorenc-Stankovic kopte Sturm Graz kort voor rust uit een hoekschop naar 3-1. Middenvelder Ibrahim Sangaré bepaalde in de 73e minuut, met een kopbal uit een vrije trap van Joey Veerman, de eindstand op 4-1.
Meer uit Voetbal
WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
22 minuten geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
42 minuten geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
1 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
11 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
11 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
12 uur geleden