Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV hervat competitie met zege op Excelsior en evenaart record

PSV hervat competitie met zege op Excelsior en evenaart record

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar overtuigend begonnen. De koploper versloeg zaterdag in eigen stadion Excelsior met 3-1. Voor PSV betekende het in de competitie de zeventiende achtereenvolgende zege. Dat is een evenaring van het record uit het seizoen 1987/1988.

Luuk de Jong maakte in de eerste helft de doelpunten. De spits kreeg de bal in de 13e minuut voor zijn voeten, nadat keeper Stijn van Gassel redde na een kopbal van André Ramalho uit een hoekschop. Enkele minuten later was het weer raak. Dit keer scoorde De Jong, na een voorzet van Sergiño Dest, met zijn hoofd. Een doelpunt van Guus Til, ook nog voor rust, werd afgekeurd om buitenspel.

De Jong zorgde in de tweede helft van dichtbij ook voor de 3-0 en steeg op de ranglijst van topscorers aller tijden in de Eredivisie naar de tiende plaats. Invaller Derensili Sanches Fernandes deed in de slotfase iets terug namens Excelsior, dat daarna nog een grote kans kreeg en een doelpunt zag worden afgekeurd.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

10 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

10 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

11 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

15 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

16 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

16 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

16 uur geleden