PSV-coach Schmidt houdt vast aan dezelfde elf, Ihattaren afwezig
EINDHOVEN (ANP) - PSV begint de thuiswedstrijd tegen Ajax zondag met dezelfde elf basisspelers als afgelopen donderdag tegen Olympiakos Piraeus. De Eindhovenaren wonnen met 2-1, maar dat was niet genoeg om de achtste finales van de Europa League te bereiken.
Olivier Boscagli neemt op het middenveld opnieuw de positie in van Ibrahim Sangaré. De Ivoriaan is net als tegen Olympiakos geschorst. Boscagli moet samen met Pablo Rosario zorgen voor de controle op het middenveld, waar verder plek is voor Ryan Thomas en Mario Götze.
Nick Viergever en Jordan Teze vormen wederom het hart van de defensie.
Buiten de selectie
Mohamed Ihattaren is door PSV-trainer Roger Schmidt buiten de selectie gelaten. Volgens het Eindhovens Dagblad kwamen de twee afgelopen week op de training opnieuw in botsing met elkaar. Dat gebeurde in september ook al. Schmidt liet Ihattaren destijds in de uitwedstrijd tegen FC Groningen op de bank starten omdat Ihattaren op de training niet met de juiste houding op het veld stond, aldus Schmidt.
PSV moet de thuiswedstrijd tegen Ajax winnen om nog enigszins kans te houden op het kampioenschap.
Opstelling PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Viergever en Max; Götze, Rosario, Boscagli en Thomas; Zahavi en Malen.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
5 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
9 uur geleden