PSV heeft interesse in Vitesse-verdediger Bazoer
ARNHEM (ANP) - PSV heeft interesse in Riechedly Bazoer, zo heeft de Vitesse-verdediger zelf bevestigd. Tegen Omroep Gelderland zei de 25-jarige Bazoer dat zijn zaakwaarnemer twee weken geleden al met PSV heeft gesproken. "Het was een goed gesprek. PSV trekt mij wel." Bazoer speelde ook al in de jeugdopleiding van de Eindhovenaren. Volgens hem kan de transfer nu al plaatsvinden of komende zomer.
Na dit seizoen is de centrale verdediger van Vitesse transfervrij. Als PSV hem nu al wil hebben, moeten de Eindhovenaren daar een transfersom voor betalen. PSV is ook dicht bij de komst van sc Heerenveen-middenvelder Joey Veerman, werd eerder op de dag bekend. Met die overgang is naar verluidt ongeveer 6 miljoen euro gemoeid.
Bazoer kwam in 2019 naar Arnhem, na eerdere avonturen bij Ajax, VfL Wolfsburg, FC Porto en FC Utrecht. In ruim twee jaar tijd speelde hij 66 competitiewedstrijden voor Vitesse. Daarin scoorde Bazoer negen keer.
Meer uit Voetbal
MONTERREY (ANP) - Vertegenwoordigers van de KNVB en de Marokkaanse voetbalbond (FRMF) hebben elkaar in aanloop naar de wedstrijd in de zestiende finales op het wereldkampioenschap ontmoet in Monterrey in Mexico. "De bestuurlijke ontmoeting stond in het teken van de jarenlange samenwerking, wederzijds respect en de bijzondere band tussen beide landen", aldus de KNVB.
2 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Ronald Koeman heeft er alle vertrouwen in dat het Nederlands elftal tegen Marokko minder kansen weggeeft dan in de groepsfase. "We hebben in onze eerste drie duels veel dingen goed gedaan", zei hij op zijn laatste persconferentie voor de zestiende finales in het Monterrey Stadium. "Maar we moeten soms sneller teruglopen en na balverlies compacter staan. We hebben daar weer uitgebreid op getraind. Ik verwacht dat we dat beter doen."
5 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Virgil van Dijk gaat ervan uit dat ook in Mexico het stadion donderdag grotendeels is gevuld met supporters van het Nederlands elftal, aangevuld met lokale bevolking die het elftal van bondscoach Ronald Koeman steunt en oranje kleding aandoet. De aanvoerder zei op een persconferentie in het Monterrey Stadium in Guadalupe, waar Marokko in de nacht van maandag op dinsdag de tegenstander is in de zestiende finales van het WK, ervan uit te gaan dat de strafschop die Oranje op het WK van 2014 tegen Mexico kreeg geen rol meer speelt.
7 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Cody Gakpo is klaar om met het Nederlands elftal tegen Marokko te spelen. "Ik heb niet het idee dat het verdrietige nieuws dat hij heeft ontvangen dusdanig mee gaat wegen in zijn prestaties", zei bondscoach Ronald Koeman op zijn laatste persconferentie voor de zestiende finales op het WK in het Monterrey Stadium.
7 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie heeft op het wereldkampioenschap voetbal de leiding bij de wedstrijd tussen Frankrijk en Zweden in de eerste knock-outronde. Dat heeft de FIFA bekendgemaakt.
7 uur geledenTIJUANA (ANP) - De voetballers van Iran keren maandag terug naar hun geboorteland na de uitschakeling op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Ze stappen aan het einde van de middag (plaatselijke tijd) volgens de Iraanse voetbalbond op het vliegtuig in het Mexicaanse Tijuana.
8 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal is in de zestiende finales van het wereldkampioenschap tegen Nederland beducht voor Brian Brobbey, die tot dusverre drie keer scoorde. "Ik ken hem nog van de Future Cup. Hij was toen ook al goed, had een groot lichaam en was sterk. We hebben een plan, maar dat is niet alleen op hem gericht", zei bondscoach Mohamed Ouahbi op een persconferentie in het Monterrey Stadium in Guadalupe.
9 uur geleden