PSV-coach Bosz roemt 'te sociale' Saibari na hoofdrol in De Kuip
ROTTERDAM (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz maakte Ismael Saibari na zijn drie doelpunten in De Kuip tegen Feyenoord (2-3) complimenten. "Hij komt altijd al vaak in scoringspositie, dat is een grote kwaliteit van hem. Nu koppelt hij dat aan een hoog rendement", aldus Bosz op een persconferentie in De Kuip.
"Ismael is een bijzonder mens en een bijzondere speler. Het is fijn om met hem samen te werken", vervolgde Bosz. "Hij is heel sociaal, soms zelfs te sociaal. Als hij rust zou moeten nemen, gaat hij bijvoorbeeld toch naar vrienden toe. Uit goedheid."
Bosz denkt dat Saibari mee zou kunnen in een sterke competitie als de Premier League. "Als je hem ontleedt, heeft hij een bepaalde fysiek die je in Engeland nodig hebt. Een speler als Florian Wirtz heeft het nu bijvoorbeeld moeilijk bij Liverpool, dat kan mede door zijn fysiek komen. Al denk ik wel dat hij nog gaat slagen."
Naast de drie doelpunten van Saibari prees Bosz de teamprestatie van PSV in De Kuip. "We hebben het samen gedaan, het was een collectieve prestatie. Dat stemt mij het meest tevreden", zei de trainer, die PSV in de slotfase overeind zag blijven. "Het was best stil. Toen de 3-2 viel, ging het stadion er toch weer achter staan. Dat doet wat met je als speler. Zelfs ik kreeg langs de lijn kippenvel."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft dankzij een overtuigende overwinning op FC Utrecht de derde plaats in de Eredivisie behouden. De Alkmaarders wonnen in eigen huis met 4-1 en kwamen op 21 punten, 2 meer dan Ajax en 4 minder dan koploper Feyenoord en PSV. Troy Parrott scoorde twee keer in de eerste helft. Sven Mijnans en Mees de Wit maakten de doelpunten in de tweede helft. Gjivai Zechiël scoorde voor FC Utrecht.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie wil niet te lang stilstaan bij de eerste nederlaag van dit seizoen in de Eredivisie. "Ik wil dat mijn jongens morgen gewoon weer zichzelf zijn en de honger laten zien om beter te worden. Hiervan gaan we leren", zei de trainer van Feyenoord na de ontmoeting in De Kuip met PSV: 2-3.
2 uur geledenROME (ANP) - AS Roma is dankzij een zege bij Sassuolo (1-0) gedeeld koploper van de Serie A. De ploeg uit Rome heeft net als Napoli 18 punten uit acht wedstrijden. De ploeg uit Napels, die zaterdag met Noa Lang als invaller met 3-1 won van Internazionale, heeft wel een beter doelsaldo.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de aanval van FC Barcelona op de koppositie in La Liga afgeslagen en won de Clásico. De ploeg van trainer Xabi Alonso was op eigen veld sterker dan de naaste belager en won met 2-1. Daardoor heeft Real na tien speelronden 5 punten meer dan Barcelona.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft trainer Bas Sibum ontslagen. De reden zijn de tegenvallende prestaties, meldt de Overijsselse Eredivisieclub. Heracles verloor zaterdag met 3-0 bij FC Volendam en behaalde uit de eerste tien competitiewedstrijden maar 3 punten.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie was niet van slag toen de thuiswedstrijd tegen PSV (2-3) door papiersnippers op het veld een kwartier later begon. "Ik heb een paar jaar in Turkije gespeeld en daar wel gekkere dingen gezien en meegemaakt", zei hij in De Kuip.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ismael Saibari vond dat hij zondag bij Feyenoord (2-3) een van zijn beste wedstrijden als PSV'er speelde. "Het extra uurtje rust heeft me goed gedaan", zei hij grappend in De Kuip, daarbij doelend op het ingaan van de wintertijd.
3 uur geleden