PSV geeft voorsprong van 2-0 weg tegen Cercle Brugge
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de tweede oefenwedstrijd in de voorbereiding op het nieuwe seizoen een voorsprong van 2-0 weggegeven. De ploeg van trainer Ruud van Nistelrooij zag de Belgische club Cercle Brugge in de slotfase terugkomen tot 2-2. Noni Madueke en Mathijs Tielemans maakten de doelpunten voor de thuisclub op De Herdgang in Eindhoven.
Madueke opende halverwege de eerste helft de score. De Engelse aanvaller werd na balverlies van Cercle strak aangespeeld door Ismael Saibari, dribbelde het strafschopgebied in en passeerde de doelman van Cercle Brugge in de verre hoek. Kort na rust schoot de 20-jarige Tielemans, speler van Jong PSV, vanaf de rand van het zestienmetergebied de bal in de kruising. In de laatste 25 minuten kwam Cercle Brugge langszij via twee doelpunten van Kévin Denkey.
PSV had vorige week bij het officieuze debuut van de nieuwe hoofdtrainer Van Nistelrooij met 6-0 gewonnen van de Duitse club BW Lohne. Verdediger Ki-Jana Hoever, gehuurd van Wolverhampton Wanderers, maakte tegen Cercle Brugge zijn eerste speelminuten voor PSV. Twee andere aanwinsten, Xavi Simons en de zaterdag aangetrokken Luuk de Jong, ontbraken in de oefenwedstrijd. Zij volgen een individueel trainingsprogramma. PSV gaat komende week op trainingskamp naar Duitsland.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.
8 uur geledenVIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.
20 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld speelde voor eigen publiek met 2-2 gelijk tegen Sjachtar Donetsk, na een week eerder in Krakau de eerste ontmoeting in de kwartfinale met 3-0 te hebben verloren.
21 uur geledenBARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.
1 dag geleden