Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-coach Bosz: we willen het niet op laatste duel laten aankomen

PSV-coach Bosz: we willen het niet op laatste duel laten aankomen

SEVILLA (ANP) - PSV wil kwalificatie voor de achtste finales van de Champions League woensdag in de uitwedstrijd tegen Sevilla al veiligstellen. De Eindhovenaren spelen over twee weken in de laatste speelronde nog tegen Arsenal, maar als het aan trainer Peter Bosz ligt, laat zijn elftal het daar niet op aankomen.

"Wij gaan er daarom alles aan doen hier morgen te winnen", vertelde Bosz op een persconferentie, kort voor de afsluitende training van PSV. "Dat is eigenlijk altijd onze intentie en ik moet zeggen dat dat dit seizoen al vaak is gelukt."

PSV stelt een plaats in de achtste finales woensdag veilig als het zelf bij Sevilla wint en Arsenal in Londen RC Lens weet te verslaan. In het seizoen 2015/2016 drong de huidige koploper van de Eredivisie voor het laatst door tot de laatste zestien clubs in de Champions League. PSV, dat toen onder leiding stond van Phillip Cocu, verloor destijds in de achtste finales na strafschoppen van Atlético Madrid.

Overwinteren 'grote stap'

"Ik heb er wel een idee van hoe dat voor een club als PSV is", zei Bosz. "Het is goed voor de club en de spelers om er na de winterstop nog steeds bij te zijn. De spelers leren er ontzettend veel van. Overwinteren zou een grote stap zijn."

PSV begon de groepsfase van de Champions League met een nederlaag van 4-0 bij Arsenal. "Sindsdien zijn we verdedigend vooruitgegaan", vindt Bosz. "We werken nu al vijf maanden met elkaar samen. Onze aanvallers zetten goed druk, want daar begint het druk zetten. Daar hebben we een aantal manieren voor."

Spelers 'voetbalintelligent'

Bosz vindt dat de spelers van PSV zijn visie snel in zich hebben opgenomen. "Dat komt doordat ze voetbalintelligent zijn en goede voetballers zijn." Op de vraag of Bosz die intelligente spelers ook tot zijn beschikking had bij vorige werkgevers als Ajax en Borussia Dortmund, zei hij: "Niet zo goed als hier."

Meer uit Voetbal

Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

6 minuten geleden
KNVB: stadionverbod van 9 maanden voor fans met gezichtsbedekking

ZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.

7 minuten geleden
PSV: kampioenschap van nooit eerder vertoonde soevereiniteit

EINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.

15 minuten geleden
Heracles verliest bij Heerenveen en ziet degradatiezorgen groeien

HEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.

1 uur geleden
PSV verkleint achterstand op Ajax tot negen landstitels

VOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.

1 uur geleden
Zesde landstitel in achttien jaar voor PSV

VOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.

1 uur geleden
Feest in binnenstad van Eindhoven na kampioenschap PSV

EINDHOVEN (ANP) - In de binnenstad van Eindhoven barst een feest los nadat PSV de landstitel heeft gewonnen. Dat is te zien op live camerabeelden van Omroep Brabant. In de uitgaansstraat Stratumseind zijn veel mensen op de been en hangt rode rook.

1 uur geleden