Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV huurt linksback Malacia met optie tot koop

PSV huurt linksback Malacia met optie tot koop

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft Tyrell Malacia tot het einde van het seizoen binnen als nieuwe linksback. De 25-jarige oud-Feyenoorder komt op huurbasis over van Manchester United, bevestigt de club uit Eindhoven. Malacia maakte eind vorig jaar zijn rentree na lang blessureleed. PSV heeft ook een optie tot koop op hem bedongen.

"Ik ben blij om hier te zijn. Eindelijk weer lekker voetballen", zei Malacia na het ondertekenen van zijn contract op PSV Campus De Herdgang met een brede glimlach op zijn gezicht. "Ik kom van een lange blessure, maar ben inmiddels fit en weet dat mijn tijd weer gaat komen. In elke zware periode zitten ook positieve elementen en dat is in dit geval dat ik fysiek én mentaal veel sterker ben geworden. Ik heb meer geduld, ben volwassener, ken mijn lichaam beter en dat soort dingen. Ik ben klaar om te knallen en hopelijk meerdere prijzen te winnen met PSV."

De negenvoudig international van Oranje maakte in de zomer van 2022 de overstap van Feyenoord naar United, waar Erik ten Hag toen net was begonnen als trainer. Malacia had de afgelopen jaren veel last van blessureleed. De verdediger kwam tot 47 optredens voor de Engelse club, zijn vooralsnog laatste vorige week in de Europa League tegen Steaua Boekarest.

PSV was op zoek naar een vleugelverdediger na het vertrek van Matteo Dams en Fredrik Oppegard vorige week. Anass Salah-Eddine was ook in beeld, maar FC Twente verkocht hem aan AS Roma.

PSV is er niet in geslaagd om een vervanger voor de geblesseerde Ricardo Pepi te vinden. De komst van Loum Tchaouna (Lazio) en Noah Ohio (FC Utrecht) bleek niet haalbaar. Daardoor is Luuk de Jong de enige echt fitte centrumspits in de selectie van trainer Peter Bosz.

Meer uit Voetbal

Liverpool bevestigt scheur in achillespees Ekitike, spits mist WK

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

2 uur geleden
Kort geding NAC Breda over duel met Go Ahead Eagles op 28 april

UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.

4 uur geleden
Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

6 uur geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

6 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

12 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

16 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

16 uur geleden