Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-coach Schmidt: slim en gedisciplineerd gespeeld

PSV-coach Schmidt: slim en gedisciplineerd gespeeld

EINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Roger Schmidt wilde na de succesvolle thuiswedstrijd tegen FC Midtjylland (3-0) in de derde voorronde van de Champions League nog niet aan de return volgende week dinsdag in Denemarken denken. "We moeten nu eerst herstellen van deze wedstrijd en dan gaat het vizier op zaterdag. We gaan proberen de eerste prijs van het seizoen te pakken", doelde hij bij RTL7 op het duel om de Johan Cruijff Schaal tegen Ajax. "Pas daarna gaan we ons op de return in Denemarken richten."

PSV had een groot overwicht tegen de Denen, maar Schmidt vond het zeker geen gemakkelijke wedstrijd voor zijn ploeg. "Midtjylland is moeilijk te bespelen. Ze gebruiken vaak de lange bal en met al die verre ingooiballen moet je ook uitkijken. Het team heeft in verdedigend opzicht gezamenlijk hard gewerkt en aanvallend hebben we het geduld kunnen opbrengen om de juiste oplossingen te vinden."

Schmidt: "We hebben in de hele wedstrijd ons niveau weten vast te houden, met intelligent, slim en gedisciplineerd spel. We hebben het duel voortdurend gecontroleerd. We hebben amper kansen weggegeven en zelf veel kansen gecreëerd. Het is een goed teken dat we daartoe in staat waren, al hadden we nog wel wat meer moeten scoren. Maar dit is een verdiende zege."

Meer uit Voetbal

Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

3 uur geleden
Senegalese spelers tonen Afrika Cup tijdens ereronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.

4 uur geleden
International Dimarco: juichen voor Bosnië instinctieve reactie

COVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.

5 uur geleden
FC Barcelona in kwartfinales Champions League zonder Raphinha

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.

11 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

21 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

22 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

22 uur geleden