PSV gaat Bruma verhuren aan Fenerbahçe
ISTANBUL (ANP) - PSV gaat aanvaller Armindo Bruma verhuren aan Fenerbahçe. De Turkse club meldt een akkoord te hebben bereikt met PSV. De 27-jarige Portugees is al naar Istanbul gereisd voor de medische keuring.
Fenerbahçe eindigde afgelopen seizoen als tweede in de Turkse competitie, achter Trabzonspor. Bij de club uit Istanbul speelt onder anderen de geboren Arnhemmer Ferdi Kadioglu (ex-NEC).
Bruma kwam afgelopen seizoen 28 keer in actie voor PSV in de Eredivisie, veelal als invaller. Hij maakte zeven doelpunten en won met PSV de KNVB-beker. De Eindhovenaren namen Bruma in 2019 voor zo'n 12 miljoen euro over van RB Leipzig en legden hem toen voor vijf jaar vast. De aanvaller kon de verwachtingen nooit helemaal waarmaken. Hij speelde het seizoen 2020-2021 op huurbasis in Griekenland bij Olympiakos. Bruma voetbalde eerder al in Turkije bij Galatasaray.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
8 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
11 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden