Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV gebrand op revanche in bekerderby tegen NAC Breda

PSV gebrand op revanche in bekerderby tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - PSV wil dinsdag in de bekerwedstrijd tegen provinciegenoot NAC Breda revanche nemen voor de pijnlijke thuisnederlaag afgelopen zaterdag tegen AZ (1-2). Coach Roger Schmidt rekent op de goede afloop van de derby in Eindhoven. "Alleen de winst telt", benadrukte de Duitser, die na dit seizoen afscheid neemt bij de Brabantse topclub.

Volgens Schmidt is zijn selectie in fysiek opzicht klaar voor de bekerwedstrijd in de kwartfinales. "Met de fitheid zit het goed. We hoeven ons niet te verschuilen achter het feit dat we in een druk programma zijn beland. Ik zie het als een mooie kans om ons drie dagen na de nederlaag tegen AZ direct te revancheren. We zijn erop gebrand een positieve reactie te tonen."

Schmidt keek in zijn vooruitblik nog even kort terug op het duel met AZ. "We hebben de wedstrijd van afgelopen weekend geƫvalueerd en zijn logischerwijs tot de conclusie gekomen dat er een boel dingen beter moeten. Dinsdag is het zaak dat we de gehele wedstrijd vechten voor wat we waard zijn. Het creƫren van open kansen liet de vorige wedstrijd te wensen over. Daarnaast zullen we beter op onze hoede moeten zijn voor eventuele tegenstoten."

Volgens Schmidt mag van enige onderschatting bij PSV tegen NAC Breda, de huidige nummer 11 van de eerste divisie, geen sprake zijn. "Wedstrijden in het bekertoernooi zijn vaak totaal verschillend van competitieduels. NAC zal dinsdag alles of niets spelen. Zij hebben niets te verliezen. Het is aan ons om hen niet te onderschatten en door te stoten naar de halve finales. De beker staat bij ons hoog op het prioriteitenlijstje."

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

41 minuten geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

43 minuten geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

58 minuten geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

1 uur geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

1 uur geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

3 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

4 uur geleden