PSV-coach Schmidt houdt vast aan dezelfde elf, Ihattaren afwezig
EINDHOVEN (ANP) - PSV begint de thuiswedstrijd tegen Ajax zondag met dezelfde elf basisspelers als afgelopen donderdag tegen Olympiakos Piraeus. De Eindhovenaren wonnen met 2-1, maar dat was niet genoeg om de achtste finales van de Europa League te bereiken.
Olivier Boscagli neemt op het middenveld opnieuw de positie in van Ibrahim Sangaré. De Ivoriaan is net als tegen Olympiakos geschorst. Boscagli moet samen met Pablo Rosario zorgen voor de controle op het middenveld, waar verder plek is voor Ryan Thomas en Mario Götze.
Nick Viergever en Jordan Teze vormen wederom het hart van de defensie.
Buiten de selectie
Mohamed Ihattaren is door PSV-trainer Roger Schmidt buiten de selectie gelaten. Volgens het Eindhovens Dagblad kwamen de twee afgelopen week op de training opnieuw in botsing met elkaar. Dat gebeurde in september ook al. Schmidt liet Ihattaren destijds in de uitwedstrijd tegen FC Groningen op de bank starten omdat Ihattaren op de training niet met de juiste houding op het veld stond, aldus Schmidt.
PSV moet de thuiswedstrijd tegen Ajax winnen om nog enigszins kans te houden op het kampioenschap.
Opstelling PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Viergever en Max; Götze, Rosario, Boscagli en Thomas; Zahavi en Malen.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat gaat niet alleen met Curaçao naar het WK om te genieten. "We willen ook resultaat halen, hoe lastig dat ook is", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Anders geniet je ook niet."
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Japanse bondscoach Hajime Moriyasu had het Nederlands elftal liever ontlopen op het WK voetbal. "Ze zijn voor mij een wereldmacht in het voetbal", zei hij in de mixed zone van het Kennedy Center in Washington. "Ze hebben drie keer in een finale van een WK gestaan. Dat zegt niet alles misschien, maar ze hebben nog steeds heel goede spelers."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor het eerst in zes weken weer een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 2-0 te sterk voor Excelsior, dat vanaf de 70e minuut met tien man speelde na een directe rode kaart voor Stijn Middendorp. Groningen-speler Marco Rente kreeg kort voor tijd zijn tweede gele kaart en moest ook vertrekken.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is redelijk tevreden over het resultaat van de loting voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik denk dat het zwaarder had gekund", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Je kijkt natuurlijk naar de indeling van de vier potten. Noorwegen in pot 3 en mogelijk Italië in pot 4 waren zware tegenstanders geweest."
2 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan, Tunesië en de winnaar van de play-offs tussen Oekraïne, Zweden, Polen en Albanië op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Curaçao is tijdens de loting voor het WK 2026 gekoppeld aan Duitsland, Ivoorkust en Ecuador. De ploeg van bondscoach Dick Advocaat debuteert op een mondiale eindronde. De 78-jarige kan de oudste bondscoach ooit op een WK worden. Dat is nu nog de Duitser Otto Rehhagel, die in 2010 bijna 72 was toen hij Griekenland op het WK van 2010 in Zuid-Afrika leidde.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal is ingedeeld in groep F van het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat is bepaald tijdens een loting in het Kennedy Center in Washington.
3 uur geleden