Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-directeur Gerbrands woedend over gang van zaken rond Bergwijn

PSV-directeur Gerbrands woedend over gang van zaken rond Bergwijn

EINDHOVEN (ANP) - Toon Gerbrands is woedend over de gang van zaken rond Steven Bergwijn. De aanvaller belde zondagochtend trainer Ernest Faber op, met het verzoek om buiten de selectie te blijven voor de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Bergwijn is dicht bij een overgang naar de Engelse club Tottenham Hotspur.

Gerbrands was na het duel duidelijk. Bergwijn kreeg van PSV geen toestemming om naar Londen te gaan om te onderhandelen, maar deed dat volgens informatie van sommige media toch. "In dat geval stoppen wij nu de onderhandelingen", zei hij op duidelijke wijze.

De boosheid van Gerbrands richtte zich vooral op Fulco van Kooperen, de zaakwaarnemer van Bergwijn. Zonder de aanvaller verspeelde PSV opnieuw twee punten: 1-1.

Begrip

Trainer Ernest Faber reageerde rustiger en wat begripvoller. Al vond hij de manier waarop het zondag ging niet zo netjes. "Het had ook anders gekund. Bijvoorbeeld: ik wil het bij PSV mooi afsluiten en daarna een supertransfer maken."

De medespelers begrijpen Bergwijn wel, bleek zondag. "Het is voor ons een flinke aderlating, hij is een goede speler. Maar het kan een hele mooie transfer voor hem worden", zei verdediger Denzel Dumfries. Ook Jorrit Hendrix viel hem bij. "Zo'n kans krijg je niet altijd."

Meer uit Voetbal

Trainer Alonso snapt teleurstelling bij fans van Real Madrid

MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."

7 uur geleden
Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

16 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

18 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

19 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

20 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

20 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

21 uur geleden