PSV-coach Van Nistelrooij feliciteert landskampioen Feyenoord
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Ruud van Nistelrooij heeft voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard Feyenoord gefeliciteerd met de landstitel. "Dat lijkt me niet meer dan terecht. Het is de terechte kampioen. Felicitaties naar Feyenoord en alle betrokkenen daar", zei de oefenmeester van PSV bij ESPN.
De coach wilde niet dieper ingaan op vragen waar PSV het ten opzichte van Feyenoord heeft laten liggen dit seizoen. "Ik denk dat het voor ons belangrijk is dat we doorgaan waar we mee bezig zijn", zei hij. "Na het seizoen kijken we terug waar het is misgegaan in de strijd om de titel. De focus is nu om het hoogst haalbare, de tweede plek, veilig te stellen."
Als PSV wint van Fortuna kan het verschil met Ajax oplopen naar 8 punten. De wedstrijd van de Amsterdammers eerder zondag bij FC Groningen werd gestaakt. AZ, dat zondagavond tegen FC Emmen speelt, heeft 7 punten minder.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
2 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
4 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
20 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
1 dag geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geleden