Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-coach Bosz houdt vast aan basiselftal, Lang vervangt Perisic

PSV-coach Bosz houdt vast aan basiselftal, Lang vervangt Perisic

BELGRADO (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz houdt in de Champions League tegen Rode Ster Belgrado vertrouwen in de spelers die zaterdag in de Eredivisie met 3-1 bij PEC Zwolle verloren. Linksbuiten Noa Lang neemt de plaats in van de in Europese wedstrijden niet speelgerechtigde Ivan Perisic. Verder verschijnen dezelfde tien voetballers aan de aftrap als in Zwolle.

Lang krijgt voorin ondersteuning van aanvoerder Luuk de Jong en Johan Bakayoko. Jerdy Schouten, Guus Til en Joey Veerman vormen het middenveld. De verdediging bestaat uit doelman Walter Benítez, Richard Ledezma, Ryan Flamingo, Olivier Boscagli en Mauro Júnior.

Malik Tillman staat voorlopig aan de kant met een enkelblessure. Ismael Saibari is er in Belgrado ook niet bij. De middenvelder is ziek.

Basisopstelling

PSV staat na zes van de acht speelronden op de 23e plaats in de Champions League. Een plaats bij de eerste 24 is nodig om de volgende ronde te halen.

Opstelling PSV: Benítez; Ledezma, Flamingo, Boscagli en Mauro Júnior; Schouten, Til en Veerman; Bakayoko, De Jong en Lang.

Meer uit Voetbal

Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

6 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

7 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

8 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

8 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

9 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

9 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

14 uur geleden