Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV huurt linksback Malacia met optie tot koop

PSV huurt linksback Malacia met optie tot koop

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft Tyrell Malacia tot het einde van het seizoen binnen als nieuwe linksback. De 25-jarige oud-Feyenoorder komt op huurbasis over van Manchester United, bevestigt de club uit Eindhoven. Malacia maakte eind vorig jaar zijn rentree na lang blessureleed. PSV heeft ook een optie tot koop op hem bedongen.

"Ik ben blij om hier te zijn. Eindelijk weer lekker voetballen", zei Malacia na het ondertekenen van zijn contract op PSV Campus De Herdgang met een brede glimlach op zijn gezicht. "Ik kom van een lange blessure, maar ben inmiddels fit en weet dat mijn tijd weer gaat komen. In elke zware periode zitten ook positieve elementen en dat is in dit geval dat ik fysiek én mentaal veel sterker ben geworden. Ik heb meer geduld, ben volwassener, ken mijn lichaam beter en dat soort dingen. Ik ben klaar om te knallen en hopelijk meerdere prijzen te winnen met PSV."

De negenvoudig international van Oranje maakte in de zomer van 2022 de overstap van Feyenoord naar United, waar Erik ten Hag toen net was begonnen als trainer. Malacia had de afgelopen jaren veel last van blessureleed. De verdediger kwam tot 47 optredens voor de Engelse club, zijn vooralsnog laatste vorige week in de Europa League tegen Steaua Boekarest.

PSV was op zoek naar een vleugelverdediger na het vertrek van Matteo Dams en Fredrik Oppegard vorige week. Anass Salah-Eddine was ook in beeld, maar FC Twente verkocht hem aan AS Roma.

PSV is er niet in geslaagd om een vervanger voor de geblesseerde Ricardo Pepi te vinden. De komst van Loum Tchaouna (Lazio) en Noah Ohio (FC Utrecht) bleek niet haalbaar. Daardoor is Luuk de Jong de enige echt fitte centrumspits in de selectie van trainer Peter Bosz.

Meer uit Voetbal

NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

4 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

5 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

5 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

6 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

6 uur geleden
Koploper Arsenal komt niet verder dan 0-0 bij Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.

6 uur geleden
Grim ziet Ajax onnodig punten verspelen tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

6 uur geleden