PSV heeft trainer Van Nistelrooij en Sangaré terug tegen Sevilla
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft trainer Ruud van Nistelrooij en middenvelder Ibrahim Sangaré terug voor de Europa League-wedstrijd tegen Sevilla FC. De twee zijn hersteld van ziekte. Ze misten zondag het competitieduel bij FC Utrecht (2-2). Het is overigens nog de vraag of Sangaré voldoende is hersteld om donderdag te kunnen starten. De 25-jarige Ivoriaan begon woensdag pas weer met trainen en is volgens Van Nistelrooij nog zwakjes, zo zei de trainer in aanloop naar het thuisduel.
Van Nistelrooij en Sangaré waren er afgelopen donderdag nog wel bij in de heenwedstrijd tegen Sevilla in de tussenronde van de Europa League. In Spanje verloren de Eindhovenaren met 3-0, waardoor plaatsing voor de achtste finales een lastige opgave is geworden. Het beslissende duel begint donderdag om 18.45 uur in het Philips-stadion.
Van Nistelrooij gelooft hoe dan ook nog in een stunt. "We weten wat we gaan doen, maar we moeten ook kijken hoe de wedstrijd zich ontwikkelt. Het gaat er vooral om dat je op een bepaalde manier in het laatste halfuur aankomt. Dan kan je wat trucs gaan uithalen." De trainer dacht ook terug aan het succesvolle inbrengen van spitsen Luuk de Jong en Wout Weghorst bij Oranje in de WK-kwartfinale tegen Argentinië bij een 2-0-achterstand. Weghorst maakte in de slotfase twee doelpunten, maar Nederland verloor uiteindelijk na strafschoppen.
De trainer put onder andere hoop uit het feit dat PSV bij Sevilla in de eerste helft wel goed speelde. "Dat is het hoogste niveau dat we hebben gehaald dit jaar. Dat volhouden is een volgende stap. We willen Sevilla onder druk zetten. We kunnen morgen ook niet anders."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
2 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
3 uur geleden