PSV heeft interesse in Vitesse-verdediger Bazoer
ARNHEM (ANP) - PSV heeft interesse in Riechedly Bazoer, zo heeft de Vitesse-verdediger zelf bevestigd. Tegen Omroep Gelderland zei de 25-jarige Bazoer dat zijn zaakwaarnemer twee weken geleden al met PSV heeft gesproken. "Het was een goed gesprek. PSV trekt mij wel." Bazoer speelde ook al in de jeugdopleiding van de Eindhovenaren. Volgens hem kan de transfer nu al plaatsvinden of komende zomer.
Na dit seizoen is de centrale verdediger van Vitesse transfervrij. Als PSV hem nu al wil hebben, moeten de Eindhovenaren daar een transfersom voor betalen. PSV is ook dicht bij de komst van sc Heerenveen-middenvelder Joey Veerman, werd eerder op de dag bekend. Met die overgang is naar verluidt ongeveer 6 miljoen euro gemoeid.
Bazoer kwam in 2019 naar Arnhem, na eerdere avonturen bij Ajax, VfL Wolfsburg, FC Porto en FC Utrecht. In ruim twee jaar tijd speelde hij 66 competitiewedstrijden voor Vitesse. Daarin scoorde Bazoer negen keer.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - De FIFA gaat bij het komende wereldkampioenschap voetbal de individuele prestaties van spelers meten en presenteren. Het systeem 'FIFA Power Rankings' is ontwikkeld door voetbalexperts die onder leiding staan van de Franse oud-trainer Arsène Wenger, hoofd voetbalontwikkeling bij de wereldvoetbalbond.
1 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP/RTR) - José Mourinho heeft een zaak aangespannen bij het Europees Hof voor de Rechten van de Mens (EHRM) over disciplinaire sancties tijdens zijn periode als trainer bij de Turkse club Fenerbahçe, blijkt uit rechtbankdocumenten die het Franse persbureau AFP heeft ingezien. De sancties werden in november 2024 opgelegd door de Turkse voetbalbond TFF.
1 uur geledenSCHIPHOL (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal is onderweg naar de Verenigde Staten. Het KLM-vliegtuig vertrok even na 16.30 uur, iets later dan gepland, vanaf Schiphol naar New York. Volgende week begint het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico.
2 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA/BELGA) - Alle leden van het Iraanse voetbalteam hebben hun visum gekregen om Mexico binnen te komen. Dat heeft de Iraanse voetbalbond FFIRI donderdag bekendgemaakt.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
18 uur geleden