PSV heeft interesse in Vitesse-verdediger Bazoer
ARNHEM (ANP) - PSV heeft interesse in Riechedly Bazoer, zo heeft de Vitesse-verdediger zelf bevestigd. Tegen Omroep Gelderland zei de 25-jarige Bazoer dat zijn zaakwaarnemer twee weken geleden al met PSV heeft gesproken. "Het was een goed gesprek. PSV trekt mij wel." Bazoer speelde ook al in de jeugdopleiding van de Eindhovenaren. Volgens hem kan de transfer nu al plaatsvinden of komende zomer.
Na dit seizoen is de centrale verdediger van Vitesse transfervrij. Als PSV hem nu al wil hebben, moeten de Eindhovenaren daar een transfersom voor betalen. PSV is ook dicht bij de komst van sc Heerenveen-middenvelder Joey Veerman, werd eerder op de dag bekend. Met die overgang is naar verluidt ongeveer 6 miljoen euro gemoeid.
Bazoer kwam in 2019 naar Arnhem, na eerdere avonturen bij Ajax, VfL Wolfsburg, FC Porto en FC Utrecht. In ruim twee jaar tijd speelde hij 66 competitiewedstrijden voor Vitesse. Daarin scoorde Bazoer negen keer.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De topper tussen Feyenoord en PSV in de Eredivisie begint zondag 'gewoon' om 14.30 uur. Volgens de club uit Rotterdam is het verzoek om het duel een aantal uur later te laten beginnen afgewezen.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil zondag later aan de topper tegen PSV beginnen. "Dat hebben we aan de KNVB gevraagd", zei trainer Robin van Persie op een persconferentie na de zege op Panathinaikos (3-1) in de Europa League. "Het is qua herstel wel echt een verschil nu we deze wedstrijd tegen Panathinaikos laat op de avond hebben gespeeld. Wij denken dat het fair is. Of we denken dat we kans maken? Zeker, anders zouden we dat verzoek niet doen."
6 uur geledenFREIBURG (ANP) - FC Utrecht heeft ook de derde wedstrijd in de Europa League verloren. De ploeg van trainer Ron Jans ging bij SC Freiburg in Duitsland met 2-0 onderuit. Yuito Suzuki en Vincenzo Grifo scoorden voor de Duitsers.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is in het hoofdtoernooi van de Europa League niet langer puntloos. Het elftal van trainer Robin van Persie won tijdens de derde speelronde in De Kuip met 3-1 van Panathinaikos, dat drie weken geleden thuis onderuitging tegen Go Ahead Eagles (1-2).
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de eerste overwinning geboekt in de Conference League. In een regenachtig Alkmaar versloeg de ploeg van coach Maarten Martens Slovan Bratislava met 1-0.
16 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League voor een grote verrassing gezorgd. De Deventenaren waren voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Aston Villa, dat drie weken eerder nog Feyenoord in De Kuip had verslagen (0-2).
17 uur geledenGDANSK (ANP) - De nieuwe bondscoach Arjan Veurink heeft nog wat langer nodig om een aanvoerster te kiezen voor het Nederlands voetbalelftal. Verdedigster Dominique Janssen is een van de kandidaten en draagt vrijdag de band bij de eerste wedstrijd onder Veurink in en tegen Polen.
19 uur geleden