Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV geeft voorsprong van 2-0 weg tegen Cercle Brugge

PSV geeft voorsprong van 2-0 weg tegen Cercle Brugge

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de tweede oefenwedstrijd in de voorbereiding op het nieuwe seizoen een voorsprong van 2-0 weggegeven. De ploeg van trainer Ruud van Nistelrooij zag de Belgische club Cercle Brugge in de slotfase terugkomen tot 2-2. Noni Madueke en Mathijs Tielemans maakten de doelpunten voor de thuisclub op De Herdgang in Eindhoven.

Madueke opende halverwege de eerste helft de score. De Engelse aanvaller werd na balverlies van Cercle strak aangespeeld door Ismael Saibari, dribbelde het strafschopgebied in en passeerde de doelman van Cercle Brugge in de verre hoek. Kort na rust schoot de 20-jarige Tielemans, speler van Jong PSV, vanaf de rand van het zestienmetergebied de bal in de kruising. In de laatste 25 minuten kwam Cercle Brugge langszij via twee doelpunten van Kévin Denkey.

PSV had vorige week bij het officieuze debuut van de nieuwe hoofdtrainer Van Nistelrooij met 6-0 gewonnen van de Duitse club BW Lohne. Verdediger Ki-Jana Hoever, gehuurd van Wolverhampton Wanderers, maakte tegen Cercle Brugge zijn eerste speelminuten voor PSV. Twee andere aanwinsten, Xavi Simons en de zaterdag aangetrokken Luuk de Jong, ontbraken in de oefenwedstrijd. Zij volgen een individueel trainingsprogramma. PSV gaat komende week op trainingskamp naar Duitsland.

Meer uit Voetbal

Gelijkspel Atlético - Arsenal met hoofdrol Nederlandse arbitrage

MADRID (ANP) - De eerste wedstrijd tussen Atlético Madrid en Arsenal in de halve finale van de Champions League is in een gelijkspel geëindigd: 1-1. De Nederlandse arbitrage vertolkte een hoofdrol. Danny Makkelie en videoscheidsrechter Dennis Higler moesten beslissen over drie potentiële strafschoppen. Beide doelpunten vielen uit een strafschop. Viktor Gyökeres zette Arsenal op voorsprong, Julián Alvarez maakte namens Atlético gelijk.

1 uur geleden
Iraanse delegatie ziet af van FIFA-congres vanwege douane

VANCOUVER (ANP/RTR) - De Iraanse delegatie zal donderdag niet deelnemen aan het congres van wereldvoetbalbond FIFA in Vancouver. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Iraanse medium Tasnim News Agency. De afmelding zou te maken hebben met "ongepast gedrag van douaniers" op de luchthaven van Toronto. Volgens Tasnim zijn de drie vertegenwoordigers van de Iraanse voetbalbond op de eerste beschikbare vlucht teruggegaan richting Iran.

4 uur geleden
Duizenden fans huldigen selectie van kampioen ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.

8 uur geleden
Afghaanse voetbalsters mogen ondanks Taliban duels spelen

VANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.

13 uur geleden
FIFA verhoogt premies voor WK-deelnemers na kritiek

VANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.

14 uur geleden
Fortuna Sittard-verdediger Pinto twee wedstrijden geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.

14 uur geleden
PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

1 dag geleden