Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV gaat selectie snel versterken

PSV gaat selectie snel versterken

EINDHOVEN (ANP) - PSV versterkt de selectie voor de tweede seizoenshelft op korte termijn. Technisch manager John de Jong zit momenteel in het buitenland en hoopt daar een transfer af te ronden. Dat zei Toon Gerbrands dinsdag tijdens de nieuwjaarsreceptie van PSV.

Om welk land en welke speler het gaat, vertelde Gerbrands niet. "We kunnen pas wat roepen als er feiten zijn. Zo'n trip gaat voor deze receptie."

Het ligt voor de hand dat het gaat om een linkerverdediger. Dat was voor de winterstop de meest problematische positie bij PSV. Nieuwkomers Olivier Boscagli en Toni Lato voldeden niet. Middenvelder Michal Sadilek speelde noodgedwongen op die plek, maar kwam ook tekort. Interim-trainer Ernest Faber koos er eind december tegen PEC Zwolle voor om Nick Viergever als linkerverdediger te laten spelen. Hij voetbalt normaal gesproken in het hart van de defensie.

Lato heeft PSV inmiddels alweer verlaten.

PSV hervat de competitie zondag met een uitwedstrijd tegen VVV-Venlo.

Meer uit Voetbal

Feyenoord verliest ook van Heerenveen en ligt uit KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.

1 uur geleden
Almere City schakelt Fortuna Sittard uit in KNVB-beker

SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.

8 uur geleden
Paris Saint-Germain wint ook de FIFA Intercontinental Cup

DOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).

9 uur geleden
Ajax scoort zeven keer in bekerduel met Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).

9 uur geleden
Feyenoord begint met herstelde Valente tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.

9 uur geleden
KNVB en Koeman gaan na WK in gesprek over toekomst

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.

11 uur geleden
Ajax begint met Konadu in de spits tegen Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.

13 uur geleden