Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV heeft trainer Van Nistelrooij en Sangaré terug tegen Sevilla

PSV heeft trainer Van Nistelrooij en Sangaré terug tegen Sevilla

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft trainer Ruud van Nistelrooij en middenvelder Ibrahim Sangaré terug voor de Europa League-wedstrijd tegen Sevilla FC. De twee zijn hersteld van ziekte. Ze misten zondag het competitieduel bij FC Utrecht (2-2). Het is overigens nog de vraag of Sangaré voldoende is hersteld om donderdag te kunnen starten. De 25-jarige Ivoriaan begon woensdag pas weer met trainen en is volgens Van Nistelrooij nog zwakjes, zo zei de trainer in aanloop naar het thuisduel.

Van Nistelrooij en Sangaré waren er afgelopen donderdag nog wel bij in de heenwedstrijd tegen Sevilla in de tussenronde van de Europa League. In Spanje verloren de Eindhovenaren met 3-0, waardoor plaatsing voor de achtste finales een lastige opgave is geworden. Het beslissende duel begint donderdag om 18.45 uur in het Philips-stadion.

Van Nistelrooij gelooft hoe dan ook nog in een stunt. "We weten wat we gaan doen, maar we moeten ook kijken hoe de wedstrijd zich ontwikkelt. Het gaat er vooral om dat je op een bepaalde manier in het laatste halfuur aankomt. Dan kan je wat trucs gaan uithalen." De trainer dacht ook terug aan het succesvolle inbrengen van spitsen Luuk de Jong en Wout Weghorst bij Oranje in de WK-kwartfinale tegen Argentinië bij een 2-0-achterstand. Weghorst maakte in de slotfase twee doelpunten, maar Nederland verloor uiteindelijk na strafschoppen.

De trainer put onder andere hoop uit het feit dat PSV bij Sevilla in de eerste helft wel goed speelde. "Dat is het hoogste niveau dat we hebben gehaald dit jaar. Dat volhouden is een volgende stap. We willen Sevilla onder druk zetten. We kunnen morgen ook niet anders."

Meer uit Voetbal

PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

5 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

5 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

7 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

7 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

9 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

9 uur geleden
Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

10 uur geleden