
PSV-directeur Stewart wil spelersgroep bij elkaar houden
EINDHOVEN (ANP) - PSV is niet van plan deze transferperiode spelers te laten gaan. Dat meldde technisch directeur Earnest Stewart tijdens de nieuwjaarsreceptie van de koploper van de Eredivisie.
"Bij succes komt er belangstelling. Links en rechts wordt er wel eens gebeld, maar het is tot op heden vrij rustig. Er wordt nog weinig op de deur geklopt", aldus Stewart. "We willen heel graag deze groep bij elkaar houden en kampioen worden."
Algemeen directeur Marcel Brands was vrij duidelijk. "Natuurlijk dromen we van de Champions League. Hoe ver kunnen we komen? Maar alles moet wijken voor de 25e landstitel." Brands waarschuwde voor gemakzucht. "De focus moet op dat succes blijven. We zijn er nog lang niet. Zaterdag moeten we er met z'n allen staan. Het lijkt misschien 'maar' Excelsior, maar voor de winterstop dachten we ook wel even makkelijk te winnen van Ajax, dat toen bijna onderaan stond. We weten hoe lastig we het toen voor rust hadden."
Eerdere verkopen
Vorig seizoen moest PSV uit financieel oogpunt spelers laten gaan. De transfers van Cody Gakpo (Liverpool) en Noni Madueke (Chelsea) leverden miljoenen op. Een bod van Paris Saint-Germain op Johan Bakayoko wezen de Eindhovenaren af. "Ik houd overal rekening mee. Zo zit de voetbalwereld in elkaar, maar dan hebben wij nog steeds de controle", aldus Stewart. "In tegenstelling tot vorig seizoen, mede door de inkomsten uit de Champions League, is het niet dat wij nu moeten. Dat scheelt enorm hoe je in zaken staat."
PSV hervat de Eredivisie met een voorsprong van 10 punten op Feyenoord.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Zépiqueno Redmond heeft Feyenoord ingeruild voor Aston Villa. De club uit de Premier League meldt de komst van de 19-jarige spits op de clubsite. Redmond werd vorige week Europees kampioen met Oranje onder 19.
55 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Het is nog altijd niet duidelijk of Luuk de Jong zijn loopbaan bij PSV vervolgt. De 34-jarige spits van de landskampioen meldde zich nog niet bij de training van de club. Coach Peter Bosz heeft de hoop nog niet opgegeven dat De Jong alsnog bij PSV blijft.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Justin Bijlow (27) wordt komend seizoen de eerste keeper van Feyenoord. Dat heeft Robin van Persie tegen Voetbal International gezegd. "Het was een luxe keuze die zwaar viel, misschien wel moeilijker dan het kiezen uit drie linksbacks. Timon Wellenreuther was teleurgesteld, maar hij hoeft van mij niet weg. Ik blijf hem een goede keeper vinden", aldus de coach van de Rotterdammers.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB is bedroefd om het overlijden van Rinus Israël, laat de bond weten op zijn website. De icoon van Feyenoord speelde in de jaren zestig en zeventig 47 keer voor het Nederlands elftal en was na zijn voetbalcarrière ook nog als assistent van bondscoach Guus Hiddink actief op het WK van 1994.
4 uur geledenAMSTERDAM/OOSTZAAN (ANP) - Feyenoord-icoon en oud-international Rinus Israël is op 83-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie bevestigd aan het ANP. Israël stond bekend als een harde verdediger; hij werd drie keer landskampioen met Feyenoord en veroverde in 1970 de Europa Cup I. 'IJzeren Rinus' won met de Rotterdamse club ook de wereldbeker en de UEFA-cup. Hij kwam 47 keer uit voor het Nederlands elftal.
5 uur geledenCHARLOTTE (ANP/RTR) - Aanvoerder Lautaro Martínez van Internazionale was zwaar teleurgesteld na de verrassende uitschakeling op het WK voor clubs door de Braziliaanse club Fluminense. "Het was een lang en vermoeiend seizoen en we eindigen met lege handen", zei de Argentijn na de 2-0-nederlaag in Charlotte. Inter verspeelde dit seizoen de titel in de Serie A aan Napoli en verloor de finale van de Champions League van Paris Saint-Germain.
7 uur geledenORLANDO (ANP) - De Saudische voetbalclub Al-Hilal heeft voor een grote verrassing gezorgd door Manchester City uit te schakelen op het WK voor clubs in de Verenigde Staten. Het team van coach Simone Inzaghi versloeg in Orlando de Engelse ploeg van Pep Guardiola met 4-3. City was titelverdediger.
10 uur geleden