
PSV-coach Schmidt: we hebben laten zien waartoe we in staat zijn
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Roger Schmidt vond dat zijn elftal zondag tegen Ajax (1-1) recht had op de zege. "We hadden het eerder af moeten maken. We kregen kansen op een tweede of derde treffer", aldus de Duitser, die tevreden was over het optreden van zijn ploeg.
"Tactisch was het top, we hebben het erg goed gedaan", zei Schmidt. "Alleen het eerste kwartier was het moeizaam. Daarna liep het precies zoals we wilden. We gaven niets weg en maakten zelf op een mooi moment een doelpunt."
Ajax nam na rust meer risico's en PSV kreeg in de omschakeling wat kansen. Schmidt: "In balbezit kon het misschien nog wat beter, maar we hebben progressie geboekt. Zowel donderdag tegen Olympiakos als vandaag tegen Ajax."
PSV moet zich voorlopig richten op de tweede plaats. AZ heeft na zondag nog een achterstand van 2 punten op de Eindhovenaren. "We hebben nu weken waarin we volop kunnen trainen, met alleen een wedstrijd in het weekend. Die trainingen kunnen we gebruiken om ons te ontwikkelen", aldus Schmidt.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft als eerste van de twaalf clubs de terugtrekking uit de European Super League bevestigd. In de nacht van zondag op maandag zegden twaalf Europese clubs nog hun deelname toe.
1 minuut geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na een overwinning op Bayer Leverkusen nog maar één zege nodig om de 31e landstitel te veroveren. Bayern was op eigen veld met 2-0 te sterk voor Bayer Leverkusen. De eindstand was al na een kwartier bereikt.
14 minuten geledenBIELEFELD (ANP) - Schalke 04 heeft degradatie uit de Bundesliga niet kunnen afwenden. De club van Klaas-Jan Huntelaar verloor met 1-0 van Arminia Bielefeld en eindigt dit seizoen, na alweer de 21e nederlaag, definitief als laatste. Fabian Klos maakte net na rust het doelpunt voor de nummer 14.
16 minuten geledenROME (ANP) - Nog voor middernacht is er een spoedvergadering van de twaalf clubs die twee dagen geleden de Super League oprichtten. Dat meldt de invloedrijke Italiaanse sportkrant La Gazzetta dello Sport. De uitkomst van het overleg is ook al bekend: "Dit is het einde van het project."
1 uur geledenLONDEN (ANP) - De invloedrijke oud-international van Engeland en televisie-persoonlijkheid Gary Lineker reageerde als één van de eersten op het nieuws dat clubs op het punt staan zich terug te trekken uit de Super League. "We hebben onze bal terug", aldus de oud-spits, die twee dagen lang ageerde tegen het project van de min of meer besloten competitie.
1 uur geledenKEULEN (ANP) - RB Leipzig heeft in de uitwedstrijd tegen degradatiekandidaat 1. FC Köln een pijnlijke nederlaag geleden. De nummer 2 van de Bundesliga verloor met 2-1 van de nummer 17 uit Keulen.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - De Engelse voetbalclubs Chelsea en Manchester City willen zich terugtrekken uit de Super League. Dat melden bronnen aan onder meer de BBC. Beide verenigingen behoren tot de twaalf clubs die eerder bekendmaakten zich te willen afzonderen in deze min of meer besloten competitie.
2 uur geleden
0 reacties
Om te reageren moet je eerst even inloggen.