PSV haalt Roemeense vleugelspeler Man van Parma
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft met de komst van Dennis Man de zevende transfer van deze zomer afgerond. De 26-jarige Roemeense vleugelspeler komt over van Parma en heeft een contract voor vier seizoenen getekend in Eindhoven.
"We wilden nog wat extra creativiteit toevoegen aan onze aanvalslinie, en met Dennis krijgen we dat zeker. Hij is een heel goede dribbelaar, die ons team direct kan gaan helpen met doelpunten en assists", licht directeur voetbalzaken Earnest Stewart de transfer toe.
"Toen mijn agent me belde en vertelde dat PSV interesse had, zei ik gelijk: let's go. Ik ken veel spelers die hier hebben gespeeld. Madueke, Gakpo, Xavi Simons, Ronaldo… zo kan ik nog wel even doorgaan", reageert Man op de website van PSV. De 35-voudig international van Roemenië speelde voor zijn vierenhalf jaar bij Parma in eigen land voor FCSB.
Open training
Man wordt dinsdag aan de fans gepresenteerd tijdens de open training in het Philips-stadion. PSV haalde eerder deze zomer al doelmannen Matej Kovar en Nick Olij, verdedigers Yarek Gasiorowski en Kiliann Sildillia en aanvallers Alassane Pléa en Ruben van Bommel.
De landskampioen won eerder deze maand de Johan Cruijff Schaal door bekerwinnaar Go Ahead Eagles te verslaan (2-1). Sparta Rotterdam werd in het eerste competitieduel met 6-1 geklopt.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.
2 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.
12 uur geledenFES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.
22 uur geledenPISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.
22 uur geleden