PSV-coach Bosz ziet ruime keuze op middenveld als luxeprobleem
GUINGAMP (ANP) - Peter Bosz ziet de vele keuzes die hij in de uitwedstrijd tegen Stade Brest op het middenveld heeft als een luxeprobleem. Dat vertelde de trainer van PSV op een persconferentie in Guingamp, waar het duel dinsdag is.
"Ik zie dat niet als een zorg, echt niet", aldus Bosz. "Het is wel moeilijk soms om jongens teleur te stellen. Maar ik zie het meer als een luxe. Ik probeer er van mijn kant als trainer zo goed mogelijk mee om te gaan."
PSV miste de voorbije periode Joey Veerman en Jerdy Schouten. Beide internationals waren geblesseerd, maar zijn inmiddels weer inzetbaar. Bosz heeft verder op het middenveld onder anderen de beschikking over Ismael Saibari, Mauro Júnior, Malik Tillman en Guus Til.
Respect
Stade Brest, waar de Nederlander Marco Bizot keept, staat in de Franse competitie op de elfde plaats. In de Champions League heeft de club na vijf duels 10 punten. PSV verzamelde tot dusverre 8 punten. Bosz: "We treffen een geduchte tegenstander. Alle respect voor Stade Brest."
De Franse verdediger Olivier Boscagli sprak zich ook positief uit over Stade Brest. "Ze hebben een geweldige teamgeest en beschikken over snelle spelers. Ze spelen soms op de counter. Dat is gevaarlijk omdat wij hoog op het veld staan. We weten hoe we daarmee moeten omgaan en dat gaan we morgen weer doen."
PSV, dat slechts één van zijn laatste negentien Europese uitwedstrijden won, verkeert de laatste weken in goede vorm en won zowel ruim van FC Utrecht (2-5) als FC Twente (6-1). "Ik kijk met heel veel plezier naar mijn ploeg", sprak Bosz. "Tegelijkertijd weet ik dat de eerste keer slecht spelen, een nederlaag of een gelijkspel ook in de lucht hangt. Je probeert dat zo lang mogelijk bij je weg te houden. We moeten het niveau waarop we op dit moment spelen, zien vast te houden. Dat levert normaal gesproken goede resultaten op."
Meer uit Voetbal
PIRAEUS (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV verwacht dinsdag een "hele mooie pot" in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. "Ik zou zeggen: zet je televisie aan, als je hier niet bij kunt zijn", zei de coach een dag voor de wedstrijd in Griekenland.
8 uur geledenZÜRICH (ANP) - Virgil van Dijk maakt voor de vijfde keer deel uit van het wereldelftal van het jaar van spelersvakbond FIFPro. De Liverpool-verdediger is de enige Nederlander in het elftal dat wordt samengesteld door de internationale spelersvakbond.
11 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zich gedistantieerd van het gedrag van supporters die zondagochtend voorafgaand aan het uitduel met Heracles Almelo voor vernielingen zouden hebben gezorgd. "PEC Zwolle heeft met grote afschuw kennisgenomen van de ongeregeldheden zondagochtend in Nijverdal, waarbij fors geweld is gebruikt en vernielingen zijn aangebracht bij een café", meldt de Overijsselse club op de website.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil De Kuip in eigen handen krijgen. De Rotterdamse club investeert daarvoor jaarlijks 3 tot 5 miljoen euro extra in het stadion. Dat meldt Feyenoord maandag.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft zondag de topper in de Italiaanse Serie A tegen AS Roma met 1-0 gewonnen. Daarmee sloot de ploeg van coach Massimiliano Allegri weer aan bij stadgenoot Inter en AS Roma als naaste belagers van Napoli. Het trio heeft 1 punt achterstand op de koploper uit Napels, die zaterdag op 0-0 was blijven steken tegen Como.
1 dag geledenWOLFSBURG (ANP) - Paul Simonis blijft vooralsnog trainer van VfL Wolfsburg. Dat liet technisch directeur Sebastian Schindzielorz van de Duitse voetbalclub zondag na de thuisnederlaag tegen Hoffenheim (2-3) weten.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Barcelona heeft in de Spaanse competitie een week na de nederlaag in de Clásico bij Real Madrid een overwinning geboekt op Elche. In het olympisch stadion van Barcelona won de ploeg van coach Hansi Flick met 3-1.
1 dag geleden