PSV-coach Bosz: we zitten duidelijk in moeilijke fase
ZWOLLE (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kon er na de nederlaag bij PEC Zwolle (3-1) niet meer omheen. "Het is duidelijk dat we in een moeilijke fase zitten. We moeten het zo snel mogelijk omdraaien", aldus de Apeldoorner tegen ESPN.
PSV was het nieuwe jaar vorige week begonnen met een moeizaam gelijkspel tegen AZ (2-2) en dinsdag wisten de Eindhovenaren uitschakeling in de KNVB-beker tegen eerstedivisionist Excelsior maar net te voorkomen (5-4 na verlenging).
"We krijgen nu best vaak in de beginfase doelpunten tegen, zodat we er dan achteraan moeten. Er zijn meerdere dingen die beter moeten en dit is er eentje van", vervolgde Bosz. "Dit is de derde wedstrijd dat het zo gaat en dan kan het ook in het kopje gaan zitten. Er is niemand die het veld opgaat met het idee er met de pet naar te gooien."
Cruciaal moment
Bij een stand van 1-1 miste PSV'er Luuk de Jong een strafschop. "Ik vond de beste fase de fase na onze gelijkmaker. Dat die penalty er niet ingaat, is een cruciaal moment. We hadden door kunnen drukken, maar deden het niet. Dat is een beetje de fase waarin we zitten", aldus Bosz, die Ivan Perisic een van de weinige lichtpuntjes in zijn elftal vond.
Perisic is niet speelgerechtigd als PSV het dinsdag in de Champions League opneemt tegen Rode Ster Belgrado. Bosz: "We moeten daar winnen. We gaan er alles aan doen."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
9 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.
10 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - De finale van de play-offs om deelname aan de voorronden van de Conference League tussen Ajax en FC Utrecht wordt vervroegd. Het duel in Volendam begint zondag om 12.15 uur in plaats van om 18.00 uur. Dat heeft de KNVB aan het ANP bekendgemaakt. Supporters van beide clubs mogen in het Kras Stadion aanwezig zijn.
42 minuten geledenMADRID (ANP/AFP) - Trainer Álvaro Arbeloa van Real Madrid heeft bevestigd dat hij na het seizoen vertrekt als coach van de nummer 2 van Spanje. De 43-jarige oud-speler verving begin dit jaar Xabi Alonso, maar heeft de topclub niet aan succes kunnen helpen. "Ja", antwoordde de Spanjaard op de vraag of hij kon bevestigen dat hij volgend seizoen niet meer de coach van de club is.
48 minuten geledenLONDEN (ANP) - Bondscoach Thomas Tuchel gaat met Engeland zonder bekende spelers als Harry Maguire, Phil Foden, Cole Palmer en Trent Alexander-Arnold naar het WK voetbal. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. Oud-Ajacied Jordan Henderson en voormalig PSV'er Noni Madueke behoren wel tot de selectie van 26 spelers van Engeland. Verder rekent Tuchel op sterspelers Harry Kane, Jude Bellingham en Declan Rice.
59 minuten geledenTILBURG (ANP) - Supporters van Willem II mogen zaterdag alsnog aanwezig zijn bij de finale van de play-offs om promotie/degradatie bij FC Volendam. Eerder besloot de gemeente Edam-Volendam om de uitfans te weren na ongeregeldheden bij de laatste wedstrijd van FC Volendam.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt De Kuip in eigen handen. De Rotterdamse voetbalclub, Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) hebben daar overeenstemming over bereikt. Dat heeft Feyenoord op de website bekendgemaakt.
1 uur geleden