Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV huurt linksback Malacia met optie tot koop

PSV huurt linksback Malacia met optie tot koop

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft Tyrell Malacia tot het einde van het seizoen binnen als nieuwe linksback. De 25-jarige oud-Feyenoorder komt op huurbasis over van Manchester United, bevestigt de club uit Eindhoven. Malacia maakte eind vorig jaar zijn rentree na lang blessureleed. PSV heeft ook een optie tot koop op hem bedongen.

"Ik ben blij om hier te zijn. Eindelijk weer lekker voetballen", zei Malacia na het ondertekenen van zijn contract op PSV Campus De Herdgang met een brede glimlach op zijn gezicht. "Ik kom van een lange blessure, maar ben inmiddels fit en weet dat mijn tijd weer gaat komen. In elke zware periode zitten ook positieve elementen en dat is in dit geval dat ik fysiek én mentaal veel sterker ben geworden. Ik heb meer geduld, ben volwassener, ken mijn lichaam beter en dat soort dingen. Ik ben klaar om te knallen en hopelijk meerdere prijzen te winnen met PSV."

De negenvoudig international van Oranje maakte in de zomer van 2022 de overstap van Feyenoord naar United, waar Erik ten Hag toen net was begonnen als trainer. Malacia had de afgelopen jaren veel last van blessureleed. De verdediger kwam tot 47 optredens voor de Engelse club, zijn vooralsnog laatste vorige week in de Europa League tegen Steaua Boekarest.

PSV was op zoek naar een vleugelverdediger na het vertrek van Matteo Dams en Fredrik Oppegard vorige week. Anass Salah-Eddine was ook in beeld, maar FC Twente verkocht hem aan AS Roma.

PSV is er niet in geslaagd om een vervanger voor de geblesseerde Ricardo Pepi te vinden. De komst van Loum Tchaouna (Lazio) en Noah Ohio (FC Utrecht) bleek niet haalbaar. Daardoor is Luuk de Jong de enige echt fitte centrumspits in de selectie van trainer Peter Bosz.

Meer uit Voetbal

AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

8 uur geleden
Bekerfinalist NEC na ruime zege op FC Volendam naar derde plaats

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.

8 uur geleden
PSV kan 'de komende periode' geen beroep doen op verdediger Dest

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.

10 uur geleden
Ajax vervangt hoofdtrainer Grim door García

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.

11 uur geleden
Feyenoord komt bij NAC Breda niet verder dan gelijkspel (3-3)

BREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.

12 uur geleden
FC Twente klimt door winst bij Go Ahead Eagles naar derde plaats

DEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.

14 uur geleden
Sparta Rotterdam en PEC Zwolle weten weer niet te winnen: 1-1

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.

16 uur geleden