PSV in bekertoernooi probleemloos voorbij NAC
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft zonder veel moeite de halve finales van het toernooi om de KNVB-beker bereikt. De formatie van de Duitse trainer Roger Schmidt won thuis van NAC Breda, dat uitkomt in de Keuken Kampioen Divisie. Het duel in Eindhoven eindigde in 4-0. PSV had het afgelopen weekeinde in de competitie nog verloren van AZ.
Bij PSV keerde Noni Madueke terug in de basis. De Engelsman, veel geplaagd door blessures, nam meteen de openingstreffer voor zijn rekening en had nog een assist ook. Halverwege mocht hij gaan uitrusten. De Japanner Ritsu Doan was zijn vervanger.
Joël Drommel, het afgelopen weekeinde in het competitieduel met AZ nog gepasseerd, stond weer in het doel. Hij kreeg niet zo heel veel te doen. Yvon Mvogo mocht na één duel onder de lat weer plaatsnemen op de bank. Hij was tegen de Alkmaarders nogal nadrukkelijk in de fout gegaan.
Doelpunt Madueke
Al na 8 minuten zorgde Madueke voor de 1-0. Hij kopte raak nadat een hoekschop was verlengd. Na een aardige individuele actie scoorde vervolgens Mario Götze. De Duitser zorgde vlak voor rust ook voor de 3-0, na voorbereidend werk van Madueke.
Pas zo'n 10 minuten voor tijd liep PSV verder uit. Cody Gakpo zorgde met een fraai schot voor 4-0. Verder liet PSV veel kansen liggen.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
10 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
11 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
13 uur geleden