PSV in bekertoernooi probleemloos voorbij NAC
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft zonder veel moeite de halve finales van het toernooi om de KNVB-beker bereikt. De formatie van de Duitse trainer Roger Schmidt won thuis van NAC Breda, dat uitkomt in de Keuken Kampioen Divisie. Het duel in Eindhoven eindigde in 4-0. PSV had het afgelopen weekeinde in de competitie nog verloren van AZ.
Bij PSV keerde Noni Madueke terug in de basis. De Engelsman, veel geplaagd door blessures, nam meteen de openingstreffer voor zijn rekening en had nog een assist ook. Halverwege mocht hij gaan uitrusten. De Japanner Ritsu Doan was zijn vervanger.
Joël Drommel, het afgelopen weekeinde in het competitieduel met AZ nog gepasseerd, stond weer in het doel. Hij kreeg niet zo heel veel te doen. Yvon Mvogo mocht na één duel onder de lat weer plaatsnemen op de bank. Hij was tegen de Alkmaarders nogal nadrukkelijk in de fout gegaan.
Doelpunt Madueke
Al na 8 minuten zorgde Madueke voor de 1-0. Hij kopte raak nadat een hoekschop was verlengd. Na een aardige individuele actie scoorde vervolgens Mario Götze. De Duitser zorgde vlak voor rust ook voor de 3-0, na voorbereidend werk van Madueke.
Pas zo'n 10 minuten voor tijd liep PSV verder uit. Cody Gakpo zorgde met een fraai schot voor 4-0. Verder liet PSV veel kansen liggen.
Meer uit Voetbal
MONTEVIDEO (ANP) - Memphis Depay wacht nog altijd op zijn rentree bij Corinthians. De geblesseerde topscorer aller tijden van Oranje ontbrak vrijdag in de selectie van zijn Braziliaanse club tijdens het 1-1-gelijkspel bij het Uruguayaanse Peñarol in de Copa Libertadores.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.
11 uur geledenGENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.
11 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.
12 uur geledenOSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.
12 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.
15 uur geleden