PSV-coach Bosz vindt na Excelsior dat 'een heleboel' beter moet
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV weet dat zijn ploeg moet verbeteren ten opzichte van het bekerduel met Excelsior van afgelopen dinsdag. Dat zei de coach van de koploper tijdens de persconferentie een dag voor de uitwedstrijd bij PEC Zwolle van zaterdag.
PSV ontsnapte tegen eerstedivisionist Excelsior aan uitschakeling. De Eindhovenaren keken in de slotfase tegen een 1-3-achterstand aan. Ze kwamen in de laatste minuut van de blessuretijd langszij, waarna ze in de verlenging het duel alsnog beslisten (5-4).
Gevraagd wat Bosz had geleerd van de wedstrijd tegen Excelsior zei hij dat ze "een heleboel dingen beter moeten doen". "Eigenlijk is het te veel om op te noemen", zo werd de trainer op de website van PSV geciteerd. "Het aantal tegendoelpunten, de manier waarop we verdedigen bij spelhervattingen en bij een laag blok, dat zijn zaken waar we naar kijken."
PSV verspeelde in twee van de laatste drie competitieduels punten. Na de nederlaag bij sc Heerenveen medio december (1-0) eindigde de thuiswedstrijd tegen AZ vorig weekend in een gelijkspel (2-2). Tussendoor werd met 3-0 gewonnen van Feyenoord. De ploeg uit Eindhoven heeft nog altijd een voorsprong van 4 punten op nummer 2 Ajax. PEC Zwolle staat op de veertiende plaats.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
7 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
17 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
17 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
18 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
1 dag geleden