Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-coach Bosz sprak al met 'geschikte linksback' Malacia

PSV-coach Bosz sprak al met 'geschikte linksback' Malacia

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft al met de beoogde nieuwe linksback Tyrell Malacia gesproken. Over de inhoud van dat gesprek en de status van de huurovereenkomst wil Bosz niets zeggen. "We hebben morgen een belangrijke wedstrijd te spelen. Maar het zou een geschikte linksback zijn, anders zouden we niet met hem praten", zei de trainer tijdens zijn persconferentie in aanloop naar het bekerduel met Feyenoord van woensdag.

Negenvoudig Oranje-international Malacia staat sinds de zomer van 2022 onder contract bij Manchester United, dat hem kocht van Feyenoord. De verdediger had de afgelopen jaren veel last van blessureleed. Malacia kwam tot 47 optredens voor de Engelse club, zijn vooralsnog laatste vorige week in de Europa League tegen Steaua Boekarest.

PSV wil op de laatste dag van de transferperiode nog een vleugelverdediger vastleggen, na het vertrek van Matteo Dams en Fredrik Oppegard vorige week. Anass Salah-Eddine was ook in beeld, maar FC Twente verkocht hem aan AS Roma.

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

4 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

5 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

7 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

9 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

19 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

22 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

23 uur geleden