Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-coach Bosz vindt na Excelsior dat 'een heleboel' beter moet

PSV-coach Bosz vindt na Excelsior dat 'een heleboel' beter moet

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV weet dat zijn ploeg moet verbeteren ten opzichte van het bekerduel met Excelsior van afgelopen dinsdag. Dat zei de coach van de koploper tijdens de persconferentie een dag voor de uitwedstrijd bij PEC Zwolle van zaterdag.

PSV ontsnapte tegen eerstedivisionist Excelsior aan uitschakeling. De Eindhovenaren keken in de slotfase tegen een 1-3-achterstand aan. Ze kwamen in de laatste minuut van de blessuretijd langszij, waarna ze in de verlenging het duel alsnog beslisten (5-4).

Gevraagd wat Bosz had geleerd van de wedstrijd tegen Excelsior zei hij dat ze "een heleboel dingen beter moeten doen". "Eigenlijk is het te veel om op te noemen", zo werd de trainer op de website van PSV geciteerd. "Het aantal tegendoelpunten, de manier waarop we verdedigen bij spelhervattingen en bij een laag blok, dat zijn zaken waar we naar kijken."

PSV verspeelde in twee van de laatste drie competitieduels punten. Na de nederlaag bij sc Heerenveen medio december (1-0) eindigde de thuiswedstrijd tegen AZ vorig weekend in een gelijkspel (2-2). Tussendoor werd met 3-0 gewonnen van Feyenoord. De ploeg uit Eindhoven heeft nog altijd een voorsprong van 4 punten op nummer 2 Ajax. PEC Zwolle staat op de veertiende plaats.

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

11 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

12 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

12 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

13 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

14 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

15 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

1 dag geleden