PSV heeft Lang terug tegen Feyenoord, Ledezma ontbreekt
EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de kwartfinale van de KNVB-beker tegen Feyenoord weer beschikken over Noa Lang, maar mist rechtsback Richard Ledezma. Lang keert terug na geveld te zijn geweest door de griep. Ledezma heeft juist nog te veel last van de hoofdblessure die hij opliep in het competitieduel met NEC zaterdag (3-3).
PSV wist Lang (25) deze transferperiode te behouden, ondanks interesse van de Italiaanse koploper Napoli. PSV-trainer Peter Bosz verwacht tegen Feyenoord nog geen hele wedstrijd te kunnen beschikken over de buitenspeler, die de afgelopen drie wedstrijden miste. "Het is nog geen fitte Noa Lang, daarvoor is hij er te lang ziek uit geweest", zei Bosz op zijn persconferentie.
Het bekerduel tussen de nummers 1 en 4 van de Eredivisie begint woensdag in Eindhoven om 18.45 uur.
"Ik denk dat we allebei de zege even hard nodig hebben. We zijn topclubs en daar moet je winnen", zei Bosz over het belang van de wedstrijd. Feyenoord verloor afgelopen week met 6-1 bij Lille in de Champions League en met 2-1 bij aartsrivaal Ajax. PSV liep zaterdag in de slotfase tegen NEC tegen nieuw puntenverlies aan in de Eredivisie (3-3).
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
17 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
6 uur geleden