Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV geeft voorsprong van 2-0 weg tegen Cercle Brugge

PSV geeft voorsprong van 2-0 weg tegen Cercle Brugge

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de tweede oefenwedstrijd in de voorbereiding op het nieuwe seizoen een voorsprong van 2-0 weggegeven. De ploeg van trainer Ruud van Nistelrooij zag de Belgische club Cercle Brugge in de slotfase terugkomen tot 2-2. Noni Madueke en Mathijs Tielemans maakten de doelpunten voor de thuisclub op De Herdgang in Eindhoven.

Madueke opende halverwege de eerste helft de score. De Engelse aanvaller werd na balverlies van Cercle strak aangespeeld door Ismael Saibari, dribbelde het strafschopgebied in en passeerde de doelman van Cercle Brugge in de verre hoek. Kort na rust schoot de 20-jarige Tielemans, speler van Jong PSV, vanaf de rand van het zestienmetergebied de bal in de kruising. In de laatste 25 minuten kwam Cercle Brugge langszij via twee doelpunten van Kévin Denkey.

PSV had vorige week bij het officieuze debuut van de nieuwe hoofdtrainer Van Nistelrooij met 6-0 gewonnen van de Duitse club BW Lohne. Verdediger Ki-Jana Hoever, gehuurd van Wolverhampton Wanderers, maakte tegen Cercle Brugge zijn eerste speelminuten voor PSV. Twee andere aanwinsten, Xavi Simons en de zaterdag aangetrokken Luuk de Jong, ontbraken in de oefenwedstrijd. Zij volgen een individueel trainingsprogramma. PSV gaat komende week op trainingskamp naar Duitsland.

Meer uit Voetbal

Ook Afrikaanse landen steunen herverkiezing FIFA-baas Infantino

VANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.

2 uur geleden
Mathijsen nieuwe technisch directeur Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.

5 uur geleden
Manchester United verlengt contract met 'natuurtalent' Mainoo

MANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.

5 uur geleden
Coach Parker vertrekt bij gedegradeerd Burnley

BURNLEY (ANP) - Scott Parker heeft ontslag genomen als hoofdcoach bij Burnley, acht dagen nadat de club degradeerde uit de Premier League. Assistent-trainer Mike Jackson neemt de laatste vier wedstrijden de rol van hoofdtrainer op zich, meldt de club op zijn website.

8 uur geleden
Gevluchte Afghaanse voetbalsters dromen van Olympische Spelen LA

MELBOURNE (ANP/RTR) - De Afghaanse voetbalsters dromen van deelname aan de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles. "Dat zou het mooiste zijn wat het team kan overkomen", zei doelvrouw Fatima Yousufi in reactie op de officiële erkenning door wereldbond FIFA van het team, dat bestaat uit vrouwen die zijn gevlucht voor de Taliban.

10 uur geleden
Coach Arteta van Arsenal woedend op arbiter Makkelie

MADRID (ANP) - Coach Mikel Arteta van Arsenal was woedend op scheidsrechter Danny Makkelie na de 1-1 in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de halve finale van de Champions League. Makkelie wees in de 78e minuut van de wedstrijd naar de strafschopstip na een overtreding op Eberechi Eze, maar hij draaide zijn beslissing terug nadat videoarbiter Dennis Higler hem naar de beelden liet kijken.

11 uur geleden
Gelijkspel Atlético - Arsenal met hoofdrol Nederlandse arbitrage

MADRID (ANP) - De eerste wedstrijd tussen Atlético Madrid en Arsenal in de halve finale van de Champions League is in een gelijkspel geëindigd: 1-1. De Nederlandse arbitrage vertolkte een hoofdrol. Danny Makkelie en videoscheidsrechter Dennis Higler moesten beslissen over drie potentiële strafschoppen. Beide doelpunten vielen uit een strafschop. Viktor Gyökeres zette Arsenal op voorsprong, Julián Alvarez maakte namens Atlético gelijk.

21 uur geleden