Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-coach Bosz spreekt van terechte zege Union

PSV-coach Bosz spreekt van terechte zege Union

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vond dat het PSV niet had meegezeten in de eerste wedstrijd in de Champions League, maar hij noemde Union ook de terechte winnaar. "Ik vond ook dat we niet goed genoeg waren. En als je niet goed genoeg bent, moet het meezitten en dat zat het niet", zei de coach bij Ziggo Sport na de teleurstellende nederlaag van 3-1 in eigen huis tegen de Belgische kampioen.

"Je krijgt in de eerste helft een paar kansen en die maak je niet. Dan krijg je een penalty tegen, maar alles bij elkaar vind ik dat zij terecht hebben gewonnen", zei Bosz, die ook niet boos was op zijn spelers. "Als jongens hun best niet doen, kan ik kwaad worden, maar dat was niet het geval. Het was niet goed genoeg en we moeten hiervan leren, net zoals we van onze eerste wedstrijd in andere jaren geleerd hebben. We moeten zorgen dat ons niveau omhooggaat."

Bosz vond dat zijn spelers in de duels niet krachtig genoeg waren. De woorden van zijn middenvelder Joey Veerman dat het leek dat spelers bang waren om de bal te krijgen, sprak hij echter tegen. "Niemand bij ons is bang om de bal te krijgen, maar Union zat er bovenop. Dat maakt het moeilijker."

Voor de trainer is een nederlaag in de eerste wedstrijd van de Champions League niet onbekend. "Dit is het derde jaar dat ik met PSV Champions League speel en de derde keer dat we de eerste wedstrijd verliezen. De vorige keren is het daarna goed gekomen."

Meer uit Voetbal

Infantino wil met alle bonden praten over hervormingen FIFA

ZÜRICH (ANP/RTR/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil overleggen met de overkoepelende confederaties en nationale bonden over hervormingen van de mondiale voetbalbond. Dit heeft hij maandag voorgesteld in een brief aan de 211 aangesloten bonden, die ook het ANP heeft ingezien.

7 uur geleden
Atlético maant Mourinho: stop met lastigvallen arbitrage

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft trainer José Mourinho van Real Madrid te verstaan gegeven dat hij moet ophouden om de scheidsrechters te intimideren. De club deed dat op X door een uitgeprinte foto te tonen met daarop een afbeelding van de Portugese coach en de tekst: stop met lastigvallen van de arbitrage ('Stop acoso arbitral ya')

7 uur geleden
Jurriën Timber traint na blessure nog apart bij Oranje

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is de voorbereiding op de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League begonnen zonder Jurriën Timber. De net van een blessure herstelde verdediger van Arsenal werkte aan de rand van het veld in Zeist een training af op de hometrainer, met naast zich assistent Ruud van Nistelrooij.

10 uur geleden
Engeland ziet vijf spelers afhaken voor komende interlandperiode

LONDEN (ANP/RTR) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland kan voor de komende interlands niet beschikken over Cole Palmer, Declan Rice, Marcus Rashford, Tino Livramento en Kobbie Mainoo. De vijf hebben zich geblesseerd afgemeld voor de wedstrijden in de Nations League tegen Spanje, Tsjechië, Kroatië en nogmaals Tsjechië.

13 uur geleden
Spaanse bondscoach De la Fuente verlengt contract tot na EK 2032

MADRID (ANP/RTR) - Bondscoach Luis de la Fuente van Spanje heeft zijn contract bij de Spaanse voetbalbond (RFEF) verlengd tot en met het EK van 2032. Dat maakte de RFEF bekend. De 65-jarige coach won met Spanje onder meer het afgelopen WK.

14 uur geleden
Van Dijk was er na gesprek met Xavi snel uit om door te gaan

ZEIST (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk was er na een gesprek met de nieuwe bondscoach Xavi Hernández snel uit om langer door te gaan als international. Dat vertelt de 35-jarige verdediger maandag in gesprek met ESPN.

15 uur geleden
Xavi ziet belangrijke rol voor bij Oranje teruggekeerde Veerman

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández ziet bij het Nederlands elftal een belangrijke rol weggelegd voor Joey Veerman. De middenvelder van Borussia Dortmund raakte na het EK van 2024 buiten beeld bij de toenmalige bondscoach Ronald Koeman, maar is door zijn Spaanse vervanger direct weer bij de selectie gehaald.

16 uur geleden