PSV heeft in Denemarken geen tijd om te feesten
HERNING (ANP) - PSV pakte het afgelopen weekeinde al de eerste prijs van het seizoen, door Ajax te verslaan in de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal. "We hadden helaas niet veel tijd om te feesten", zei coach Roger Schmidt bij aankomst in Denemarken, waar de Eindhovenaren dinsdagavond in de kwalificatie voor de Champions League tegen FC Midtjylland spelen. Thuis won PSV al met 3-0.
"We moeten alweer verder kijken", vervolgde de Duitse trainer. "Maar de zege in Amsterdam neemt uiteraard niemand ons meer af. Nu telt echter maar één ding en dat is de kwalificatie voor de Champions League. Hoewel we op voorsprong staan weten we dat onze tegenstander sterk is. Ze spelen met veel energie en we moeten klaar zijn vanaf de eerste seconde. Maar afgelopen zaterdag heeft ons wel veel vertrouwen gegeven. Het laat zien dat we op de juiste weg zijn."
Hoewel Schmidt uiterst tevreden was over zijn elftal in Amsterdam ziet hij dat verbeteringen mogelijk zijn. "Die zijn namelijk altijd mogelijk. We hebben echter weinig tijd om ons voor te bereiden op de komende wedstrijden. Tot de kerst spelen we bijna elke drie dagen wel een wedstrijd, daarom is een brede selectie belangrijk. Iedereen moet er klaar voor zijn."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
12 uur geleden