PSV gaat langer door met verdediger Teze
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft het contract van Jordan Teze opengebroken en met een jaar verlengd. De 22-jarige verdediger is nu tot de zomer van 2025 verbonden aan de Eindhovenaren.
Teze doorliep de jeugdopleiding van PSV en maakte in augustus 2018, in de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle, zijn debuut in de Eredivisie. "Ik teken vandaag voor de vierde keer een contract bij PSV. Ik voel mezelf heel erg verbonden met deze club", aldus Teze, die aan zijn zestiende seizoen bij de club begint.
Onder leiding van trainer Roger Schmidt groeide Teze de voorbije twee seizoenen uit tot vaste waarde in het centrum van de verdediging. Soms voetbalde hij noodgedwongen als rechtsback.
'Niet te bevatten'
Bondscoach Louis van Gaal selecteerde Teze in maart voor het eerst voor Oranje. De PSV'er kwam vanwege een blessure niet in actie in de oefenduels met Denemarken en Duitsland. Teze werd vrijdag opnieuw geselecteerd, voor de komende vier wedstrijden van het Nederlands elftal in de Nations League.
"Het is eigenlijk niet te bevatten. Ik heb de afgelopen maanden keihard gewerkt om een oproep te verdienen voor Oranje. Ik keek vandaag op mijn telefoon en zag tot mijn grote blijdschap dat het gelukt is. Als klap op de vuurpijl mag ik nu ook nog eens een vernieuwd contract tekenen bij PSV. Een mooiere dag is nauwelijks denkbaar", zei de in Groningen geboren Teze.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool vreest dat Alexander Isak in de gewonnen uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur (1-2) afgelopen zaterdag een beenbreuk heeft opgelopen. Dat melden The Athletic en Sky Sports. De Engelse club is nog in afwachting van de resultaten van een scan.
25 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Shanice van de Sanden (33) gaat bij PSV voetballen. De aanvalster komt transfervrij over van het Mexicaanse Toluca en tekent een contract tot medio 2027. Van de Sanden sluit tijdens de voorbereiding op de tweede helft van het seizoen aan bij het elftal van Roeland ten Berge.
2 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Memphis Depay heeft na de bekerwinst in Brazilië met Corinthians hard uitgehaald naar het bestuur van de club. "Er zijn bestuursleden die onzin uitkramen in de media. Ze liegen ook over mij en over mijn salaris. Ze willen dat de supporters mij gaan haten, zodat ik vertrek", zei de topscorer van het Nederlands elftal na de zege op Vasco da Gama tegen Braziliaanse journalisten van O Globo.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Coach Pep Guardiola heeft zijn spelers gewaarschuwd de komende kerstdagen niet te zwaar te tafelen. Iedereen die bij terugkeer op de training te veel is aangekomen, speelt zaterdag niet tegen Nottingham Forest. "Ze mogen eten, maar ik wil ze in de gaten houden. Ik heb een fitte selectie nodig", zei de Spaanse trainer tegen Britse media.
3 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Memphis Depay heeft Corinthians aan de winst van de Braziliaanse beker geholpen. De aanvaller van Oranje maakte tegen Vasco da Gama in Estádio Maracanã in Rio de Janeiro in de tweede wedstrijd van de finale na ruim een uur het winnende doelpunt met een intikker: 1-2. Het thuisduel was eerder deze week in 0-0 geëindigd.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.
17 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.
17 uur geleden