PSV-coach Bosz: we zitten duidelijk in moeilijke fase
ZWOLLE (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kon er na de nederlaag bij PEC Zwolle (3-1) niet meer omheen. "Het is duidelijk dat we in een moeilijke fase zitten. We moeten het zo snel mogelijk omdraaien", aldus de Apeldoorner tegen ESPN.
PSV was het nieuwe jaar vorige week begonnen met een moeizaam gelijkspel tegen AZ (2-2) en dinsdag wisten de Eindhovenaren uitschakeling in de KNVB-beker tegen eerstedivisionist Excelsior maar net te voorkomen (5-4 na verlenging).
"We krijgen nu best vaak in de beginfase doelpunten tegen, zodat we er dan achteraan moeten. Er zijn meerdere dingen die beter moeten en dit is er eentje van", vervolgde Bosz. "Dit is de derde wedstrijd dat het zo gaat en dan kan het ook in het kopje gaan zitten. Er is niemand die het veld opgaat met het idee er met de pet naar te gooien."
Cruciaal moment
Bij een stand van 1-1 miste PSV'er Luuk de Jong een strafschop. "Ik vond de beste fase de fase na onze gelijkmaker. Dat die penalty er niet ingaat, is een cruciaal moment. We hadden door kunnen drukken, maar deden het niet. Dat is een beetje de fase waarin we zitten", aldus Bosz, die Ivan Perisic een van de weinige lichtpuntjes in zijn elftal vond.
Perisic is niet speelgerechtigd als PSV het dinsdag in de Champions League opneemt tegen Rode Ster Belgrado. Bosz: "We moeten daar winnen. We gaan er alles aan doen."
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.
1 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.
6 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.
6 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
18 uur geledenMADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.
19 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.
20 uur geleden