PSV-coach Schmidt laat elftal ongewijzigd voor duel met Sparta
EINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Roger Schmidt heeft voor de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam (aanvang: 20.00 uur) zijn basisteam ongewijzigd gelaten. Dat betekent dat de Eindhovense ploeg met hetzelfde elftal begint als afgelopen donderdag in de gewonnen uitwedstrijd tegen Sturm Graz in de Europa League (1-4).
Aanvaller Noni Madueke en middenvelder Davy Pröpper zijn bij PSV nog niet fit. Beiden ontbraken donderdag ook al in de selectie voor het duel in Oostenrijk. Bij Sparta zijn de linksbacks Aaron Meijers en Mica Pinto geschorst.
PSV verloor slechts één van de laatste 25 Eredivisieduels met Sparta. Dat was in november 2001 op Het Kasteel (2-1). De laatste thuisnederlaag van PSV tegen Sparta in de Eredivisie dateert van december 1995 (1-2).
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
33 minuten geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
4 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
21 uur geleden