Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-coach Bosz vindt na Excelsior dat 'een heleboel' beter moet

PSV-coach Bosz vindt na Excelsior dat 'een heleboel' beter moet

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV weet dat zijn ploeg moet verbeteren ten opzichte van het bekerduel met Excelsior van afgelopen dinsdag. Dat zei de coach van de koploper tijdens de persconferentie een dag voor de uitwedstrijd bij PEC Zwolle van zaterdag.

PSV ontsnapte tegen eerstedivisionist Excelsior aan uitschakeling. De Eindhovenaren keken in de slotfase tegen een 1-3-achterstand aan. Ze kwamen in de laatste minuut van de blessuretijd langszij, waarna ze in de verlenging het duel alsnog beslisten (5-4).

Gevraagd wat Bosz had geleerd van de wedstrijd tegen Excelsior zei hij dat ze "een heleboel dingen beter moeten doen". "Eigenlijk is het te veel om op te noemen", zo werd de trainer op de website van PSV geciteerd. "Het aantal tegendoelpunten, de manier waarop we verdedigen bij spelhervattingen en bij een laag blok, dat zijn zaken waar we naar kijken."

PSV verspeelde in twee van de laatste drie competitieduels punten. Na de nederlaag bij sc Heerenveen medio december (1-0) eindigde de thuiswedstrijd tegen AZ vorig weekend in een gelijkspel (2-2). Tussendoor werd met 3-0 gewonnen van Feyenoord. De ploeg uit Eindhoven heeft nog altijd een voorsprong van 4 punten op nummer 2 Ajax. PEC Zwolle staat op de veertiende plaats.

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

4 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

4 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

4 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

7 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

7 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

14 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

16 uur geleden