PSV heeft Saibari terug en twijfelt over Veerman en Tillman
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz is blij met de terugkeer van Ismael Saibari bij PSV. De middenvelder is weer beschikbaar na de uitschakeling van Marokko op de Afrika Cup. Hij is volledig fit en kan zaterdag tegen Ajax uitkomen. "We hebben hem gemist", zei de coach op een persconferentie.
Bosz kon nog niet zeggen of Joey Veerman en Malik Tillman inzetbaar zijn in de Johan Cruijff ArenA. Veerman heeft afgelopen week alleen individueel getraind en Tillman is op de weg terug van een bovenbeenblessure. Bosz wist nog niet of Veerman en Tillman vrijdagmiddag aan de afsluitende training voor het uitduel met Ajax kunnen deelnemen.
Noa Lang is er zeker niet bij tegen zijn oude club uit Amsterdam. De aanvaller heeft opnieuw een bovenbeenblessure opgelopen. Hij stond dit seizoen al ruim drie maanden aan de kant met een hamstringblessure. De koploper van de Eredivisie gaat in overleg met internationale experts een herstelplan opstellen.
PSV is de koploper van de Eredivisie, met een riante voorsprong van 12 punten op kampioen Feyenoord. Ajax staat vijfde en heeft 21 punten minder dan de lijstaanvoerder uit Eindhoven.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/RTR) - Bruno Fernandes is zaterdag verkozen tot beste speler van de Premier League dit seizoen. De 31-jarige Portugese middenvelder leidde Manchester United met een record aan assists naar de derde plaats. De Engelse topclub, die het seizoen zondag afsluit bij Brighton & Hove Albion, kwalificeerde zich daarmee voor het hoofdtoernooi van de Champions League.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn is de nieuwe algemeen directeur van Feyenoord. De 58-jarige Rotterdammer volgt per 1 juli de naar Mexico vertrekkende Dennis te Kloese op.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.
2 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.
2 uur geledenPUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.
4 uur geledenHEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
15 uur geleden