PSV-coach Bosz sprak al met 'geschikte linksback' Malacia
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft al met de beoogde nieuwe linksback Tyrell Malacia gesproken. Over de inhoud van dat gesprek en de status van de huurovereenkomst wil Bosz niets zeggen. "We hebben morgen een belangrijke wedstrijd te spelen. Maar het zou een geschikte linksback zijn, anders zouden we niet met hem praten", zei de trainer tijdens zijn persconferentie in aanloop naar het bekerduel met Feyenoord van woensdag.
Negenvoudig Oranje-international Malacia staat sinds de zomer van 2022 onder contract bij Manchester United, dat hem kocht van Feyenoord. De verdediger had de afgelopen jaren veel last van blessureleed. Malacia kwam tot 47 optredens voor de Engelse club, zijn vooralsnog laatste vorige week in de Europa League tegen Steaua Boekarest.
PSV wil op de laatste dag van de transferperiode nog een vleugelverdediger vastleggen, na het vertrek van Matteo Dams en Fredrik Oppegard vorige week. Anass Salah-Eddine was ook in beeld, maar FC Twente verkocht hem aan AS Roma.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.
4 uur geleden