PSV en Feyenoord willen naar halve finales Conference League
EINDHOVEN/PRAAG (ANP) - PSV en Feyenoord hopen zich donderdag te plaatsen voor de halve finales van de Conference League, het derde Europese clubtoernooi. PSV speelt om 18.45 uur in Eindhoven de return tegen Leicester City, Feyenoord trapt om 21.00 uur in Tsjechië af tegen Slavia Praag.
Beide Nederlandse clubs speelden vorige week, in de eerste ontmoeting in de kwartfinale gelijk. Leicester tegen PSV eindigde in 3-3. Trainer Roger Schmidt heeft tijdens de return niet de beschikking over de geblesseerde spelers Olivier Boscagli en Noni Madueke.
Feyenoord gaf in de thuiswedstrijd tegen Slavia Praag kort voor tijd een voorsprong weg (3-3). Het is onzeker of middenvelder Guus Til in Praag mee kan doen. Hij liep zondag in het competitieduel met Heracles Almelo een blessure op. Ook de inzetbaarheid van Lutsharel Geertruida is onzeker.
PSV neemt het bij winst in de halve finale op tegen Bodø/Glimt of AS Roma. Als Feyenoord een ronde verder komt, wacht een confrontatie met Olympique Marseille of PAOK Saloniki.
Meer uit Voetbal
DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
3 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
7 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
11 uur geleden