PSV gaat Bruma verhuren aan Fenerbahçe
ISTANBUL (ANP) - PSV gaat aanvaller Armindo Bruma verhuren aan Fenerbahçe. De Turkse club meldt een akkoord te hebben bereikt met PSV. De 27-jarige Portugees is al naar Istanbul gereisd voor de medische keuring.
Fenerbahçe eindigde afgelopen seizoen als tweede in de Turkse competitie, achter Trabzonspor. Bij de club uit Istanbul speelt onder anderen de geboren Arnhemmer Ferdi Kadioglu (ex-NEC).
Bruma kwam afgelopen seizoen 28 keer in actie voor PSV in de Eredivisie, veelal als invaller. Hij maakte zeven doelpunten en won met PSV de KNVB-beker. De Eindhovenaren namen Bruma in 2019 voor zo'n 12 miljoen euro over van RB Leipzig en legden hem toen voor vijf jaar vast. De aanvaller kon de verwachtingen nooit helemaal waarmaken. Hij speelde het seizoen 2020-2021 op huurbasis in Griekenland bij Olympiakos. Bruma voetbalde eerder al in Turkije bij Galatasaray.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
8 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
17 uur geleden