Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-coach Bosz: we zitten duidelijk in moeilijke fase

PSV-coach Bosz: we zitten duidelijk in moeilijke fase

ZWOLLE (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kon er na de nederlaag bij PEC Zwolle (3-1) niet meer omheen. "Het is duidelijk dat we in een moeilijke fase zitten. We moeten het zo snel mogelijk omdraaien", aldus de Apeldoorner tegen ESPN.

PSV was het nieuwe jaar vorige week begonnen met een moeizaam gelijkspel tegen AZ (2-2) en dinsdag wisten de Eindhovenaren uitschakeling in de KNVB-beker tegen eerstedivisionist Excelsior maar net te voorkomen (5-4 na verlenging).

"We krijgen nu best vaak in de beginfase doelpunten tegen, zodat we er dan achteraan moeten. Er zijn meerdere dingen die beter moeten en dit is er eentje van", vervolgde Bosz. "Dit is de derde wedstrijd dat het zo gaat en dan kan het ook in het kopje gaan zitten. Er is niemand die het veld opgaat met het idee er met de pet naar te gooien."

Cruciaal moment

Bij een stand van 1-1 miste PSV'er Luuk de Jong een strafschop. "Ik vond de beste fase de fase na onze gelijkmaker. Dat die penalty er niet ingaat, is een cruciaal moment. We hadden door kunnen drukken, maar deden het niet. Dat is een beetje de fase waarin we zitten", aldus Bosz, die Ivan Perisic een van de weinige lichtpuntjes in zijn elftal vond.

Perisic is niet speelgerechtigd als PSV het dinsdag in de Champions League opneemt tegen Rode Ster Belgrado. Bosz: "We moeten daar winnen. We gaan er alles aan doen."

Meer uit Voetbal

Marseille straft spits Aubameyang na incident met brandblusser

MARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.

24 minuten geleden
Corendon stopt na WK als sponsor van Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Reisorganisatie Corendon stopt na het WK van 2026 met het sponsoren van de nationale voetbalploeg van Curaçao. Topman Atilay Uslu was volgens veel media een groot voorstander van de terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. Hij belooft wel alle financiële verplichtingen tot en met het WK na te komen. "Ik ben een man van mijn woord", verklaarde hij aan de krant Èxtra.

35 minuten geleden
Liverpool gelijk tegen Chelsea ondanks treffer Gravenberch

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft thuis niet kunnen winnen van Chelsea. Trainer Arne Slot moest in het duel op Anfield genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel. Gravenberch scoorde voor Liverpool.

2 uur geleden
Wieffer (Brighton) kampt met 'lichte' enkelblessure'

BRIGHTON (ANP) - Mats Wieffer mist zaterdag de wedstrijd van Brighton & Hove Albion tegen Wolverhampton Wanderers. De Nederlander was een twijfelgeval, maar niet op tijd fit. Trainer Fabian Hürzeler liet in aanloop naar het duel in de Premier League weten dat hij een 'lichte enkelblessure' heeft.

2 uur geleden
Mbappé lijkt speelfit voor Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP) - Sterspeler Kylian Mbappé van Real Madrid lijkt voldoende hersteld van een spierblessure en kan mogelijk zondag zijn rentree maken in de klassieker tegen FC Barcelona. Dat meldde coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de Clásico, waarin de Catalaanse ploeg de Spaanse titel kan veiligstellen.

3 uur geleden
Iran doet onder voorwaarden mee aan WK voetbal

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond heeft zaterdag nog eens gezegd dat het nationale elftal meedoet aan het WK voetbal deze zomer. De bond eist wel dat de gezamenlijke gastlanden, de Verenigde Staten, Canada en Mexico, voldoen aan enkele voorwaarden.

4 uur geleden
Southampton beticht van spionage voor promotiewedstrijd

LONDEN (ANP) - Southampton wordt beticht van spioneren bij een besloten training van Middlesbrough. De overkoepelende English Football League (EFL) is een onderzoek gestart. De twee teams uit het Championship spelen zaterdagmiddag hun eerste van twee wedstrijden in de play-offs om promotie naar de Premier League.

6 uur geleden