Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV gebrand op revanche in bekerderby tegen NAC Breda

PSV gebrand op revanche in bekerderby tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - PSV wil dinsdag in de bekerwedstrijd tegen provinciegenoot NAC Breda revanche nemen voor de pijnlijke thuisnederlaag afgelopen zaterdag tegen AZ (1-2). Coach Roger Schmidt rekent op de goede afloop van de derby in Eindhoven. "Alleen de winst telt", benadrukte de Duitser, die na dit seizoen afscheid neemt bij de Brabantse topclub.

Volgens Schmidt is zijn selectie in fysiek opzicht klaar voor de bekerwedstrijd in de kwartfinales. "Met de fitheid zit het goed. We hoeven ons niet te verschuilen achter het feit dat we in een druk programma zijn beland. Ik zie het als een mooie kans om ons drie dagen na de nederlaag tegen AZ direct te revancheren. We zijn erop gebrand een positieve reactie te tonen."

Schmidt keek in zijn vooruitblik nog even kort terug op het duel met AZ. "We hebben de wedstrijd van afgelopen weekend geëvalueerd en zijn logischerwijs tot de conclusie gekomen dat er een boel dingen beter moeten. Dinsdag is het zaak dat we de gehele wedstrijd vechten voor wat we waard zijn. Het creëren van open kansen liet de vorige wedstrijd te wensen over. Daarnaast zullen we beter op onze hoede moeten zijn voor eventuele tegenstoten."

Volgens Schmidt mag van enige onderschatting bij PSV tegen NAC Breda, de huidige nummer 11 van de eerste divisie, geen sprake zijn. "Wedstrijden in het bekertoernooi zijn vaak totaal verschillend van competitieduels. NAC zal dinsdag alles of niets spelen. Zij hebben niets te verliezen. Het is aan ons om hen niet te onderschatten en door te stoten naar de halve finales. De beker staat bij ons hoog op het prioriteitenlijstje."

Meer uit Voetbal

Kluivert ook in Europa League trefzeker voor Bournemouth

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Justin Kluivert is opnieuw van waarde geweest voor Bournemouth. De 27-jarige Nederlandse aanvaller opende in de uitwedstrijd in de Europa League tegen Real Sociedad in de elfde minuut de score. Bournemouth won het duel met 2-1.

9 uur geleden
NEC lijdt in Europa League kansloze nederlaag tegen Juventus

TURIJN (ANP) - NEC heeft weinig plezier beleefd aan de start van het hoofdtoernooi van de Europa League. De Nijmegenaren gingen in Turijn kansloos onderuit tegen Juventus: 5-0. Bij rust was de stand al 3-0 voor de nummer 6 uit de Italiaanse voetbalcompetitie van vorig seizoen. NEC eindigde zelf als derde in de Eredivisie.

9 uur geleden
Titelhouder Manchester City in League Cup ruim langs Norwich City

MANCHESTER (ANP) - Manchester City staat in de vierde ronde van de League Cup. De titelhouder was veel te sterk voor Norwich City, dat in Engeland op het tweede niveau speelt. Het werd 5-0.

10 uur geleden
PSV'ers Dest en Pepi in Amerikaanse selectie voor oefenduels

FAYETTEVILLE (ANP/AFP) - PSV'ers Sergiño Dest en Ricardo Pepi zijn door voetbalbondscoach Mauricio Pochettino opgenomen in de Amerikaanse selectie voor de komende vier oefenwedstrijden tegen Peru, Chili, Mexico en Canada. Ten opzichte van het voorbije wereldkampioenschap, waar de Amerikanen in eigen land in de achtste finales door België werden uitgeschakeld, zijn nog dertien spelers over.

14 uur geleden
Engelse bond eist inzage in stukken omstreden WK-plan van FIFA

LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalbond (FA) heeft een brief gestuurd aan wereldvoetbalbond FIFA met het verzoek om alle documenten rondom het veelbesproken en inmiddels ingetrokken investeringsplan rond het WK vrij te geven. Dat meldt de BBC. Ook wil de FA een schriftelijke verklaring voor de ingetrokken schorsing van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun tijdens het afgelopen WK.

15 uur geleden
Marokkaanse bondscoach: Amrabat ontevreden vanwege speeltijd

RABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbondscoach Mohamed Ouahbi zegt dat Sofyan Amrabat bedankt heeft voor het Marokkaanse elftal omdat hij vindt dat hij te weinig speeltijd krijgt. Dat zei hij tijdens een persconferentie waar hij zijn selectie bekendmaakte voor de kwalificatiewedstrijden voor de Afrika Cup tegen Gabon en Lesotho en het oefenduel met Ghana.

15 uur geleden
Ajacied Ouazane (17) voor het eerst opgeroepen voor Marokko

RABAT (ANP) - Ajacied Abdellah Ouazane is voor het eerst opgeroepen voor het nationale elftal van Marokko. De 17-jarige geboren Amsterdammer hoort bij de selectie voor de kwalificatiewedstrijden voor de Afrika Cup tegen Gabon en Lesotho en het oefenduel met Ghana van de komende weken.

19 uur geleden