PSV-coach Bosz sprak al met 'geschikte linksback' Malacia
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft al met de beoogde nieuwe linksback Tyrell Malacia gesproken. Over de inhoud van dat gesprek en de status van de huurovereenkomst wil Bosz niets zeggen. "We hebben morgen een belangrijke wedstrijd te spelen. Maar het zou een geschikte linksback zijn, anders zouden we niet met hem praten", zei de trainer tijdens zijn persconferentie in aanloop naar het bekerduel met Feyenoord van woensdag.
Negenvoudig Oranje-international Malacia staat sinds de zomer van 2022 onder contract bij Manchester United, dat hem kocht van Feyenoord. De verdediger had de afgelopen jaren veel last van blessureleed. Malacia kwam tot 47 optredens voor de Engelse club, zijn vooralsnog laatste vorige week in de Europa League tegen Steaua Boekarest.
PSV wil op de laatste dag van de transferperiode nog een vleugelverdediger vastleggen, na het vertrek van Matteo Dams en Fredrik Oppegard vorige week. Anass Salah-Eddine was ook in beeld, maar FC Twente verkocht hem aan AS Roma.
Meer uit Voetbal
GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal en Marokko gaan in de zestiende finales van het wereldkampioenschap de verlenging in. Na de reguliere speeltijd is de stand 1-1.
36 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Cody Gakpo heeft het Nederlands elftal in de zestiende finale van het wereldkampioenschap voetbal op voorsprong gezet tegen Marokko. De aanvaller van Liverpool opende in het Monterrey Stadium in Guadalupe in de 72e minuut de score.
38 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Frenkie de Jong begint aan zijn zeventigste interland voor het Nederlands elftal. De 29-jarige middenvelder staat om 03.00 uur Nederlandse tijd aan de aftrap van de zestiende finale tegen Marokko op het WK.
2 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Nederland begint met vijf verdedigers aan de zestiende finale op het WK tegen Marokko. Verdediger Nathan Aké heeft een basisplaats in het Monterrey Stadium. Middenvelder Tijjani Reijnders maakt plaats voor hem.
3 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - Duitsland is uitgeschakeld op het WK voetbal. De viervoudig wereldkampioen staat voor de derde keer op rij niet in de achtste finales. Het elftal van de jonge bondscoach Julian Nagelsmann (38) verloor in de nacht van maandag op dinsdag in het Boston Stadium na strafschoppen van Paraguay.
4 uur geledenMONTERREY (ANP) - Het Oranjefeest in Monterrey in aanloop naar de wedstrijd tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap heeft minder bekijks getrokken dan vier dagen eerder in Kansas City, toen Nederland de groepsfase afsloot tegen Tunesië. Er verzamelden zich zo'n 16.000 mensen in Parque Fundidora, meldt een woordvoerder van de KNVB, die de cijfers kreeg van de lokale autoriteiten.
7 uur geledenSITTARD (ANP) - AZ verhuurt Lequincio Zeefuik komend seizoen aan Fortuna Sittard. Dat heeft de club uit Alkmaar maandag bekendgemaakt. Hij staat nog tot medio 2029 onder contract bij AZ.
7 uur geleden