Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV gaat langer door met technisch manager De Jong

PSV gaat langer door met technisch manager De Jong

EINDHOVEN (ANP) - John de Jong is ook de komende jaren technisch manager van PSV. De Eindhovense club heeft het contract met de oud-speler van de club verlengd tot de zomer van 2024. "John bouwt met PSV aan een sterke en succesvolle toekomst", zegt algemeen directeur Toon Gerbrands. "Directie en raad van commissarissen hebben unaniem een groot vertrouwen in de uitgezette visie en daar speelt John een bepalende rol in."

De Jong volgde in 2018 de naar Everton vertrokken Marcel Brands op als technisch manager. Na het ontslag van hoofdtrainer Mark van Bommel in december 2019 twijfelde de 44-jarige Hagenaar sterk over zijn toekomst bij PSV. De Jong had te maken met bedreigingen van supporters. In februari vorig jaar besloot hij toch door te gaan als technisch manager.

"John verricht uitstekend werk bij PSV. Zijn kennis van de internationale transfermarkt is enorm en cruciaal in een continu veranderende voetbalwereld", aldus Gerbrands. "Tevens maakt de jeugdopleiding onder zijn leiding een enorme ontwikkeling door. Alleen al dit seizoen zijn er acht door PSV jong gescoute en daarna opgeleide spelers gedebuteerd in het eerste elftal. Er heerst grote tevredenheid over zijn manier van werken, ook in combinatie met hoofdcoach Roger Schmidt. Wij zijn overtuigd dat de club daar de komende jaren sportief de vruchten van gaat plukken."

Transfermarkt

De Jong en PSV waren vorig jaar zomer druk op de transfermarkt en contracteerden onder anderen Mario Götze, Eran Zahavi, Ibrahim Sangaré en Philipp Max. De Brabanders hoopten voor de landstitel mee te kunnen doen, maar het verschil met Ajax bleek groot. PSV wil het gat dichten. De Jong: "Onze doelstellingen zijn ambitieus, maar daar loop ik niet voor weg. In Nederland wil PSV spelen om de prijzen en internationaal streven wij een positie bij de beste 32 clubs van Europa na. Er is nog veel werk te verzetten. De overtuiging dat we daar komen is er."

De Jong stond als speler zelf van 2000 tot 2008 onder contract bij PSV. Daarna trad hij bij de club toe tot het scoutingsteam. Van 2013 tot 2018 was De Jong hoofdscout.

Meer uit Voetbal

Mexicaanse bondscoach Aguirre voorspelt historische openingsdag

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico is "zeer goed voorbereid" op het WK voetbal in eigen land. Dat zei bondscoach Javier Aguirre (67) van het Mexicaanse elftal een dag voor de openingsceremonie bij een persconferentie in het Mexico City Stadium.

1 uur geleden
Infantino voorspelt spectaculair WK met veel kanshebbers

MEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino (56) voorspelt "een spectaculair WK" waarvan de winnaar moeilijk te voorspellen is. De FIFA-voorzitter keek bij een persconferentie in Mexico-Stad vooruit naar het 23e WK. Op donderdag is in het Mexico City Stadium de openingsceremonie. Daarna wordt om 21.00 uur (Nederlandse tijd) de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika gespeeld.

1 uur geleden
Infantino noemt WK grootste evenement in geschiedenis mensheid

MEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino noemt het WK "het grootste evenement in de geschiedenis van de mensheid". Dat zei de FIFA-voorzitter een dag voor het openingsduel van het 23e WK op een persconferentie in de hoofdstad van Mexico. Op donderdag begint het eindtoernooi waaraan 48 landen deelnemen in Mexico-Stad.

2 uur geleden
WK-finale kan honderdste interland voor Van Dijk worden

KANSAS CITY (ANP) - Virgil van Dijk weet dat de finale van het WK voetbal zijn honderdste interland voor het Nederlands elftal kan worden. "Daar ben ik me zeker van bewust", zei de aanvoerder op een persconferentie na de training. "Dat zou heel speciaal zijn, maar daar focus ik mezelf nu niet op. De eerste groepswedstrijd van zondag tegen Japan is het enige dat nu telt."

3 uur geleden
FIFA-fanfestival in Mexico-Stad mogelijk dicht wegens protesten

MEXICO-STAD (ANP) - Het officiële FIFA-fanfestival in het hart van Mexico-Stad op de Plaza de la Constitución wordt mogelijk vanwege aanhoudende protesten van de lerarenvakbond gesloten. Op woensdag aan het einde van de middag en op donderdag staan verschillende demonstraties op het programma van onder anderen leraren en moeders die op zoek zijn naar verdwenen kinderen.

3 uur geleden
Koeman weet met welke basisploeg hij tegen Japan speelt

KANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman weet met welke ploeg hij zondag aan het eerste WK-duel van het Nederlands elftal met Japan begint. "Als ik nu nog veel twijfels zou hebben, dan heb ik mijn huiswerk niet goed gedaan", zei de bondscoach op een persconferentie in Kansas City.

3 uur geleden
Koeman rekent op doelman Verbruggen voor WK-duel met Japan

KANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman verwacht dat Bart Verbruggen zondag het doel van het Nederlands elftal kan verdedigen in het eerste WK-duel met Japan. "We denken dat hij het gaat halen", zei de bondscoach. "Maar we moeten het wel van dag tot dag bekijken. Hij heeft een kneuzing, dus we moeten afwachten hoe het afloopt."

3 uur geleden