PSV-coach Schmidt laat elftal ongewijzigd voor duel met Sparta
EINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Roger Schmidt heeft voor de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam (aanvang: 20.00 uur) zijn basisteam ongewijzigd gelaten. Dat betekent dat de Eindhovense ploeg met hetzelfde elftal begint als afgelopen donderdag in de gewonnen uitwedstrijd tegen Sturm Graz in de Europa League (1-4).
Aanvaller Noni Madueke en middenvelder Davy Pröpper zijn bij PSV nog niet fit. Beiden ontbraken donderdag ook al in de selectie voor het duel in Oostenrijk. Bij Sparta zijn de linksbacks Aaron Meijers en Mica Pinto geschorst.
PSV verloor slechts één van de laatste 25 Eredivisieduels met Sparta. Dat was in november 2001 op Het Kasteel (2-1). De laatste thuisnederlaag van PSV tegen Sparta in de Eredivisie dateert van december 1995 (1-2).
Meer uit Voetbal
DOHA (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een bijdrage van 727 miljoen dollar (ruim 620 miljoen euro) goedgekeurd voor het WK van komend jaar. Van het bedrag wordt in totaal 655 miljoen dollar uitgekeerd als prijzengeld aan de 48 deelnemers, een stijging van 50 procent ten opzichte van het vorige WK. Dat meldt de FIFA woensdag.
15 minuten geledenMAINZ (ANP) - De Duitse voetbalclub FSV Mainz is in het geschil met zijn oud-speler Anwar el Ghazi naar de Duitse federale arbeidsrechtbank gestapt. De club uit de Bundesliga tekent beroep aan tegen een eerdere afwijzing van het verzoek om hoger beroep door de regionale arbeidsrechtbank van Mainz.
59 minuten geledenZÜRICH (ANP/BELGA/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft Maleisië drie reglementaire nederlagen opgelegd wegens het opstellen van niet-speelgerechtigde spelers. Het land stelde zeven spelers op, onder wie de in Leidschendam geboren Hector Hevel, die geen familieband hebben met Maleisië.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het bekertoernooi begonnen met een eenvoudige thuiszege op GVVV. Na vroege treffers van Guus Til en Paul Wanner leek de score hoog uit te gaan vallen in Eindhoven, maar de nummer 8 van de tweede divisie hield de schade beperkt tot 3-0.
15 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA is na kritiek met goedkopere tickets gekomen voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. 10 procent van de aan nationale bonden toegewezen kaarten gaat 60 dollar per ticket kosten, omgerekend zo'n 51 euro.
18 uur geledenDOHA (ANP) - Sarina Wiegman is op een gala van wereldvoetbalbond FIFA in Doha voor de vijfde keer gekozen tot beste coach van een vrouwenteam. De 56-jarige Nederlandse won als bondscoach van de Engelse voetbalsters afgelopen zomer het EK.
19 uur geledenMILAAN (ANP) - Oranje-international Denzel Dumfries heeft dinsdag een operatie ondergaan om zijn linkerenkel te stabiliseren. De verdediger van Internazionale zal de komende weken een revalidatieprogramma volgen. Dat meldt de Italiaanse koploper op de eigen website.
20 uur geleden