PSV en Feyenoord willen naar halve finales Conference League
EINDHOVEN/PRAAG (ANP) - PSV en Feyenoord hopen zich donderdag te plaatsen voor de halve finales van de Conference League, het derde Europese clubtoernooi. PSV speelt om 18.45 uur in Eindhoven de return tegen Leicester City, Feyenoord trapt om 21.00 uur in Tsjechië af tegen Slavia Praag.
Beide Nederlandse clubs speelden vorige week, in de eerste ontmoeting in de kwartfinale gelijk. Leicester tegen PSV eindigde in 3-3. Trainer Roger Schmidt heeft tijdens de return niet de beschikking over de geblesseerde spelers Olivier Boscagli en Noni Madueke.
Feyenoord gaf in de thuiswedstrijd tegen Slavia Praag kort voor tijd een voorsprong weg (3-3). Het is onzeker of middenvelder Guus Til in Praag mee kan doen. Hij liep zondag in het competitieduel met Heracles Almelo een blessure op. Ook de inzetbaarheid van Lutsharel Geertruida is onzeker.
PSV neemt het bij winst in de halve finale op tegen Bodø/Glimt of AS Roma. Als Feyenoord een ronde verder komt, wacht een confrontatie met Olympique Marseille of PAOK Saloniki.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.
4 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
5 uur geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
6 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
6 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
7 uur geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
8 uur geleden