Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-coach Schmidt: in voetbal krijg je soms niet wat je verdient

PSV-coach Schmidt: in voetbal krijg je soms niet wat je verdient

EINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Roger Schmidt wilde na afloop van de ontoereikende 0-0 tegen Benfica niet ingaan op de kritiek van aanvoerder Marco van Ginkel. De ervaren middenvelder baalde van zijn wissel en begreep ook de tactiek van zijn coach in de slotfase niet helemaal. Van Ginkel had graag wat meer "grote jongens" vanuit de defensie aan het front gezien.

"We hebben in de hele kwalificatie als team goed gespeeld", liet Schmidt bij RTL7 weten. "Natuurlijk moet ik als coach beslissingen nemen. Wij hebben een team dat met goed voetbal tot kansen moet komen. We zijn geen ploeg die met lange en fysiek sterke spelers in het centrum uit hoge voorzetten met kopballen kan scoren. Maar vorige week waren we in Portugal de betere ploeg en nu weer. In voetbal krijg je echter soms niet wat je verdient. Dat zullen we moeten accepteren."

Schmidt: "Het was een zware en intense wedstrijd, met veel strijd en zonder veel uitgespeelde kansen. Dat is normaal op dit niveau. Na de rode kaart voor Benfica werd het moeilijk voor ons om oplossingen te vinden, omdat ze met heel veel man in de verdediging gingen spelen. We hebben niet veel kansen gecreëerd, maar uiteindelijk hadden we er minimaal één van moeten benutten. Daar hadden we dan ook weer extra energie uit kunnen halen. Maar helaas hebben we niet gescoord en daardoor liggen we nu uit de Champions League."

Meer uit Sport

Van Gerwen klopt Bunting na achterstand en bereikt finale

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.

4 uur geleden
Van Gerwen klopt Van Veen in kwartfinale Premier League

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League Gian van Veen verslagen. De 36-jarige Brabander zette zijn landgenoot in Brighton met 6-4 aan de kant.

5 uur geleden
Schaker Giri speelt remise en ziet koploper Sindarov uitlopen

PEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is er bij het Kandidatentoernooi op Cyprus niet in geslaagd voor de derde keer op rij te winnen. Na zeges op Rameshbabu Praggnanandhaa uit India en de Amerikaan Fabiano Caruana, moest de 31-jarige Nederlander donderdag in de tiende speelronde tegen de Amerikaan Hikaru Nakamura genoegen nemen met een remise.

9 uur geleden
Alcaraz met moeite ten koste van Etcheverry door in Monaco

MONACO (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz (22) heeft zich met enige moeite bij de laatste acht van de Monte Carlo Masters geschaard. De nummer 1 van de wereldranglijst won op het gravel van de Country Club in de achtste finales in drie sets van de 26-jarige Argentijn Tomás Etcheverry: 6-1 4-6 6-3. Alcaraz stuit nu op Aleksandr Boeblik uit Kazachstan.

9 uur geleden
Dartbond PDC weert trans vrouwen voortaan van vrouwentoernooien

LONDEN (ANP) - Trans vrouwen mogen vanaf donderdag niet meer meedoen aan vrouwentoernooien van dartsbond PDC. Dat staat in een verklaring op de site van de PDC. Het besluit heeft onder anderen gevolgen voor de Nederlandse Noa-Lynn van Leuven.

9 uur geleden
Van der Poel schat kansen in Roubaix hoger in dan in Vlaanderen

ROUBAIX (ANP/AFP/BELGA) - Mathieu van der Poel vindt zichzelf "meer favoriet" in Parijs-Roubaix dan in de Ronde van Vlaanderen. Dat zei hij donderdag op een persconferentie. Van der Poel werd afgelopen zondag in Vlaanderen tweede achter Tadej Pogacar. In Roubaix was de Nederlander de afgelopen drie jaar de beste.

11 uur geleden
Sabalenka mist graveltoernooi Stuttgart door blessure

STUTTGART (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft zich teruggetrokken van het WTA-toernooi van Stuttgart vanwege een blessure. Dat heeft de Belarussische nummer 1 van de wereld donderdag via Instagram bekendgemaakt. Ze schrijft dat ze de blessure opliep na het masterstoernooi van Miami, dat ze eind maart winnend afsloot.

11 uur geleden