Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-coach Bosz ziet ruime keuze op middenveld als luxeprobleem

PSV-coach Bosz ziet ruime keuze op middenveld als luxeprobleem

GUINGAMP (ANP) - Peter Bosz ziet de vele keuzes die hij in de uitwedstrijd tegen Stade Brest op het middenveld heeft als een luxeprobleem. Dat vertelde de trainer van PSV op een persconferentie in Guingamp, waar het duel dinsdag is.

"Ik zie dat niet als een zorg, echt niet", aldus Bosz. "Het is wel moeilijk soms om jongens teleur te stellen. Maar ik zie het meer als een luxe. Ik probeer er van mijn kant als trainer zo goed mogelijk mee om te gaan."

PSV miste de voorbije periode Joey Veerman en Jerdy Schouten. Beide internationals waren geblesseerd, maar zijn inmiddels weer inzetbaar. Bosz heeft verder op het middenveld onder anderen de beschikking over Ismael Saibari, Mauro Júnior, Malik Tillman en Guus Til.

Respect

Stade Brest, waar de Nederlander Marco Bizot keept, staat in de Franse competitie op de elfde plaats. In de Champions League heeft de club na vijf duels 10 punten. PSV verzamelde tot dusverre 8 punten. Bosz: "We treffen een geduchte tegenstander. Alle respect voor Stade Brest."

De Franse verdediger Olivier Boscagli sprak zich ook positief uit over Stade Brest. "Ze hebben een geweldige teamgeest en beschikken over snelle spelers. Ze spelen soms op de counter. Dat is gevaarlijk omdat wij hoog op het veld staan. We weten hoe we daarmee moeten omgaan en dat gaan we morgen weer doen."

PSV, dat slechts één van zijn laatste negentien Europese uitwedstrijden won, verkeert de laatste weken in goede vorm en won zowel ruim van FC Utrecht (2-5) als FC Twente (6-1). "Ik kijk met heel veel plezier naar mijn ploeg", sprak Bosz. "Tegelijkertijd weet ik dat de eerste keer slecht spelen, een nederlaag of een gelijkspel ook in de lucht hangt. Je probeert dat zo lang mogelijk bij je weg te houden. We moeten het niveau waarop we op dit moment spelen, zien vast te houden. Dat levert normaal gesproken goede resultaten op."

Meer uit Voetbal

Feyenoord knokt zich met gelijkspel naar winterstop

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.

35 minuten geleden
Feyenoord speelt gelijk tegen FC Twente

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste helft van het seizoen afgesloten met een gelijkspel tegen FC Twente (1-1). De ploeg van Robin van Persie zag de achterstand op koploper PSV groeien naar 11 punten. Feyenoord heeft 5 punten meer dan het als derde geklasseerde Ajax.

52 minuten geleden
Go Ahead Eagles en Groningen gaan met gelijkspel winterstop in

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles en FC Groningen hebben op de laatste speeldag van de eerste helft van de competitie gelijkgespeeld. Het Eredivisieduel in de Adelaarshorst eindigde in 1-1. Het was de vijfde keer op rij dat Go Ahead Eagles geen competitiewedstrijd wist te winnen.

54 minuten geleden
Bosz ziet PSV voor derde duel op rij na goed begin terugvallen

UTRECHT (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na afloop van de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-2) kritisch over de eerste helft. "Het was nu de derde wedstrijd op rij dat we goed begonnen en daarna terugvielen", aldus Bosz, die daarmee doelde op de duels met Heracles Almelo en GVVV.

2 uur geleden
PSV wint ook bij Utrecht en boekt met 14e uitzege op rij record

UTRECHT (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen FC Utrecht moeizaam gewonnen. De koploper stond bij rust nog met 1-0 achter, maar draaide die achterstand in de tweede helft om: 1-2. Het betekende voor PSV de veertiende achtereenvolgende zege in een uitduel in de competitie. Dat lukte sinds de invoering van de Eredivisie in 1956 nog geen enkele club.

3 uur geleden
FC Barcelona maanden zonder Christensen

BARCELONA (ANP/Belga) - FC Barcelona moet verdediger Andreas Christensen de komende maanden missen. De Deen heeft op training een gedeeltelijke scheur in de voorste kruisband van zijn linkerknie opgelopen, zo maakte de club bekend.

3 uur geleden
Feyenoord begint met Borges en Plug tegen FC Twente

ROTTERDAM (ANP) - Gonçalo Borges begint om 14.30 uur met Feyenoord aan het thuisduel met FC Twente. Hij krijgt de voorkeur boven Aymen Sliti, die woensdag niet kon overtuigen in het verloren bekerduel met SC Heerenveen. Jan Plug vervangt linksback Jordan Bos, die niet bij de selectie zit.

3 uur geleden