Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV hervat competitie met zege op Excelsior en evenaart record

PSV hervat competitie met zege op Excelsior en evenaart record

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar overtuigend begonnen. De koploper versloeg zaterdag in eigen stadion Excelsior met 3-1. Voor PSV betekende het in de competitie de zeventiende achtereenvolgende zege. Dat is een evenaring van het record uit het seizoen 1987/1988.

Luuk de Jong maakte in de eerste helft de doelpunten. De spits kreeg de bal in de 13e minuut voor zijn voeten, nadat keeper Stijn van Gassel redde na een kopbal van André Ramalho uit een hoekschop. Enkele minuten later was het weer raak. Dit keer scoorde De Jong, na een voorzet van Sergiño Dest, met zijn hoofd. Een doelpunt van Guus Til, ook nog voor rust, werd afgekeurd om buitenspel.

De Jong zorgde in de tweede helft van dichtbij ook voor de 3-0 en steeg op de ranglijst van topscorers aller tijden in de Eredivisie naar de tiende plaats. Invaller Derensili Sanches Fernandes deed in de slotfase iets terug namens Excelsior, dat daarna nog een grote kans kreeg en een doelpunt zag worden afgekeurd.

Meer uit Voetbal

Ajax verlengt contract middenvelder Mokio met vier jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.

34 minuten geleden
Introverte Brugts wil bij Oranje vooral met haar voeten spreken

ZEIST (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts ziet zichzelf nog niet als een van de nieuwe leiders van Oranje. Hoewel de 22-jarige linksback van FC Barcelona één van de sterren van Nederland is, stelt ze zich buiten de lijnen bescheiden op. "Ik ben niet iemand van heel veel woorden. Ik wil vooral mijn voeten laten spreken", zegt Brugts in aanloop naar het WK-kwalificatieduel tegen Frankrijk dat dinsdag in Breda wordt gespeeld.

1 uur geleden
Scheidsrechter Makkelie opnieuw naar WK voetbal

ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door wereldvoetbalbond FIFA aangewezen als een van de scheidsrechters op het komende WK. Dat meldt de KNVB.

2 uur geleden
Oranje-international De Jong hervat groepstraining bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft donderdag de groepstraining hervat bij FC Barcelona. Spaanse media meldden dat de 28-jarige middenvelder daags na de nederlaag van Barcelona tegen Atlético Madrid (0-2) in de kwartfinale van de Champions League op het trainingsveld van de club verscheen.

6 uur geleden
Onbegrip bij Barcelona-coach over VAR na nederlaag tegen Atlético

BARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona-trainer Hansi Flick was niet te spreken over de beslissingen van de VAR in de met 2-0 verloren kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De trainer van de Catalanen was het niet eens met de rode kaart van Pau Cubarsí en het moment bij een doeltrap van Atlético-speler Marc Pubill, waar Barcelona recht had op een strafschop.

10 uur geleden
PSG vergroot druk op Liverpool en Slot met eenvoudige zege in CL

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.

20 uur geleden
Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC blijft geldig

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.

21 uur geleden