PSV heeft met aanstelling assistent-trainer Schaars staf rond
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft oud-speler Stijn Schaars toegevoegd aan de technische staf. De voormalige international wordt assistent-trainer onder de nieuwe hoofdcoach Peter Bosz.
Schaars schuift door vanuit de jeugdopleiding, waar hij de Onder 16 onder zijn hoede had. De voormalige middenvelder speelde tussen 2013 en 2016 voor PSV. Hij kwam tot 56 wedstrijden voor de Eindhovense formatie en werd twee keer landskampioen met de ploeg.
Eerder werd al bekend dat Bosz ook Rob Maas meeneemt als assistent. Tim Wolf en Abe Knoop blijven werkzaam als assistent en keeperstrainer.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
15 minuten geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
16 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
19 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
20 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
21 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
21 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
22 uur geleden