Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV heeft trainer Van Nistelrooij en Sangaré terug tegen Sevilla

PSV heeft trainer Van Nistelrooij en Sangaré terug tegen Sevilla

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft trainer Ruud van Nistelrooij en middenvelder Ibrahim Sangaré terug voor de Europa League-wedstrijd tegen Sevilla FC. De twee zijn hersteld van ziekte. Ze misten zondag het competitieduel bij FC Utrecht (2-2). Het is overigens nog de vraag of Sangaré voldoende is hersteld om donderdag te kunnen starten. De 25-jarige Ivoriaan begon woensdag pas weer met trainen en is volgens Van Nistelrooij nog zwakjes, zo zei de trainer in aanloop naar het thuisduel.

Van Nistelrooij en Sangaré waren er afgelopen donderdag nog wel bij in de heenwedstrijd tegen Sevilla in de tussenronde van de Europa League. In Spanje verloren de Eindhovenaren met 3-0, waardoor plaatsing voor de achtste finales een lastige opgave is geworden. Het beslissende duel begint donderdag om 18.45 uur in het Philips-stadion.

Van Nistelrooij gelooft hoe dan ook nog in een stunt. "We weten wat we gaan doen, maar we moeten ook kijken hoe de wedstrijd zich ontwikkelt. Het gaat er vooral om dat je op een bepaalde manier in het laatste halfuur aankomt. Dan kan je wat trucs gaan uithalen." De trainer dacht ook terug aan het succesvolle inbrengen van spitsen Luuk de Jong en Wout Weghorst bij Oranje in de WK-kwartfinale tegen Argentinië bij een 2-0-achterstand. Weghorst maakte in de slotfase twee doelpunten, maar Nederland verloor uiteindelijk na strafschoppen.

De trainer put onder andere hoop uit het feit dat PSV bij Sevilla in de eerste helft wel goed speelde. "Dat is het hoogste niveau dat we hebben gehaald dit jaar. Dat volhouden is een volgende stap. We willen Sevilla onder druk zetten. We kunnen morgen ook niet anders."

Meer uit Voetbal

Egypte verslaat Nieuw-Zeeland na rust en boekt eerste zege op WK

VANCOUVER (ANP) - Egypte heeft op het wereldkampioenschap voetbal de leiding genomen in groep G. Het elftal van bondscoach Hossam Hassan knokte zich in Vancouver tegen Nieuw-Zeeland na rust terug van een achterstand en won met 3-1. Voor Egypte was het de eerste zege ooit op een WK.

1 uur geleden
Bondscoach Kaapverdië feliciteert spelers met nieuwe stunt op WK

MIAMI GARDENS (ANP/RTR) - Bondscoach Pedro Leitão Brito van Kaapverdië maakte zijn spelers na afloop van de wedstrijd tegen Uruguay op het WK voetbal een groot compliment. "Ik wil het team en al onze mensen feliciteren met de manier waarop we hebben gespeeld: met hart en ziel," zei hij na het verrassende gelijkspel van 2-2. Het was, na de 0-0 tegen Spanje, de tweede stunt van Kaapverdië op de mondiale titelstrijd.

3 uur geleden
Kaapverdië met vijf geboren Rotterdammers gelijk tegen Uruguay

MIAMI GARDENS (ANP) - Kaapverdië heeft in de nacht van zondag op maandag opnieuw voor een stunt gezorgd door de tweede groepswedstrijd in het Miami Stadium met 2-2 gelijk te spelen tegen Uruguay. Het elftal van bondscoach Pedro Leitão Brito veroverde eerder ook al verrassend een punt tegen Spanje (0-0). WK-debutant Kaapverdië speelde met vijf geboren Rotterdammers tegen de Zuid-Amerikanen.

4 uur geleden
Kaapverdië met drie in Nederland geboren spelers tegen Uruguay

MIAMI GARDENS (ANP) - Kaapverdië begint aan de tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Uruguay met drie in Nederland geboren spelers in de startopstelling. Bondscoach Pedro Leitão Brito heeft een basisplaats voor verdediger Sidny Lopes Cabral en middenvelders Jamiro Monteiro en Garry Rodrigues.

7 uur geleden
België blijft op WK steken op doelpuntloos gelijkspel tegen Iran

INGLEWOOD (ANP) - België heeft ook de tweede groepswedstrijd op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico niet weten te winnen. Iran hield de Rode Duivels in het stadion nabij Los Angeles op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

7 uur geleden
Spanje herstelt zich op WK met overtuigende zege op Saudi-Arabië

ATLANTA (ANP) - Spanje heeft zich met een 4-0-zege op Saudi-Arabië op het WK hersteld van de teleurstellende openingswedstrijd tegen Kaapverdië (0-0). Met Lamine Yamal voor het eerst in de basis zette de Europees kampioen de nummer 61 van de wereld in Atlanta vanaf het begin onder zware druk, met halverwege de eerste helft een 3-0-voorsprong als resultaat. Spits Mikel Oyarzabal was met twee treffers en een assist de uitblinker.

10 uur geleden
Nederlands elftal blijft voorlopig in Kansas City

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal blijft voorlopig in Kansas City op het WK. Bondscoach Ronald Koeman en zijn spelers zijn in ieder geval tot de eventuele achtste finale in het huidige basiskamp.

12 uur geleden