PSV heeft interesse in Vitesse-verdediger Bazoer
ARNHEM (ANP) - PSV heeft interesse in Riechedly Bazoer, zo heeft de Vitesse-verdediger zelf bevestigd. Tegen Omroep Gelderland zei de 25-jarige Bazoer dat zijn zaakwaarnemer twee weken geleden al met PSV heeft gesproken. "Het was een goed gesprek. PSV trekt mij wel." Bazoer speelde ook al in de jeugdopleiding van de Eindhovenaren. Volgens hem kan de transfer nu al plaatsvinden of komende zomer.
Na dit seizoen is de centrale verdediger van Vitesse transfervrij. Als PSV hem nu al wil hebben, moeten de Eindhovenaren daar een transfersom voor betalen. PSV is ook dicht bij de komst van sc Heerenveen-middenvelder Joey Veerman, werd eerder op de dag bekend. Met die overgang is naar verluidt ongeveer 6 miljoen euro gemoeid.
Bazoer kwam in 2019 naar Arnhem, na eerdere avonturen bij Ajax, VfL Wolfsburg, FC Porto en FC Utrecht. In ruim twee jaar tijd speelde hij 66 competitiewedstrijden voor Vitesse. Daarin scoorde Bazoer negen keer.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
23 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
15 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
22 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geleden