PSV-coach Bosz: we zitten duidelijk in moeilijke fase
ZWOLLE (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kon er na de nederlaag bij PEC Zwolle (3-1) niet meer omheen. "Het is duidelijk dat we in een moeilijke fase zitten. We moeten het zo snel mogelijk omdraaien", aldus de Apeldoorner tegen ESPN.
PSV was het nieuwe jaar vorige week begonnen met een moeizaam gelijkspel tegen AZ (2-2) en dinsdag wisten de Eindhovenaren uitschakeling in de KNVB-beker tegen eerstedivisionist Excelsior maar net te voorkomen (5-4 na verlenging).
"We krijgen nu best vaak in de beginfase doelpunten tegen, zodat we er dan achteraan moeten. Er zijn meerdere dingen die beter moeten en dit is er eentje van", vervolgde Bosz. "Dit is de derde wedstrijd dat het zo gaat en dan kan het ook in het kopje gaan zitten. Er is niemand die het veld opgaat met het idee er met de pet naar te gooien."
Cruciaal moment
Bij een stand van 1-1 miste PSV'er Luuk de Jong een strafschop. "Ik vond de beste fase de fase na onze gelijkmaker. Dat die penalty er niet ingaat, is een cruciaal moment. We hadden door kunnen drukken, maar deden het niet. Dat is een beetje de fase waarin we zitten", aldus Bosz, die Ivan Perisic een van de weinige lichtpuntjes in zijn elftal vond.
Perisic is niet speelgerechtigd als PSV het dinsdag in de Champions League opneemt tegen Rode Ster Belgrado. Bosz: "We moeten daar winnen. We gaan er alles aan doen."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
5 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
5 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
7 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
15 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden