Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-coach Bosz houdt vast aan basiselftal, Lang vervangt Perisic

PSV-coach Bosz houdt vast aan basiselftal, Lang vervangt Perisic

BELGRADO (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz houdt in de Champions League tegen Rode Ster Belgrado vertrouwen in de spelers die zaterdag in de Eredivisie met 3-1 bij PEC Zwolle verloren. Linksbuiten Noa Lang neemt de plaats in van de in Europese wedstrijden niet speelgerechtigde Ivan Perisic. Verder verschijnen dezelfde tien voetballers aan de aftrap als in Zwolle.

Lang krijgt voorin ondersteuning van aanvoerder Luuk de Jong en Johan Bakayoko. Jerdy Schouten, Guus Til en Joey Veerman vormen het middenveld. De verdediging bestaat uit doelman Walter Benítez, Richard Ledezma, Ryan Flamingo, Olivier Boscagli en Mauro Júnior.

Malik Tillman staat voorlopig aan de kant met een enkelblessure. Ismael Saibari is er in Belgrado ook niet bij. De middenvelder is ziek.

Basisopstelling

PSV staat na zes van de acht speelronden op de 23e plaats in de Champions League. Een plaats bij de eerste 24 is nodig om de volgende ronde te halen.

Opstelling PSV: Benítez; Ledezma, Flamingo, Boscagli en Mauro Júnior; Schouten, Til en Veerman; Bakayoko, De Jong en Lang.

Meer uit Voetbal

Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

5 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

6 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

6 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

7 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

9 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

9 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

9 uur geleden