PSV-coach Schmidt houdt vast aan dezelfde elf, Ihattaren afwezig
EINDHOVEN (ANP) - PSV begint de thuiswedstrijd tegen Ajax zondag met dezelfde elf basisspelers als afgelopen donderdag tegen Olympiakos Piraeus. De Eindhovenaren wonnen met 2-1, maar dat was niet genoeg om de achtste finales van de Europa League te bereiken.
Olivier Boscagli neemt op het middenveld opnieuw de positie in van Ibrahim Sangaré. De Ivoriaan is net als tegen Olympiakos geschorst. Boscagli moet samen met Pablo Rosario zorgen voor de controle op het middenveld, waar verder plek is voor Ryan Thomas en Mario Götze.
Nick Viergever en Jordan Teze vormen wederom het hart van de defensie.
Buiten de selectie
Mohamed Ihattaren is door PSV-trainer Roger Schmidt buiten de selectie gelaten. Volgens het Eindhovens Dagblad kwamen de twee afgelopen week op de training opnieuw in botsing met elkaar. Dat gebeurde in september ook al. Schmidt liet Ihattaren destijds in de uitwedstrijd tegen FC Groningen op de bank starten omdat Ihattaren op de training niet met de juiste houding op het veld stond, aldus Schmidt.
PSV moet de thuiswedstrijd tegen Ajax winnen om nog enigszins kans te houden op het kampioenschap.
Opstelling PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Viergever en Max; Götze, Rosario, Boscagli en Thomas; Zahavi en Malen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
7 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
8 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
8 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
9 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
12 uur geleden