PSV-coach Bosz houdt vast aan basiselftal, Lang vervangt Perisic
BELGRADO (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz houdt in de Champions League tegen Rode Ster Belgrado vertrouwen in de spelers die zaterdag in de Eredivisie met 3-1 bij PEC Zwolle verloren. Linksbuiten Noa Lang neemt de plaats in van de in Europese wedstrijden niet speelgerechtigde Ivan Perisic. Verder verschijnen dezelfde tien voetballers aan de aftrap als in Zwolle.
Lang krijgt voorin ondersteuning van aanvoerder Luuk de Jong en Johan Bakayoko. Jerdy Schouten, Guus Til en Joey Veerman vormen het middenveld. De verdediging bestaat uit doelman Walter Benítez, Richard Ledezma, Ryan Flamingo, Olivier Boscagli en Mauro Júnior.
Malik Tillman staat voorlopig aan de kant met een enkelblessure. Ismael Saibari is er in Belgrado ook niet bij. De middenvelder is ziek.
Basisopstelling
PSV staat na zes van de acht speelronden op de 23e plaats in de Champions League. Een plaats bij de eerste 24 is nodig om de volgende ronde te halen.
Opstelling PSV: Benítez; Ledezma, Flamingo, Boscagli en Mauro Júnior; Schouten, Til en Veerman; Bakayoko, De Jong en Lang.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
2 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
8 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
11 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
12 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
13 uur geleden