PSV-coach Bosz: we zitten duidelijk in moeilijke fase
ZWOLLE (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kon er na de nederlaag bij PEC Zwolle (3-1) niet meer omheen. "Het is duidelijk dat we in een moeilijke fase zitten. We moeten het zo snel mogelijk omdraaien", aldus de Apeldoorner tegen ESPN.
PSV was het nieuwe jaar vorige week begonnen met een moeizaam gelijkspel tegen AZ (2-2) en dinsdag wisten de Eindhovenaren uitschakeling in de KNVB-beker tegen eerstedivisionist Excelsior maar net te voorkomen (5-4 na verlenging).
"We krijgen nu best vaak in de beginfase doelpunten tegen, zodat we er dan achteraan moeten. Er zijn meerdere dingen die beter moeten en dit is er eentje van", vervolgde Bosz. "Dit is de derde wedstrijd dat het zo gaat en dan kan het ook in het kopje gaan zitten. Er is niemand die het veld opgaat met het idee er met de pet naar te gooien."
Cruciaal moment
Bij een stand van 1-1 miste PSV'er Luuk de Jong een strafschop. "Ik vond de beste fase de fase na onze gelijkmaker. Dat die penalty er niet ingaat, is een cruciaal moment. We hadden door kunnen drukken, maar deden het niet. Dat is een beetje de fase waarin we zitten", aldus Bosz, die Ivan Perisic een van de weinige lichtpuntjes in zijn elftal vond.
Perisic is niet speelgerechtigd als PSV het dinsdag in de Champions League opneemt tegen Rode Ster Belgrado. Bosz: "We moeten daar winnen. We gaan er alles aan doen."
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.
5 uur geledenWENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).
6 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.
11 uur geleden