PSV heeft Saibari terug en twijfelt over Veerman en Tillman
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz is blij met de terugkeer van Ismael Saibari bij PSV. De middenvelder is weer beschikbaar na de uitschakeling van Marokko op de Afrika Cup. Hij is volledig fit en kan zaterdag tegen Ajax uitkomen. "We hebben hem gemist", zei de coach op een persconferentie.
Bosz kon nog niet zeggen of Joey Veerman en Malik Tillman inzetbaar zijn in de Johan Cruijff ArenA. Veerman heeft afgelopen week alleen individueel getraind en Tillman is op de weg terug van een bovenbeenblessure. Bosz wist nog niet of Veerman en Tillman vrijdagmiddag aan de afsluitende training voor het uitduel met Ajax kunnen deelnemen.
Noa Lang is er zeker niet bij tegen zijn oude club uit Amsterdam. De aanvaller heeft opnieuw een bovenbeenblessure opgelopen. Hij stond dit seizoen al ruim drie maanden aan de kant met een hamstringblessure. De koploper van de Eredivisie gaat in overleg met internationale experts een herstelplan opstellen.
PSV is de koploper van de Eredivisie, met een riante voorsprong van 12 punten op kampioen Feyenoord. Ajax staat vijfde en heeft 21 punten minder dan de lijstaanvoerder uit Eindhoven.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP/RTR) - De Oostenrijkse bondscoach Ralf Rangnick heeft de suggestie dat zijn team het zaterdag in de laatste groepswedstrijd tegen Algerije (3-3) op een akkoord heeft gegooid, van de hand gewezen. Beide ploegen hadden aan een gelijkspel genoeg voor een plek in de knock-outfase.
2 uur geledenMONTERREY (ANP) - De Afrikaanse voetballanden hebben in de groepsfase van het wereldkampioenschap uitstekend gepresteerd. Tunesië, dat in de poule van het Nederlands elftal puntloos als laatste eindigde, werd als enige uitgeschakeld. De overige negen landen plaatsten zich voor de zestiende finales.
4 uur geledenARLINGTON (ANP) - Argentinië lijkt Kaapverdië, de tegenstander van de regerend wereldkampioen in de zestiende finales op het WK voetbal, niet te onderschatten. De ploeg van bondscoach Lionel Scaloni sloot de groepsfase na een overwinning op Jordanië (3-1) af als winnaar van groep J.
4 uur geledenTIJUANA (ANP) - Iran is er niet in geslaagd voor het eerst in de geschiedenis op een WK voetbal voorbij de groepsfase te komen. Het Aziatische land hoort niet bij de acht beste nummers 3 en is uitgeschakeld. Iran gaat met 3 punten naar huis. Algerije plaatste zich als achtste nummer 3 bij de laatste 32 na een 3-3-gelijkspel tegen Oostenrijk.
6 uur geledenARLINGTON (ANP) - Argentinië heeft in de nacht van zaterdag op zondag in het overdekte stadion van Dallas de derde groepswedstrijd met 3-1 van Jordanië gewonnen. Het elftal van bondscoach Lionel Scaloni treft het verrassende Kaapverdië in de nacht van vrijdag op zaterdag in de zestiende finales van het WK voetbal in Miami Gardens.
6 uur geledenDALLAS (ANP) - Lionel Messi (39) heeft in de derde groepswedstrijd van Argentinië opnieuw gescoord. Hij heeft zijn eigen record als topscorer aller tijden op WK's in Dallas aangescherpt tot negentien doelpunten.
6 uur geledenMIAMI GARDENS (ANP) - Colombia gaat als eerste van groep K naar de laatste 32 van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Néstor Lorenzo speelde in de nacht van zaterdag op zondag in Miami Gardens voor tienduizenden eigen fans met 0-0 gelijk tegen Portugal. De Democratische Republiek Congo verraste door zich na een 3-1-zege op Oezbekistan als derde van de groep te plaatsen voor de zestiende finales.
9 uur geleden