Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-coach Bosz: we willen het niet op laatste duel laten aankomen

PSV-coach Bosz: we willen het niet op laatste duel laten aankomen

SEVILLA (ANP) - PSV wil kwalificatie voor de achtste finales van de Champions League woensdag in de uitwedstrijd tegen Sevilla al veiligstellen. De Eindhovenaren spelen over twee weken in de laatste speelronde nog tegen Arsenal, maar als het aan trainer Peter Bosz ligt, laat zijn elftal het daar niet op aankomen.

"Wij gaan er daarom alles aan doen hier morgen te winnen", vertelde Bosz op een persconferentie, kort voor de afsluitende training van PSV. "Dat is eigenlijk altijd onze intentie en ik moet zeggen dat dat dit seizoen al vaak is gelukt."

PSV stelt een plaats in de achtste finales woensdag veilig als het zelf bij Sevilla wint en Arsenal in Londen RC Lens weet te verslaan. In het seizoen 2015/2016 drong de huidige koploper van de Eredivisie voor het laatst door tot de laatste zestien clubs in de Champions League. PSV, dat toen onder leiding stond van Phillip Cocu, verloor destijds in de achtste finales na strafschoppen van Atlético Madrid.

Overwinteren 'grote stap'

"Ik heb er wel een idee van hoe dat voor een club als PSV is", zei Bosz. "Het is goed voor de club en de spelers om er na de winterstop nog steeds bij te zijn. De spelers leren er ontzettend veel van. Overwinteren zou een grote stap zijn."

PSV begon de groepsfase van de Champions League met een nederlaag van 4-0 bij Arsenal. "Sindsdien zijn we verdedigend vooruitgegaan", vindt Bosz. "We werken nu al vijf maanden met elkaar samen. Onze aanvallers zetten goed druk, want daar begint het druk zetten. Daar hebben we een aantal manieren voor."

Spelers 'voetbalintelligent'

Bosz vindt dat de spelers van PSV zijn visie snel in zich hebben opgenomen. "Dat komt doordat ze voetbalintelligent zijn en goede voetballers zijn." Op de vraag of Bosz die intelligente spelers ook tot zijn beschikking had bij vorige werkgevers als Ajax en Borussia Dortmund, zei hij: "Niet zo goed als hier."

Meer uit Voetbal

Real klopt Atlético en treft opnieuw Barcelona in finale Supercup

JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.

8 uur geleden
Paris Saint-Germain wint Franse Supercup voor vierde keer op rij

KOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.

8 uur geleden
Brazilië en Frankrijk kiezen met oog op WK voor oefenduels in VS

NEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.

10 uur geleden
Heracles huurt Zweedse middenvelder Ahlstrand van St. Pauli

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo voegt naast spits Lequincio Zeefuik nog een speler aan de selectie toe. De huidige nummer 17 van de Eredivisie neemt de Zweed Erik Ahlstrand op huurbasis over van de Duitse Bundesligaclub St. Pauli. Heracles heeft een optie tot koop bedongen op de 24-jarige middenvelder.

11 uur geleden
Oud-Ajacied Kudus bij geplaagd Tottenham drie maanden aan de kant

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kan de komende drie maanden niet beschikken over Mohammed Kudus. Dat zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie, een dag na de 3-2-nederlaag tegen Bournemouth in de Premier League. Tottenham is na een goede competitiestart afgezakt naar de veertiende plaats op de ranglijst.

12 uur geleden
PSV neemt Belgisch recordinternational over van Leicester City

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben zich versterkt met Janice Cayman. De 37-jarige Belgische recordinternational komt over van Leicester City. Cayman, die in de verdediging speelt, ondertekende een contract voor anderhalf jaar.

13 uur geleden
Mourinho verplicht spelers Benfica op trainingscomplex te blijven

LISSABON (ANP) - Coach José Mourinho van Benfica heeft zijn spelers verplicht de komende dagen op het trainingscomplex Seixal te verblijven. De Portugees nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 tegen Braga in de halve finales van de Portugese League Cup.

14 uur geleden