Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV hoopt spanning met zege op Ajax weer beetje terug te brengen

PSV hoopt spanning met zege op Ajax weer beetje terug te brengen

EINDHOVEN (ANP) - PSV krijgt zondag in de thuiswedstrijd tegen Ajax de kans de spanning in de strijd om de titel in de Eredivisie een beetje terug te brengen. De druk in het Philips-stadion ligt bij de Eindhovenaren, die alleen gebaat zijn bij een overwinning. Ajax lijkt PSV bij een zege op een onoverbrugbare achterstand te zetten en ook bij een nederlaag blijven de Amsterdammers riant aan kop staan.

Ajax begint de confrontatie in Noord-Brabant met een voorsprong van 6 punten op PSV. Het elftal van trainer Erik ten Hag speelde ook een duel minder.

Bij Ajax is het meespelen van Daley Blind onzeker. De verdediger hield klachten over aan de ontmoeting met Lille van donderdag, waarin Ajax zich verzekerde van een plek in de achtste finales van de Europa League. Ten Hag moet Noussair Mazraoui zeker missen in Eindhoven. Achter de naam van Nicolás Tagliafico staat een groot vraagteken.

PSV, dat door Olympiakos werd uitgeschakeld in de Europa League, mist de geschorste controlerende middenvelder Ibrahim Sangaré.

Het is de derde ontmoeting in twee maanden tijd tussen PSV en Ajax. In de Johan Cruijff ArenA speelden beide teams in januari in de Eredivisie gelijk: 2-2. In de kwartfinale van de KNVB-beker won Ajax eerder deze maand in Amsterdam met 2-1.

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

4 minuten geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

1 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

2 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

2 uur geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

4 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

17 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

17 uur geleden