Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-doelman Zoet op huurbasis naar FC Utrecht

PSV-doelman Zoet op huurbasis naar FC Utrecht

EINDHOVEN (ANP) - PSV-doelman Jeroen Zoet speelt de rest van het seizoen op huurbasis voor FC Utrecht. De 29-jarige keeper verloor dit seizoen zijn basisplaats aan Lars Unnerstall. Met het oog op het EK wil Zoet zoveel mogelijk voetballen.

"Jeroen heeft een geweldige staat van dienst voor PSV, maar is op dit moment niet zeker van een basisplaats", zegt technisch manager John de Jong. "Hij heeft ons gevraagd om met hem mee te denken en dat hebben we gedaan omdat hij zich altijd een echte PSV'er heeft getoond. Jeroen is een vaste waarde in de selectie van Oranje, maar het is logisch dat hij ritme moet houden om in beeld te blijven bij de bondscoach".

FC Utrecht zocht een oplossing nadat doelman Maarten Paes bij het trainingskamp in Spanje een blessure opliep. "Daarbij diende zich de mogelijkheid aan om international Jeroen Zoet te huren van PSV", legt technisch directeur Jordy Zuidam uit. "Vanaf dat moment zijn we vol voor deze geweldige kans gegaan. Iedereen kent zijn kwaliteiten. Jeroen is vastberaden zich de komende maanden te bewijzen onder de lat, met het oog op het aankomende EK. Zijn komst naar FC Utrecht is een win-winsituatie."

Zoet keepte tot op heden 260 officiële wedstrijden voor PSV. Hij won drie landstitels en twee keer de Johan Cruijff Schaal.

Meer uit Voetbal

Lang belooft meer goals bij Napoli: beste moet nog komen

NAPELS (ANP) - Het eerste doelpunt van Noa Lang voor Napoli in de Serie A zal bevrijdend werken. "Het beste moet nog komen, dit is nog maar het begin", zei de aanvaller bij Sky Italia na de winst op Atalanta (3-1). Lang begon pas voor de tweede keer in de basis en maakte het derde doelpunt voor zijn ploeg.

1 uur geleden
Sparta en Fortuna spelen gelijk op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.

11 uur geleden
Heracles wint ook vierde duel onder interim-trainer Krüzen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).

11 uur geleden
Aanvaller Lang maakt eerste doelpunt voor Napoli in Serie A

NAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.

12 uur geleden
Naujoks vergroot problemen Ajax met twee treffers voor Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.

13 uur geleden
Mühren redt punt voor Volendam tegen FC Twente

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.

13 uur geleden
Ajax verliest van Excelsior in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.

13 uur geleden