Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-coach Bosz vindt na Excelsior dat 'een heleboel' beter moet

PSV-coach Bosz vindt na Excelsior dat 'een heleboel' beter moet

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV weet dat zijn ploeg moet verbeteren ten opzichte van het bekerduel met Excelsior van afgelopen dinsdag. Dat zei de coach van de koploper tijdens de persconferentie een dag voor de uitwedstrijd bij PEC Zwolle van zaterdag.

PSV ontsnapte tegen eerstedivisionist Excelsior aan uitschakeling. De Eindhovenaren keken in de slotfase tegen een 1-3-achterstand aan. Ze kwamen in de laatste minuut van de blessuretijd langszij, waarna ze in de verlenging het duel alsnog beslisten (5-4).

Gevraagd wat Bosz had geleerd van de wedstrijd tegen Excelsior zei hij dat ze "een heleboel dingen beter moeten doen". "Eigenlijk is het te veel om op te noemen", zo werd de trainer op de website van PSV geciteerd. "Het aantal tegendoelpunten, de manier waarop we verdedigen bij spelhervattingen en bij een laag blok, dat zijn zaken waar we naar kijken."

PSV verspeelde in twee van de laatste drie competitieduels punten. Na de nederlaag bij sc Heerenveen medio december (1-0) eindigde de thuiswedstrijd tegen AZ vorig weekend in een gelijkspel (2-2). Tussendoor werd met 3-0 gewonnen van Feyenoord. De ploeg uit Eindhoven heeft nog altijd een voorsprong van 4 punten op nummer 2 Ajax. PEC Zwolle staat op de veertiende plaats.

Meer uit Voetbal

Beerensteyn traint opnieuw met rest van selectie in Zwitserland

THUN (ANP) - Aanvalster Lineth Beerensteyn heeft ook tijdens de tweede training in Zwitserland meegedaan met de rest van de EK-selectie van Oranje. De van een spierblessure herstellende spits deed aan het begin van de oefensessie mee aan enkele felle sprint- en passoefeningen. Daarna werd het trainingscomplex in het zonnige Thun, fraai gelegen tegen de achtergrond van besneeuwde bergtoppen, afgesloten voor de media.

13 minuten geleden
Scheidsrechters moeten richtlijn protesteren beter handhaven

ZEIST (ANP) - Scheidsrechters in het voetbal moeten zich komend seizoen beter aan de richtlijn houden dat alleen een aanvoerder mag protesteren over de leiding. Dat zei manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen tijdens een mediabijeenkomst in Zeist.

14 minuten geleden
In Eredivisie 26 foute beslissingen ondanks inzet VAR

ZEIST (ANP) - Er zijn in het vorige seizoen in de Eredivisie ondanks de inzet van de videoscheidsrechter (VAR) 26 foute beslissingen genomen tijdens 306 wedstrijden. Dat heeft manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen bekendgemaakt in Zeist.

23 minuten geleden
AZ verlengt contract met doelman Owusu-Oduro tot 2030

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract van doelman Rome-Jayden Owusu-Oduro opengebroken en verlengd tot de zomer van 2030. Dat meldt de Alkmaarse club.

1 uur geleden
Feyenoord bevestigt komst middenvelder Valente

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de komst van Luciano Valente bevestigd. De 21-jarige middenvelder ondertekende een vierjarig contract bij de Rotterdammers, die zich eerder versterkten met Sem Steijn.

2 uur geleden
Guirassy helpt Borussia Dortmund als laatste naar kwartfinales WK

ATLANTA (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich op het wereldkampioenschap als laatste club voor de kwartfinales geplaatst. De Duitsers wonnen in Atlanta met 2-1 van de Mexicaanse club Monterrey.

4 uur geleden
Verdediger Tete akkoord met Fulham over nieuw contract

LONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.

15 uur geleden