PSV in bekertoernooi probleemloos voorbij NAC
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft zonder veel moeite de halve finales van het toernooi om de KNVB-beker bereikt. De formatie van de Duitse trainer Roger Schmidt won thuis van NAC Breda, dat uitkomt in de Keuken Kampioen Divisie. Het duel in Eindhoven eindigde in 4-0. PSV had het afgelopen weekeinde in de competitie nog verloren van AZ.
Bij PSV keerde Noni Madueke terug in de basis. De Engelsman, veel geplaagd door blessures, nam meteen de openingstreffer voor zijn rekening en had nog een assist ook. Halverwege mocht hij gaan uitrusten. De Japanner Ritsu Doan was zijn vervanger.
Joël Drommel, het afgelopen weekeinde in het competitieduel met AZ nog gepasseerd, stond weer in het doel. Hij kreeg niet zo heel veel te doen. Yvon Mvogo mocht na één duel onder de lat weer plaatsnemen op de bank. Hij was tegen de Alkmaarders nogal nadrukkelijk in de fout gegaan.
Doelpunt Madueke
Al na 8 minuten zorgde Madueke voor de 1-0. Hij kopte raak nadat een hoekschop was verlengd. Na een aardige individuele actie scoorde vervolgens Mario Götze. De Duitser zorgde vlak voor rust ook voor de 3-0, na voorbereidend werk van Madueke.
Pas zo'n 10 minuten voor tijd liep PSV verder uit. Cody Gakpo zorgde met een fraai schot voor 4-0. Verder liet PSV veel kansen liggen.
Meer uit Voetbal
DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.
44 minuten geledenSITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.
46 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.
3 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.
5 uur geledenALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
14 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
16 uur geleden