Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-coach Schmidt: slim en gedisciplineerd gespeeld

PSV-coach Schmidt: slim en gedisciplineerd gespeeld

EINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Roger Schmidt wilde na de succesvolle thuiswedstrijd tegen FC Midtjylland (3-0) in de derde voorronde van de Champions League nog niet aan de return volgende week dinsdag in Denemarken denken. "We moeten nu eerst herstellen van deze wedstrijd en dan gaat het vizier op zaterdag. We gaan proberen de eerste prijs van het seizoen te pakken", doelde hij bij RTL7 op het duel om de Johan Cruijff Schaal tegen Ajax. "Pas daarna gaan we ons op de return in Denemarken richten."

PSV had een groot overwicht tegen de Denen, maar Schmidt vond het zeker geen gemakkelijke wedstrijd voor zijn ploeg. "Midtjylland is moeilijk te bespelen. Ze gebruiken vaak de lange bal en met al die verre ingooiballen moet je ook uitkijken. Het team heeft in verdedigend opzicht gezamenlijk hard gewerkt en aanvallend hebben we het geduld kunnen opbrengen om de juiste oplossingen te vinden."

Schmidt: "We hebben in de hele wedstrijd ons niveau weten vast te houden, met intelligent, slim en gedisciplineerd spel. We hebben het duel voortdurend gecontroleerd. We hebben amper kansen weggegeven en zelf veel kansen gecreëerd. Het is een goed teken dat we daartoe in staat waren, al hadden we nog wel wat meer moeten scoren. Maar dit is een verdiende zege."

Meer uit Voetbal

Mexicaanse bondscoach Aguirre voorspelt historische openingsdag

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico is "zeer goed voorbereid" op het WK voetbal in eigen land. Dat zei bondscoach Javier Aguirre (67) van het Mexicaanse elftal een dag voor de openingsceremonie bij een persconferentie in het Mexico City Stadium.

2 uur geleden
Infantino voorspelt spectaculair WK met veel kanshebbers

MEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino (56) voorspelt "een spectaculair WK" waarvan de winnaar moeilijk te voorspellen is. De FIFA-voorzitter keek bij een persconferentie in Mexico-Stad vooruit naar het 23e WK. Op donderdag is in het Mexico City Stadium de openingsceremonie. Daarna wordt om 21.00 uur (Nederlandse tijd) de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika gespeeld.

2 uur geleden
Infantino noemt WK grootste evenement in geschiedenis mensheid

MEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino noemt het WK "het grootste evenement in de geschiedenis van de mensheid". Dat zei de FIFA-voorzitter een dag voor het openingsduel van het 23e WK op een persconferentie in de hoofdstad van Mexico. Op donderdag begint het eindtoernooi waaraan 48 landen deelnemen in Mexico-Stad.

3 uur geleden
WK-finale kan honderdste interland voor Van Dijk worden

KANSAS CITY (ANP) - Virgil van Dijk weet dat de finale van het WK voetbal zijn honderdste interland voor het Nederlands elftal kan worden. "Daar ben ik me zeker van bewust", zei de aanvoerder op een persconferentie na de training. "Dat zou heel speciaal zijn, maar daar focus ik mezelf nu niet op. De eerste groepswedstrijd van zondag tegen Japan is het enige dat nu telt."

4 uur geleden
FIFA-fanfestival in Mexico-Stad mogelijk dicht wegens protesten

MEXICO-STAD (ANP) - Het officiële FIFA-fanfestival in het hart van Mexico-Stad op de Plaza de la Constitución wordt mogelijk vanwege aanhoudende protesten van de lerarenvakbond gesloten. Op woensdag aan het einde van de middag en op donderdag staan verschillende demonstraties op het programma van onder anderen leraren en moeders die op zoek zijn naar verdwenen kinderen.

4 uur geleden
Koeman weet met welke basisploeg hij tegen Japan speelt

KANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman weet met welke ploeg hij zondag aan het eerste WK-duel van het Nederlands elftal met Japan begint. "Als ik nu nog veel twijfels zou hebben, dan heb ik mijn huiswerk niet goed gedaan", zei de bondscoach op een persconferentie in Kansas City.

4 uur geleden
Koeman rekent op doelman Verbruggen voor WK-duel met Japan

KANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman verwacht dat Bart Verbruggen zondag het doel van het Nederlands elftal kan verdedigen in het eerste WK-duel met Japan. "We denken dat hij het gaat halen", zei de bondscoach. "Maar we moeten het wel van dag tot dag bekijken. Hij heeft een kneuzing, dus we moeten afwachten hoe het afloopt."

4 uur geleden