PSV heeft Lang terug tegen Feyenoord, Ledezma ontbreekt
EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de kwartfinale van de KNVB-beker tegen Feyenoord weer beschikken over Noa Lang, maar mist rechtsback Richard Ledezma. Lang keert terug na geveld te zijn geweest door de griep. Ledezma heeft juist nog te veel last van de hoofdblessure die hij opliep in het competitieduel met NEC zaterdag (3-3).
PSV wist Lang (25) deze transferperiode te behouden, ondanks interesse van de Italiaanse koploper Napoli. PSV-trainer Peter Bosz verwacht tegen Feyenoord nog geen hele wedstrijd te kunnen beschikken over de buitenspeler, die de afgelopen drie wedstrijden miste. "Het is nog geen fitte Noa Lang, daarvoor is hij er te lang ziek uit geweest", zei Bosz op zijn persconferentie.
Het bekerduel tussen de nummers 1 en 4 van de Eredivisie begint woensdag in Eindhoven om 18.45 uur.
"Ik denk dat we allebei de zege even hard nodig hebben. We zijn topclubs en daar moet je winnen", zei Bosz over het belang van de wedstrijd. Feyenoord verloor afgelopen week met 6-1 bij Lille in de Champions League en met 2-1 bij aartsrivaal Ajax. PSV liep zaterdag in de slotfase tegen NEC tegen nieuw puntenverlies aan in de Eredivisie (3-3).
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.
1 uur geledenRABAT (ANP) - Algerije is de Afrika Cup in Marokko begonnen met een 3-0-zege op Soedan. De ervaren international Riyad Mahrez maakte in Rabat twee treffers voor de Noord-Afrikaanse ploeg, die het toernooi twee keer wist te winnen.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De spelers van Manchester United moeten de komende wedstrijden "een tandje bijzetten" om de afwezigheid van de geblesseerde aanvoerder Bruno Fernandes op te vangen. Dat zei trainer Ruben Amorim in aanloop naar de thuiswedstrijd van vrijdag tegen Newcastle United. "Het is onmogelijk om Bruno te vervangen. Hij creëert niet alleen de kansen, maar is ook degene die het team organiseert bij elke standaardsituatie", lichtte Amorim het belang van Fernandes toe. "Hij begrijpt elke positie op het veld, let op elk detail."
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het contract met Thom van Bergen verlengd tot medio 2028, meldt de huidige nummer 5 van de Eredivisie op zijn clubsite.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman blijft sowieso tot komende zomer bij PSV. Dat meldt de koploper in de Eredivisie in een persbericht. De club reageert op de verhalen die de laatste weken naar buiten kwamen dat de 27-jarige middenvelder in de winterstop zou vertrekken. Zo zou de Turkse club Fenerbahçe aan de transfersom van meer dan 20 miljoen euro willen voldoen.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot denkt dat zijn ploeg alleen nog maar kan hopen op een top-4-klassering in de Premier League door de slechte balans als het gaat om spelhervattingen. De titelverdediger in Engeland scoorde zelf dit seizoen slechts drie keer uit een standaardsituatie, maar kreeg liefst elf doelpunten tegen uit spelhervattingen. "Het is frustrerend. Halverwege vorig seizoen hadden we nog geen enkel doelpunt uit een spelhervatting tegen gekregen", vertelde Slot op een persconferentie.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De belangstelling voor voetbalduels in de Eredivisie is weer toegenomen. In de eerste seizoenshelft waren de stadions van de achttien clubs gemiddeld voor 96 procent gevuld. Dat is de hoogste bezettingsgraad van de afgelopen tien seizoenen.
10 uur geleden