PSV-coach Bosz ziet ruime keuze op middenveld als luxeprobleem
GUINGAMP (ANP) - Peter Bosz ziet de vele keuzes die hij in de uitwedstrijd tegen Stade Brest op het middenveld heeft als een luxeprobleem. Dat vertelde de trainer van PSV op een persconferentie in Guingamp, waar het duel dinsdag is.
"Ik zie dat niet als een zorg, echt niet", aldus Bosz. "Het is wel moeilijk soms om jongens teleur te stellen. Maar ik zie het meer als een luxe. Ik probeer er van mijn kant als trainer zo goed mogelijk mee om te gaan."
PSV miste de voorbije periode Joey Veerman en Jerdy Schouten. Beide internationals waren geblesseerd, maar zijn inmiddels weer inzetbaar. Bosz heeft verder op het middenveld onder anderen de beschikking over Ismael Saibari, Mauro Júnior, Malik Tillman en Guus Til.
Respect
Stade Brest, waar de Nederlander Marco Bizot keept, staat in de Franse competitie op de elfde plaats. In de Champions League heeft de club na vijf duels 10 punten. PSV verzamelde tot dusverre 8 punten. Bosz: "We treffen een geduchte tegenstander. Alle respect voor Stade Brest."
De Franse verdediger Olivier Boscagli sprak zich ook positief uit over Stade Brest. "Ze hebben een geweldige teamgeest en beschikken over snelle spelers. Ze spelen soms op de counter. Dat is gevaarlijk omdat wij hoog op het veld staan. We weten hoe we daarmee moeten omgaan en dat gaan we morgen weer doen."
PSV, dat slechts één van zijn laatste negentien Europese uitwedstrijden won, verkeert de laatste weken in goede vorm en won zowel ruim van FC Utrecht (2-5) als FC Twente (6-1). "Ik kijk met heel veel plezier naar mijn ploeg", sprak Bosz. "Tegelijkertijd weet ik dat de eerste keer slecht spelen, een nederlaag of een gelijkspel ook in de lucht hangt. Je probeert dat zo lang mogelijk bij je weg te houden. We moeten het niveau waarop we op dit moment spelen, zien vast te houden. Dat levert normaal gesproken goede resultaten op."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Gijs Smal staan zondag nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ. Beide spelers keerden terug van een blessure en beginnen om 16.45 uur in De Kuip op de bank.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg begint om 16.45 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De spits krijgt de voorkeur boven Wout Weghorst, die vorige week het duel met PSV miste omdat hij ziek was.
2 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.
5 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.
5 uur geledenPRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
18 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
20 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
20 uur geleden