
PSV gaat eventuele financiële schade verhalen op veldbetreder
EINDHOVEN (ANP) - PSV gaat de eventuele financiële schade die het heeft opgelopen tijdens de wedstrijd in de Europa League tegen Sevilla verhalen op de supporter die de doelman van de Spaanse club aanviel. Dat heeft de Eindhovense club vrijdag gemeld in een verklaring.
PSV bevestigde dat de 20-jarige man uit Roermond een stadionverbod heeft. De club wil een betere aanpak van het verbod. "Wij gaan met de betreffende instanties in gesprek hoe we de stadionverboden beter kunnen handhaven, hopelijk door middel van een meldplicht", zei algemeen directeur Marcel Brands. "Dit is PSV onwaardig en wij schamen ons er diep voor."
De Eindhovense club wacht het onderzoek van de politie af. De 20-jarige supporter zit nog vast.
Meer uit Voetbal
ALMERE (ANP) - Almere City FC wordt overgenomen door het Japanse bedrijf Yanmar. De club uit de Keuken Kampioen Divisie maakte maandag bekend dat het familiebedrijf, dat al tien jaar stadionsponsor is, een overeenkomst heeft getekend met Kroonenberg Groep over de overname van alle aandelen en het stadion van de club.
2 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract met algemeen directeur Ferry de Haan verlengd tot de zomer van 2028. De 52-jarige oud-prof is sinds medio 2021 werkzaam in Friesland en vervult sinds 2023 de rol van algemeen directeur bij de nummer 9 van het afgelopen seizoen in de Eredivisie.
14 minuten geledenNYON (ANP) - De Nederlandse officials Shona Shukrula en Dennis Higler komen dinsdag in actie bij het duel tussen Polen en Zweden op het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland. Shukrula is de vierde official in St. Jakob-Park in Basel, Higler de assistent-videoscheidsrechter.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Voetbalster Lily Yohannes vertrekt bij Ajax. Dat maakte de 18-jarige international van de Verenigde Staten bekend op Instagram. "Na vijf jaar in het rood-wit is het tijd om deze prachtige club Ajax te verlaten", schreef de middenveldster.
1 uur geledenHOUSTON (ANP/AFP) - Mexico heeft voor de tiende keer de Gold Cup gewonnen. Oud-Ajacied Edson Álvarez maakte het winnende doelpunt in de finale tegen de Verenigde Staten, die Mexico met 2-1 won.
6 uur geledenBERN (ANP) - Gastland Zwitserland heeft zijn tweede groepswedstrijd op het EK voetbal voor vrouwen gewonnen van IJsland en blijft daarmee kans houden op een plek in de kwartfinales. De interland in Bern eindigde in 2-0 voor de thuisploeg.
11 uur geledenMONTERREY (ANP) - Merel van Dongen heeft op Instagram het einde van haar professionele voetbalcarrière aangekondigd. De 63-voudig international speelt op 16 juli nog om de Mexicaanse supercup met haar huidige Mexicaanse club Monterrey, maar dan zegt ze het voetbal vaarwel.
12 uur geleden